EVGA G3 550 dobra zamjena za Fractal Edison M 550?

poruka: 4
|
čitano: 1.238
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
EVGA G3 550 dobra zamjena za Fractal Edison M 550?

Imao sam gadnih problema s kompom, na kraju se ispostavilo da je u pitanju napajanje, poslao sam ga na reklamaciju i danas dobio ponudu da ga zamijene s EVGA G3 550W modularnim napajanjem (Super FLower OEM, Leadex II platforma) jer se an Fractal Design Edison M 550W treba dugo čekati. Je li zamjena adekvatna? Imati ću malo muke s SATA kabelima (faliti će mi 1-2 konektora), ali imam adaptere i razdjelnike pa nije veliki problem, a i ružno će izgledati jer sam navikao na slim kabele kod Fractala, no ni to nije veliki problem. Navodno je napajanje Tier1 kategroja dok je EdisonM Tier2.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: EVGA G3 550 dobra zamjena za Fractal Edison M
191x7 kaže...

Imao sam gadnih problema s kompom, na kraju se ispostavilo da je u pitanju napajanje, poslao sam ga na reklamaciju i danas dobio ponudu da ga zamijene s EVGA G3 550W modularnim napajanjem (Super FLower OEM, Leadex II platforma) jer se an Fractal Design Edison M 550W treba dugo čekati. Je li zamjena adekvatna? Imati ću malo muke s SATA kabelima (faliti će mi 1-2 konektora), ali imam adaptere i razdjelnike pa nije veliki problem, a i ružno će izgledati jer sam navikao na slim kabele kod Fractala, no ni to nije veliki problem. Navodno je napajanje Tier1 kategroja dok je EdisonM Tier2.

 Sam sebi si odgovorio na pitanje. EVGA G3 je poprilično kvalitetnije napajanje od Fractal Edisona.

16 godina
offline
Re: EVGA G3 550 dobra zamjena za Fractal Edison M
Reedy kaže...

 Sam sebi si odgovorio na pitanje. EVGA G3 je poprilično kvalitetnije napajanje od Fractal Edisona.

 Iako je Edison M isto što i Seasonic G serija?

Twitter: @191x7
11 godina
online
EVGA G3 550 dobra zamjena za Fractal Edison M 550?

ako si osjetljiv na buku, nije to napajanje baš za preporuku

meni je stigao 750w model g3 i najgore od svega je što svako malo pali ventilator na poprlilično visokim okretajima

nešto su sjebali s eco modom i umjesto da bude fanless bar do nekih 40-50% opterećenja, ono svako malo pali vent

na koncu sam ga vratio nazad i zamijenio za seasonic prime

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice