Dojmovi o ANTECU TWELVE HUNDRED

poruka: 13
|
čitano: 3.337
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Dojmovi o ANTECU TWELVE HUNDRED

Sutra idem u šoping KOMPONENTA i za večinu stvari znam što ču kupiti.Jedino što me muči je KUĆIŠTE.

Oko mi je zapelo na Kućište iz naslova pa me zanimaju mišljenja onih koji imaju to kućište.

MICROMAN
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Dojmovi o ANTECU TWELVE HUNDRED

kućište nije loše.

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
15 godina
neaktivan
offline
Dojmovi o ANTECU TWELVE HUNDRED

Nemam iskutstva s ovim kucistem,ali ovo moram rec.Kuciste je preljepo!!!!

frantz
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dojmovi o ANTECU TWELVE HUNDRED

vidio sam ga u konikomu.

ogromno!!! i po slikama preelijepo,izgleda da je prozračan pa će sve normalno radit.

a si vidio jedno cool kućište od gigabyte-a? košta 1000 kn,ima prozor,ma jednostavno najbolje do 1000.

a valjda su oba odlična.

OS: Windows XP Professional Edition SP3,Windows 7 Ultimate Beta 1(Build 7000)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dojmovi o ANTECU TWELVE HUNDRED

Ovako:

ima naprijed 3X 120mm blue led ventilatora

     iza 2X 120mm vent

     gore 1X200mm vent

 

cijena nije loša u usporedbi sa Thermaltake 8000BWS(kojeg ja imam)

ali za svaki vent u kučištu imaš ugrađeni potenciometar tj. možeš regulirat njegovu brzinu

 

ja bih odmah zamjenio za to da mi netko ponudi

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dojmovi o ANTECU TWELVE HUNDRED

E sad imam još jedno kućište koje mi je zapelo za oko i ta dvojbe me več zamara dva dana.Riječ je o COOLERMASTEROVOM HAF 939.Dosta je jeftinije čak je i veče ima puno bolje hlađenje,menađment kablova iza MBO,ladice za diskove koji se postavljaju okomito u odnosu na kućište i sve je to super ali ima jedna JAKO velika MANA a to je količina prašine jer nema niti jedan FILTER(MORAT ČU STAVITI ŽENINE PROZIRNE NAJLONKE NA UPUHNE VENTOVE)

Pa me zanima da vi morate odlučivat između ta dva kućišta koje bi uzeli?

MICROMAN
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dojmovi o ANTECU TWELVE HUNDRED
microman kaže...

E sad imam još jedno kućište koje mi je zapelo za oko i ta dvojbe me več zamara dva dana.Riječ je o COOLERMASTEROVOM HAF 939.Dosta je jeftinije čak je i veče ima puno bolje hlađenje,menađment kablova iza MBO,ladice za diskove koji se postavljaju okomito u odnosu na kućište i sve je to super ali ima jedna JAKO velika MANA a to je količina prašine jer nema niti jedan FILTER(MORAT ČU STAVITI ŽENINE PROZIRNE NAJLONKE NA UPUHNE VENTOVE)

Pa me zanima da vi morate odlučivat između ta dva kućišta koje bi uzeli?

 Ja bih kupio Antec Twelve hundred

15 godina
offline
RE: Dojmovi o ANTECU TWELVE HUNDRED
Gamer-gts kaže...
microman kaže...

E sad imam još jedno kućište koje mi je zapelo za oko i ta dvojbe me več zamara dva dana.Riječ je o COOLERMASTEROVOM HAF 939.Dosta je jeftinije čak je i veče ima puno bolje hlađenje,menađment kablova iza MBO,ladice za diskove koji se postavljaju okomito u odnosu na kućište i sve je to super ali ima jedna JAKO velika MANA a to je količina prašine jer nema niti jedan FILTER(MORAT ČU STAVITI ŽENINE PROZIRNE NAJLONKE NA UPUHNE VENTOVE)

Pa me zanima da vi morate odlučivat između ta dva kućišta koje bi uzeli?

 Ja bih kupio Antec Twelve hundred

 Isto. Ti filteri ti puno znaće, znam po sebi jer imam Antec Sonatu sa filterom i prašine skore da i nema dok u starom kućištu su se ptićice mogle gnijezdit koliko je je bilo.
Intel Q6600 @ 2,4 + BigTyphoon 120 Asus P5K-E/WIFI-AP 2GB 800 MHz Kingston Asus EN9600GT WD 320GB Antec Sonata III 500
16 godina
neaktivan
offline
Dojmovi o ANTECU TWELVE HUNDRED

Solidno kućište, puno mjesta. Dizajn nije po mom "guštu", ali svakome svoje.

 

I to da HAF nema filtere za prašinu ti dosta znači. Ja ih do ovog Armora+ nikad nisam imao i razlika je ogromna. Nekad sam komp morao čisti svakih 2 mjeseca. Sad u godinu dana skoro pa nema prašine.

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dojmovi o ANTECU TWELVE HUNDRED

ja imam Antec Twelve Hundred i kuciste je ZAKON! Jedino sto moram je ciscenje svakih tjedan dana pa i cesce! pozz

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dojmovi o ANTECU TWELVE HUNDRED

imam antec vec dva mjeseca i jedino mi se malo prasine nahvatalo na prozor inace ga uopce nisam cistio osim filtara za prasinu.

i7 920 @ 2,8 ghz, 2x hd 4870x2, 12 gb RAM, gigabyte ex58-ud5,xilence 1200w gaming edition,razer lycosa,razer death adder, samsung t240hd Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresi
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dojmovi o ANTECU TWELVE HUNDRED
zaki kaže...

imam antec vec dva mjeseca i jedino mi se malo prasine nahvatalo na prozor inace ga uopce nisam cistio osim filtara za prasinu.

 da, sslazem se, i ja cistim samo filtre i nista drugo!
15 godina
offline
Dojmovi o ANTECU TWELVE HUNDRED

Meni se ne sviđa kod njega što treba kupit dodatni ventialtor za bok koji je vrlo važan za hlađenje grafe i napajanje nema na dnu rupe za ispuh toplog zraka a i skupljiji je.I mali nedostatak što nema rupu kod proca za stavljanje jačih hladnjaka bez vađenja matične.Sve u svemu odlično kučište sa par mana i malo većom cijenom od rivala haf932

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice