Vodič za odabir kućišta izdvojena tema

poruka: 5.680
|
čitano: 675.949
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
Re: Vodič za odabir kućišta

SilentiumPC Armis AR3 TG ti je sredina izmedju tih, prozracan, a TG staklo te kvalitetni stock ventilatori.

10 godina
Vodič za odabir kućišta

a vidio sam, na kraju je 'ajmo rec kompromis' pao na focus G, ne pitaj zasto 

sad me jedino zanima ako nema straznji vent pa da i njega ukljucim kod kupnje... 

I believe Wi can Fi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina

Znam zasto, jer je Fractal jelda :) E pa to kuciste je trebalo biti jeftinije ili izbacit Fractal iz imena po meni jer konstrukcija i robusnost uopce ne vuku na ime Fractal kod Focus G, ali moze proci..

Ako trazis preporuku zadnjeg 120mm venta, preporuka Be Quiet Pure Wings 2 120mm PWM ili novi Shadow Wings 2 120mm PWM (trenutno samo u Mall.hr u HR, postoje i u bijeloj boji). Jeftinije mozes od Arctica P12 ili Bionix (ne znam ni sam koja je razlika izmedju njih, vjerojatno malo bolji lezaj u Bonix).

10 godina
Vodič za odabir kućišta

ma ne zato sto je fractal.. samo cu ti reci jednu rijec... zena...

bijela boja jer nesmije biti crno 

mislio sam stavit od fractala dynamic x2 GP ali vidjet cu ove sto si preporucio 

I believe Wi can Fi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina

Whoops, ja vec izvrijedao Fractal, sorry. Imao sam stock GP ventilatore s Define S i slican vent na Fractalovom napajanju i nisam bio odusevljen. X2 verzije su promjenile lezaj, ali to i dalje vjerojatno nije to. Sa jednim 120mm Pure wings pozadi na kompu u dnevnom sam osjetio razliku naspram stock Bitfenix i naspram venta od LC CC 120. Arctic je isto dobar, ali po pitanju quality control (da te ne portefi zujavi lezaj/motor) vise vjerujem Be quietu.

10 godina
Vodič za odabir kućišta

gledam i zalman z9 neo plus white, malo je skuplji ali ima predinstalirano 5 ventova i koliko citam reviewe dobro je poslozeno sa dovoljno mjesta i za diskove i za cable management.

a na kraju price je... bijelo 

I believe Wi can Fi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
Striko2009 kaže...

gledam i zalman z9 neo plus white, malo je skuplji ali ima predinstalirano 5 ventova i koliko citam reviewe dobro je poslozeno sa dovoljno mjesta i za diskove i za cable management.

Fuj bijelo, pazi lako se onečisti, šporka!

Sad ovisi ko će održavati.

coffe,coffe,coffe.....
8 tjedana
Striko2009 kaže...

Ako bas mora biti bijelo rade rade uzmi phanteks p300 koji ima puno moderniju unutrasnjost nego taj zastarjeli zalman i dobijes kaljeno staklo. Problem je jedino taj sto dolazi samo sa jednim fanom iza pa bi bilo dobro da ubacis dva arctif f12 pwm naprijed za usis.

11 godina
Vodič za odabir kućišta

Pozdrav što mislite o ovome kućištu, da li tko ima od vas koji model možda? cijenom je nešto višeg ranga...

Meni kućište izgleda predivno ima ugrađeno 3 venta 120mm sprijeda sa svih strana ima staklo koje za zatamljeno, jedino sto naprijed nema dust filter... a ima ga sa gornje strane...

https://www.gamdias.com/component/index.php/home-7/talos-p1

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
Striko2009 kaže...

Meni isto kućište predivno i super što ima 5 ventova odmah, no jedino me ubijaju ta vrata naprijed... jer ako zelis dobar airflow moraju biti otvorena... pa ono

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice