LC Power 930B Silent Thunder

poruka: 6
|
čitano: 3.917
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
LC Power 930B Silent Thunder

Ekipa ovak,danas ili sutra mi treba stići radijator 120x240mm i ostatak vodenog no imam mali problem,u anteca 300 mi to ne stane,pa sam primoran uzeti novi case,koliko vidim taj LC ima na vrhu prostora za taj radijator,no sumnjičav sam,pa me zanima ako netko s foruma ima taj case da malo više kaže o njemu,inaće je u linksu 300kn,a za te novce mi se čini kao best buy.

Ako nitko nema case onda ću do 5.8 uzeti najkasnije tog LC Powera. Pa ako nekome treba antec300 za 250kn neka se javi,malo je modan case,napravljene 2 rupe na dnu 120mm jedna za PSU jedna za upuh.

Hvala!

LINK

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LC Power 930B Silent Thunder

Ja nebih uzimao taj LC power za slaganje vodenog hlađenja, jer mi se cini mali, ima gore premalo prostora između vrha kucista i MBO. Ja bi na tvom mjestu pogledao na njuskalu Fractal Design Define R3 ili ARC Midi

 

BTW. Imas temu Vodič za odabir kućišta

http://valid.canardpc.com/cache/banner/fmwm3z-4.png
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.7.2015 8:41 (Tony1999).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LC Power 930B Silent Thunder
Tony1999 kaže...

Ja nebih uzimao taj LC power za slaganje vodenog hlađenja, jer mi se cini mali, ima gore premalo prostora između vrha kucista i MBO. Ja bi na tvom mjestu pogledao na njuskalu Fractal Design Define R3 ili ARC Midi

 

BTW. Imas temu Vodič za odabir kućišta

 Koliko vidim u tom caseu ima dosta prostora,ne mogu dati više od 300kn za case,financijska situacija je dosta loša a ovaj komplet vodenog mi je jeftino uletio.

Zasigurno ima više mjesta nego moj antec.

 

EDIT
Slika vodenog.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.7.2015 11:07 (kruskar).
12 godina
offline
LC Power 930B Silent Thunder

Pogledaj onda po njuški za CM 690, ima ih po 300kn

http://valid.canardpc.com/cache/banner/fmwm3z-4.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LC Power 930B Silent Thunder
Tony1999 kaže...

Pogledaj onda po njuški za CM 690, ima ih po 300kn

 Gledao sam ali to je sve udaljeno,dok poštarinu platim to je već na cca 350-400kn,prokleto ograničen sam,u mom postu iznad ima slika vodenog,nije veliko i zato mislim da bi sve fino sjelo u tog LC-a.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
13 godina
offline
LC Power 930B Silent Thunder

Ništa od tog LC Powera,frend će mi za 300kn prodati Lian Li Lancool PC-K62 Dragon Lord

Bio do njega danas i vidio taj case kaže prodajem ako netko treba za 400,reko za koliko meni,300 reko ostavi ga uzimam.

 

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice