MS Monster

poruka: 6
|
čitano: 9.449
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
MS Monster Gamin Case

Pozdrav, molio bih ako neko posjeduje ovo kućište da mi se javi, imam neka pitanje :) hvala

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2015 21:59 (ibme74).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: MS Monster Gamin Case

imam ja od ms kuciste ali nije takvo, pitaj mozda ti mogu odgovoriti

8 godina
neaktivan
offline
Re: MS Monster Gamin Case
ibme74 kaže...

Pozdrav, molio bih ako neko posjeduje ovo kućište da mi se javi, imam neka pitanje :) hvala

 Kučište ti je usko i ide sa LED 12 CM plavim ili crvenim ventilatorom. Tu je na sniženju za 228 kn, dok je u ostalim pc shopovima 285 kn pa na više.

 Poveznica:

 http://rootpc.hr/komponente/7978-ms-monster-gaming-kuciste-bez-napajanja-s-plavim-led-ventilatorom.html

 Imaš 1x plexy stranicu, najveća mana je kvaliteta izrade koja je jako slaba, za 228 kn teško da ćeš bolje naći. Bolje potegni koju kn i uzmi zalman z3.

12 godina
neaktivan
offline
MS Monster

Pozdrav,

Evo baš sam kupio navedeno kućište i mogu reći da za taj novac stvarno izgleda OK. Na prvi pogled se dobije dojam puno skupljeg kućišta.

 

Kućište + 3 dodatna 12cm ventilatora sam platio cca 260kn. Ventilatori su također od MS-a i ne izgledaju loše... iako na ambalaži piše jedno, a sam ventilator je nešto drugo.

 

Na slici su plavi, idu do 1800 okretaja... a u stvari su crveni i idu do cca 1100 okretaja. Pošto sam uzeo MS Monster sa crvenim LED ventilatorom, to mi se čak poklopilo jer će izgledati super.

 

Samo kućište je dosta čvrsto, čak iznenađujuće čvrsto! Lijepo je obojano (mat crna), jednostavnog je izgleda i bočna prozirna stranica izgleda baš OK.

 

Nakon detaljnijeg pregleda, primjeti se da je cijena kumovala lošijoj završnoj obradi i kontroli. Primjer su prednja vrata koja se otvaraju, a zapinju pa ih se mora malo "usmjeriti" da fino upadnu u prednju masku (moguće da je to baš moj primjerak).

 

Iako su prednja vrata dosta velika, iza njih ima mjesta samo za jednu optiku i jedan 3,5'' uređaj.

 

Na dnu se ugrađuje napajanje i postoji otvor za zrak, tako da ostaje mogućnost okretanja ventilatorom gore i dolje.

 

U nekim dućanima sam vidio različite opise za dodatne ventilatore, tako da po mojem vizualnom pregledu mogu reći:

 - naprijed 1x 12cm ventilator  (ugrađen)

 - pozadi 1x 12cm  (dodatni)

 - gore 2x 12cm  (dodatni)

Primjetio sam da naprijed imaju zakačke između kojih se može ugurati dodatni 12cm ventilator, ali ne stoji baš kako treba, pa bih rekao da je to neka polu-mogućnost...

Iskreno, mjesta za njega ima, pa mi nije jasno zašto nisu ostavili mogućnost ugradnje onako kako treba biti.

 

Za sad stavljam slike kućišta... naknadno idu slike cijele konfiguracije.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
MS Monster

Pozz zanima me jel moguce na ovo kuciste montirati vodeno hladenje Corsair H100i V2? Jedino me brinu dimenzije samog vodenog i mjesta u kucistu. Inace bi ju ugradio s gornje strane. 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: MS Monster
Kh4rm4 kaže...

Pozz zanima me jel moguce na ovo kuciste montirati vodeno hladenje Corsair H100i V2? Jedino me brinu dimenzije samog vodenog i mjesta u kucistu. Inace bi ju ugradio s gornje strane. 

Kupi si pošteno kućište ako misliš vodeno stavljati unutra, NZXT S340 i ugradnja na prednju stranu kućišta je pun pogodak.

ps. još zamjeniš stock ventilatore na vodenom sa Noctua NF F12 PWM, isto napraviš sa ventilatorima na kućištu, vodeno podesiš

preko Corsair Linka, ventilatore na kućištu preko programa od ploče i imaš na kraju tih i hladan PC, čak i ako OCaš sve.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice