NZXT , COOLERMASTER, SHARKOON ili LC Power

poruka: 22
|
čitano: 3.978
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
NZXT , COOLERMASTER, SHARKOON ili LC Power
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
NZXT , COOLERMASTER, SHARKOON ili LC Power

Uzmi Infiltratora,najveće je i izgleda ok.

SK crew
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
NZXT , COOLERMASTER, SHARKOON ili LC Power

Od navedenih kucista sam se dvoumio između NZXT-a i LC Power-a i kad sam vidio da LC ne dolazi s ventilatorima,unatoc svojom velicinom  NZXT je bio bolji izbor. Ljepse mi izgleda , dolazi sa cetiri 120mm ventilatora ( prednji , straznji , bocni ) i dva 140mm ( gornji ) . Zadovoljavajuce dimenzije za MIDI kuciste , plexi stranica , filteri protiv prasine !

Kad bih ja birao do te cifre , uzeo bih CM Haf 922

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
NZXT , COOLERMASTER, SHARKOON ili LC Power

Uzmi ovo, bolje kuciste za ovu cijenu neces nac.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: NZXT , COOLERMASTER, SHARKOON ili LC Power

Preporucujem Haf912+, jos ti je sad na akciji..

13 godina
offline
NZXT , COOLERMASTER, SHARKOON ili LC Power

Ja bi uzeo haf jer je jeftiniji od ostala 3 a svjedno je odlicno kuciste,iako bih ja do te cifre uzeo Fractal Design Define R3.Prostrano,kvalitetno i jako tiho kuciste.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2012 9:15 (gamer34).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: NZXT , COOLERMASTER, SHARKOON ili LC Power
Ja bi izabrao Fractal Design Arc Midi. Bolje je od midi HAF kucista po svemu.
13 godina
neaktivan
offline
NZXT , COOLERMASTER, SHARKOON ili LC Power

Daleko isplativije rješenje od toga gore: http://www.portio.hr/index.php?page=artikl&id=052617041

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NZXT , COOLERMASTER, SHARKOON ili LC Power
The Man kaže...
Ja bi izabrao Fractal Design Arc Midi. Bolje je od midi HAF kucista po svemu.

Od midi Haf922 nije bolje sigurno ! Haf922 je veci , dolazi s vecim ventilatorima , izgled necu ocjenjivat jer svatko ima svoj ukus !

Music As A Weapon !!
16 godina
offline
NZXT , COOLERMASTER, SHARKOON ili LC Power

Uzmi si HAF 912 ak je na akciji, a ak ti nije do para, ja bi uzeo (opet) NZXT T Evo koje imam i sada.

Dvoumio sam se izmedu toga i HAF 922, no iako HAF ima nesto bolje hladenje, nema svugdje filtere za prasinu kao Tempest, a i plava mi vise pase uz ostatak konfe.

Tempest je takoder crn iznutra.

- Psiho246
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
NZXT , COOLERMASTER, SHARKOON ili LC Power

Coolermaster stom enforcer. 597kn. best buy. kuciste veliko, USB 3.0, 2x200mm vent top/front, 1x120mm rear, plexi. uzivo izgleda super, i sam sam ga narucio. http://www.portio.hr/index.php?page=artikl&id=052607124

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
NZXT , COOLERMASTER, SHARKOON ili LC Power

Kako samo nađete gledati ta ružna kućišta za 600-700 Kn kad se za istu cijenu nađe elegantnih ozbiljnih kućišta.

U tom cjenovnom razredu najbolje/najkvalitetnije i estetski najbolje je kućište Fractal Design Arc Midi.

Haf i slični namijenjeni su klincima i tinjedžerima (kojima je bitno da sve svjetli, da izgleda kao da je ispalo iz filma transformers,...), nisu to kućišta za ozbiljne konfiguracije.

http://www.portio.hr/index.php?page=artikl&id=052660005

 

Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: NZXT , COOLERMASTER, SHARKOON ili LC Power
191x7 kaže...

Kako samo nađete gledati ta ružna kućišta za 600-700 Kn kad se za istu cijenu nađe elegantnih ozbiljnih kućišta.

U tom cjenovnom razredu najbolje/najkvalitetnije i estetski najbolje je kućište Fractal Design Arc Midi.

Haf i slični namijenjeni su klincima i tinjedžerima (kojima je bitno da sve svjetli, da izgleda kao da je ispalo iz filma transformers,...), nisu to kućišta za ozbiljne konfiguracije.

http://www.portio.hr/index.php?page=artikl&id=052660005

 

Lol, daj se ti malo spusti na zemlju.

 

Obicna crna kocka jer si ti ipak ozbiljni konfigurator, jel? {#}

 

Smijesno.

 

 

Nema nista lose ako netko hoce kuciste koje je ugodno vidjeti.

A i uopce ne znam zasto bi ovo kuciste bilo toliko drasticno bolje od onih ostalih da ga ti obavezno preporucujes.

 

Takoder se jos smijem tvojoj izjavi kako su ono ruzna kucista, dok je obicna crna kocka ocito tvoj pojam lijepog i estetski ugodnog. {#}

 

Kao sto rekoh, spusti se na zemlju.

- Psiho246
16 godina
offline
Re: NZXT , COOLERMASTER, SHARKOON ili LC Power
Psiho246 kaže...

 

Nema nista lose ako netko hoce kuciste koje je ugodno vidjeti.

 

Takoder se jos smijem tvojoj izjavi kako su ono ruzna kucista, dok je obicna crna kocka ocito tvoj pojam lijepog i estetski ugodnog. {#}

 

Kao sto rekoh, spusti se na zemlju.

A što bi to na Hafovima bilo ugodno vidjeti?

Kućišta su velika, to priznajem, i prozračna i ok unutrašnosti no nikako se ne može reći da su ugodna za vidjeti.

To su ekstremno ružna kućišta, pogotovo ako se stavi i koji vent da osvjetljava crveno.

Takvo što ja nebi stavio u ured ni u spavaću a bome ni u dnevnu sobu. Bilo bi me sramota da to netko vidi jer kao što rekoh nisam pubertetlija već ozbiljan čovjek.

 

Tu "običnu crnu kocku" možeš smjestiti ispod stola, pored stola, na stol; uz bijeli namještaj, uz crni namještaj, uz staklo, uz pvc, uz drveni namještaj (bukva, višnja, ...) i da svugdje dobro izgleda i da se uklapa.

Komotno može u ured, u dnevnu sobu, u spavaću, u igraonicu, svugdje odgovara. I ne odvlači pogled od monitora, miša, tipkovnice,... Te naravno ne izgleda kao da je palo s marsa.

Valjaj se ti od smjeha koliko hoćeš, uzmi neki HAF, budi sretan koju godinu i onda jednog dana kad se uozbiljiš (neću reći odrasteš) shvatit ćeš da to baš i nije "zrelo" kućište.

 

I mislim da ti ovdje nemaš pravo nikoga prizemljavati, zato si bolje nemoj uzimato to za pravo.

Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
16 godina
offline
Re: NZXT , COOLERMASTER, SHARKOON ili LC Power
191x7 kaže...

A što bi to na Hafovima bilo ugodno vidjeti?

Kućišta su velika, to priznajem, i prozračna i ok unutrašnosti no nikako se ne može reći da su ugodna za vidjeti.

To su ekstremno ružna kućišta, pogotovo ako se stavi i koji vent da osvjetljava crveno.

Takvo što ja nebi stavio u ured ni u spavaću a bome ni u dnevnu sobu. Bilo bi me sramota da to netko vidi jer kao što rekoh nisam pubertetlija već ozbiljan čovjek.

 

Tu "običnu crnu kocku" možeš smjestiti ispod stola, pored stola, na stol; uz bijeli namještaj, uz crni namještaj, uz staklo, uz pvc, uz drveni namještaj (bukva, višnja, ...) i da svugdje dobro izgleda i da se uklapa.

Komotno može u ured, u dnevnu sobu, u spavaću, u igraonicu, svugdje odgovara. I ne odvlači pogled od monitora, miša, tipkovnice,... Te naravno ne izgleda kao da je palo s marsa.

Valjaj se ti od smjeha koliko hoćeš, uzmi neki HAF, budi sretan koju godinu i onda jednog dana kad se uozbiljiš (neću reći odrasteš) shvatit ćeš da to baš i nije "zrelo" kućište.

 

I mislim da ti ovdje nemaš pravo nikoga prizemljavati, zato si bolje nemoj uzimato to za pravo.

Kolega, citao sam tvoje postove po forumu i vidim da se razumijes u periferiju i nije da ti spustam ali ti koristis svoj neki subjektivni dojam kako bi pljuvao po odlicnom proizvodu.

 

Iskreno i meni ne pase crvena na kucistu, ali uopce ne izgleda lose i nekome kome takvo kuciste pase uz ostatak konfe je to savrseno kuciste.

Normalno da takvo kuciste ne bih imao u uredu. {#}

To je kuciste za dom, a i ako si misljenja da to nije kuciste za osobu u 40. , jesi li pomislio da OP nema 40? {#}

 

Ja imam Tempest EVO od onih gore ponudenih i kupio sam ga jer mi u tom cjenovnom rangu najbolje pase uz ostatak periferije. Smatram da to kuciste nije transformer kicasto, vec da je elegantno i oku ugodno, uz naravno super performanse.

 

Sve u svemu - "Beauty is in the eye of the beholder"

- Psiho246
12 godina
offline
NZXT , COOLERMASTER, SHARKOON ili LC Power

HAFA i slična kučišta ne bih kupio da su zadnja na svitu,ružnija kučišta dugo nisam vidio,ali kao što se zna svaka roba ima svog kupca pa tako i HAF-ovi,pretežito u mlađoj populaciji!!

Jedan stari standarni CM 690 je sasvim dovoljan,barem meni!

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2012 19:19 (volegradele).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: NZXT , COOLERMASTER, SHARKOON ili LC Power
Psiho246 kaže...

Iskreno i meni ne pase crvena na kucistu, ali uopce ne izgleda lose i nekome kome takvo kuciste pase uz ostatak konfe je to savrseno kuciste.

Normalno da takvo kuciste ne bih imao u uredu. {#}

To je kuciste za dom, a i ako si misljenja da to nije kuciste za osobu u 40. , jesi li pomislio da OP nema 40? {#}

 

Ja imam Tempest EVO od onih gore ponudenih i kupio sam ga jer mi u tom cjenovnom rangu najbolje pase uz ostatak periferije. Smatram da to kuciste nije transformer kicasto, vec da je elegantno i oku ugodno, uz naravno super performanse.

 

Tempest EVO još donekle i djeluje elegantno (ako se ne stavi da unutrašnjost svijetli), ne mogu reći da je ružno.

Što se HAF-a tiče nisam jedini kojemu su ružna s tim military izgledom i forama. Nisam rekao da su loša kućišta, dapače dobra su, ali su ružna. Ne toliko ružna koliko neozbiljna.

 

LC Power kućište iz prvog posta puno je mana, njega valja zaobiči u širokom luku.

 

Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
12 godina
offline
Re: NZXT , COOLERMASTER, SHARKOON ili LC Power

Ja imam Tempest EVO od onih gore ponudenih i kupio sam ga jer mi u tom cjenovnom rangu najbolje pase uz ostatak periferije. Smatram da to kuciste nije transformer kicasto, vec da je elegantno i oku ugodno, uz naravno super performanse.

 

Sve u svemu - "Beauty is in the eye of the beholder"

Me like  it a lot{#}

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2012 19:28 (volegradele).
14 godina
offline
Re: NZXT , COOLERMASTER, SHARKOON ili LC Power
191x7 kaže...
Psiho246 kaže...

Iskreno i meni ne pase crvena na kucistu, ali uopce ne izgleda lose i nekome kome takvo kuciste pase uz ostatak konfe je to savrseno kuciste.

Normalno da takvo kuciste ne bih imao u uredu. {#}

To je kuciste za dom, a i ako si misljenja da to nije kuciste za osobu u 40. , jesi li pomislio da OP nema 40? {#}

 

Ja imam Tempest EVO od onih gore ponudenih i kupio sam ga jer mi u tom cjenovnom rangu najbolje pase uz ostatak periferije. Smatram da to kuciste nije transformer kicasto, vec da je elegantno i oku ugodno, uz naravno super performanse.

 

Tempest EVO još donekle i djeluje elegantno (ako se ne stavi da unutrašnjost svijetli), ne mogu reći da je ružno.

Što se HAF-a tiče nisam jedini kojemu su ružna s tim military izgledom i forama. Nisam rekao da su loša kućišta, dapače dobra su, ali su ružna. Ne toliko ružna koliko neozbiljna.

 

LC Power kućište iz prvog posta puno je mana, njega valja zaobiči u širokom luku.

 

ja sam još jedan stariji korisnik(sutra 37 aaaaaa)

uglavnom posto sam bio do nekidan u nabavci novog kućišta i budjet mi je bio relativno velik(do 1100kn)

a obožavam big towere pregledao sam tonu testova i slika i videa i uglavnom u uzi izbor su usla dva kućišta fractal define xl black perl i cm storm trooper

cijena tu negdje ali kada se to vidi uzivo brate mili ovo sto kolega kaze sve stoji,je da je define crna kocak ali pršti elegancijom i moze stojati u dnevnoj da nije kao šaka na oko(tko ima ženu razumijet će kada one poćnu zvocati)

po mom kućiste vrh i nisam požalio(ćak je i supruga zadovoljna) da ne napominjem unutarnji raspored i ostalo

posto sam vidio uzivo i arc mini i define manji,kucista su odlićna neprimijetna a opet npr svako tko mi je naletio je dosao do njega i morao ga pogledati

haf neću ni spominjati,mozda bi me zanimao prije jedno 25 godina(nebi vijerovatno jer sam godinam imao big chifa)

p.s. alaj sam se raspisao

[url=http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/dart_tom%20%5BCRO%5D][img]http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean6/pc/dart_tom%20%5BCRO%5D.png[/img][/url]
15 godina
neaktivan
offline
NZXT , COOLERMASTER, SHARKOON ili LC Power

Prvo majstore nemoj uzimati kućište zbog izgleda.............neka taj izgled bude zadnje što tražiš.Po meni (koji sam isto stariji kolega 34 uskoro{#} ) Fractal je stvarno predivan,ja isto nevolim te načičkane kutije iako obožavam CM,mene moj centurion služi godinama i neću ga još minjati.......Tribaš gledati funkcionalnost samog kućišta tj. koliko ima prostora,koliko je je prozračno itd.............moja preporuka  NZXT.

Kolege nemojte pljucati po svemu ukusi su različiti........

So say We All
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
NZXT , COOLERMASTER, SHARKOON ili LC Power

Tako je! Ukusi su razliciti i mislim da nema potrebe vise raspravljat o tome kome je kakvo kuciste lijepo ili ruzno ! Sry za {#}

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
NZXT , COOLERMASTER, SHARKOON ili LC Power

Meni ce uskoro 35 i narucio sam Storm Enforcer, i? iako sam duuugo gledao sva moguca, od NZXT phantom 410 i NZXT H2(nazalost nema ga u nas), Storm Troopera, LIAN LI PC60, Silverstone Ravena, ANTEC 1100, ZALMAN GS1000  itd. Na kraju sam se odlucio na CM Storm iz dva tri razloga:

-ne poziva me da ga modam cim ga dobijem

- blagi futuristicki stil, nista napadno

-kvalitet, velicina, prostranost i prozracnost su za 597kn pravi bang4buck

-Storm Trooper i SS Raven su mi ipak preveliki jer ne mislim imati 8 HDD i quadSLI

- NZXT H2 i ANTEC 1100 nema kod nas

- NZXT phantom 410 preplastican

- LIAN LI mi je, iako uz NZXT H2 najelegantniji, ipak previse "aluminican"

- ZALMAN GS1000 je ogroman

- CM 690 II je bio drugi izbor u toj cjenovnoj kategoriji to je ujedno i moj prijedlog OPu umjesto ovih sta je nabrojao. 

 

Inace za HAFove se pridruzujem misljenjima da su totalno over the top, jednostavno ne volim taj "USA military tank" izgled.

Thermaltake je tu negdje u toj kategoriji sa HAFom sto se tice pretjeranog naglasavanja izgleda. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice