[Kupovina] DDR4 8gb keks zaključana tema

poruka: 9
|
čitano: 1.600
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
[Kupovina] DDR4 8gb keks

Kupujem DDR4 8gb keks, minimalno 2400MHz, a može i 2 keksa po 8 (ukupno 16gb). Poželjno bi bilo područje grada Splita da se može lakše testirati, ali nije uvjet. 

10 godina
offline
[Kupovina] DDR4 8gb keks

Kupio Kingston HyperX Fury 2x8 GB DDR4, platio pouzećem 1070kn s 57 mjeseci garancije u RH, mislim da sam ok tržio s obzirom kakve su cijene. 

11 godina
offline
[Kupovina] DDR4 8gb keks

Pa onak, mogao si komotno uzeti ovih 16gb ddr4 2666mhz za 1.189kn i 120mj garancije 

7 godina
protjeran
offline
Re: [Kupovina] DDR4 8gb keks
mrki_tua kaže...

Kupio Kingston HyperX Fury 2x8 GB DDR4, platio pouzećem 1070kn s 57 mjeseci garancije u RH, mislim da sam ok tržio s obzirom kakve su cijene. 

 Mislim da to neće biti neka sreća s ryzenom...bar meni nije bila, a možda i hoće, ti imaš drugu ploču....

10 godina
offline
Re: [Kupovina] DDR4 8gb keks
lav1000 kaže...
mrki_tua kaže...

Kupio Kingston HyperX Fury 2x8 GB DDR4, platio pouzećem 1070kn s 57 mjeseci garancije u RH, mislim da sam ok tržio s obzirom kakve su cijene. 

 Mislim da to neće biti neka sreća s ryzenom...bar meni nije bila, a možda i hoće, ti imaš drugu ploču....

 

Ne da mi se sad spajat, ali kad budem šta treba testirat? Vidio sam tu, ali mi je Kingston uvik bija pri srcu (već nekoliko generacija uvik kupujem), eto tija san bile, ali san uzea crne. 

7 godina
protjeran
offline
Re: [Kupovina] DDR4 8gb keks
mrki_tua kaže...
lav1000 kaže...
mrki_tua kaže...

Kupio Kingston HyperX Fury 2x8 GB DDR4, platio pouzećem 1070kn s 57 mjeseci garancije u RH, mislim da sam ok tržio s obzirom kakve su cijene. 

 Mislim da to neće biti neka sreća s ryzenom...bar meni nije bila, a možda i hoće, ti imaš drugu ploču....

 

Ne da mi se sad spajat, ali kad budem šta treba testirat? Vidio sam tu, ali mi je Kingston uvik bija pri srcu (već nekoliko generacija uvik kupujem), eto tija san bile, ali san uzea crne. 

 a izašli su neki novi alati za testiranje memorije prošvrljaj tamo po ryzen temi pa ćeš naći... 

10 godina
offline
Re: [Kupovina] DDR4 8gb keks
lav1000 kaže...
mrki_tua kaže...
lav1000 kaže...
mrki_tua kaže...

Kupio Kingston HyperX Fury 2x8 GB DDR4, platio pouzećem 1070kn s 57 mjeseci garancije u RH, mislim da sam ok tržio s obzirom kakve su cijene. 

 Mislim da to neće biti neka sreća s ryzenom...bar meni nije bila, a možda i hoće, ti imaš drugu ploču....

 

Ne da mi se sad spajat, ali kad budem šta treba testirat? Vidio sam tu, ali mi je Kingston uvik bija pri srcu (već nekoliko generacija uvik kupujem), eto tija san bile, ali san uzea crne. 

 a izašli su neki novi alati za testiranje memorije prošvrljaj tamo po ryzen temi pa ćeš naći... 

 Ma znam to, nego sam mislio na koliko si ti oc-a memoriju? Da vidim koliko će meni dat, provat ću po nekim uputstvima, nać ću na netu.

7 godina
protjeran
offline
Re: [Kupovina] DDR4 8gb keks
mrki_tua kaže...
lav1000 kaže...
mrki_tua kaže...

 Ma znam to, nego sam mislio na koliko si ti oc-a memoriju? Da vidim koliko će meni dat, provat ću po nekim uputstvima, nać ću na netu.

 Moja je išla do 2800, ne sjećam se latencija ali znam da sam ih morao ručno podešavati i nikako nisam mogao dobiti 100% stabilno osim na stock frekvenciji

16 godina
offline
[Kupovina] DDR4 8gb keks

Flash zadnje BIOS verzije od matične, zatim imaš Taiphoon burner za provjeru specifikacija i imaš AMD Ryzen timing calculator koje latencije idu na koji takt. Imaš u Ryzen temi linkove, preko mobitela pišem. 

LOL: Crobrother
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice