Projekt Open air casee

poruka: 5
|
čitano: 1.157
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Projekt Open air casee

Pozdrav radim sam jedno amo ga nazvat kučište što nije. Kopija dizajna bi bila na priloženoj slici.

Iman par pitanja, pošto ču ga od pleksiglasa radit zanima me kako da rješim uzemljenje i dali smijem koristit vide od nehrđajući čelika (rosfvraja).

Pošto kučište neče biti na nikakvom metalnom okviru (kao šta su današnja sva komercijalna) bojim se malo statičnog elektriciteta i toga što nije uzemljeno i da nebi spalio koju komponentu

Plus koristi ču produžene matice od rosfraj-a za odvojit matičnu od glavnog okvira od plexija, dali uopče smijem koristi inox umjesto mjeda ?

Isto ču navojne šipke od rosfraj-a koristit za nosače grafičke ?

I još jedno noobovsko pitanje, dali je glavni razlog korištenja risera taj da metalni okvir ne pospaja u kratko ?

 

Hvala na argumentiranoj raspravi

 

 

 

 

 

 

Kopija Kopija
 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Projekt Open air casee

neznam kako ti se jos nitko nije javio za mod jer je to ovdje ajmo reci dosta popularno tj ima zaista experata u izradi i znanju, valjda su svi osli na pivce{#}! no evo ja cu malo iskomentirati tek toliko da dignemo temu, ionako cuvam djecu neam kaj raditi!{#} LP

||| Core™ inside ||| ;http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/SoldierStippy/ ; http://nl.xfire.com/profile/2fu2l/
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.1.2014 19:20 (Stjepanj).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Projekt Open air casee
Stjepanj kaže...

neznam kako ti se jos nitko nije javio za mod jer je to ovdje ajmo reci dosta popularno tj ima zaista experata u izradi i znanju, valjda su svi osli na pivce{#}! no evo ja cu malo iskomentirati tek toliko da dignemo temu, ionako cuvam djecu neam kaj raditi!{#} LP

Moglo bi se to odužit ako su na pivi {#}

 

LP

12 godina
neaktivan
offline
Projekt Open air casee

Nemaš potrebe za nikakvim uzemljenjem, samo da ti se ne dodiruju negdje kontaktti neki ili nešto s metalom da ne dođe do kratkog spoja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Projekt Open air casee
laux kaže...

Nemaš potrebe za nikakvim uzemljenjem, samo da ti se ne dodiruju negdje kontaktti neki ili nešto s metalom da ne dođe do kratkog spoja.

 Znači bez problema mogu šarafit s rosfrajem ?

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice