Fractal Arc mini r2

poruka: 3
|
čitano: 1.043
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Fractal Arc mini r2

uskoro namjeravam uzeti ovo kućište, no muči me jedna stvar, a to je, obzirom da sam postao alergičan na prašinu (ne doslovno, nego je više ne mogu očima vidjet u kućištu), koliko je ovo arc mini r2 dobro zaštićen protiv ovog zla

također me muči i rupa na dnu kućišta, točnije na spoju kućišta i prednje maske, dakle neposredno ispod prednjih ventova

koliko mi se čini po ovim fotkama kroz tu rupu slobodno ulazi zrak i prašina usprkos prednjem filteru

na prvoj fotki se jasno vidi rupa s donje strane, a na drugoj i da je ta rupa nezaštićena filterom i da je otvorena prema unutrašnjosti

 dakle, ako tko ima ovo ili slično kućište, molim neka se javi sa svojim dojmovima i eventualnim rješenjem za problem faking rupe

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Fractal Arc mini r2

Zatvori rupe iznutra kartonom/sperplocom/whatever? Ono sto ce ti se desiti je da ce se sva prasina skupljati na usisu; medjutim isto tako kuciste bi tada trebalo biti pod "tlakom", još ako imaš više ispuha nego usisa dobijes i pozitivni tlak {#}

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
11 godina
offline
Fractal Arc mini r2

pa ne bi smjelo biti pod tlakom samo zbog te rupe kad ju zatvorim, jer ima još otvora ispod prednjeg venta, s gornje strane i iza napajanja na podu gdje nema ventova i gdje može uvlačiti zrak, ali tu su svugdje i filteri, tako da mi uopće nije jasno čemu im služi ta rupa, osim za uvlačenje prašine

 

u svakom slučaju fala na savjetu jer doista više ne mogu smisliti tu prašinu, a ujedno hoću i dobru ventilaciju, zbog čega sam se i odlučio baš na taj model

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.10.2014 18:28 (picajzla0707).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice