3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

poruka: 304
|
čitano: 166.722
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

kada taj isti kabal spojim sa kućnim kinom imam zvuk na zvučnike

ali kad ga piknem u telku nemam zvuka na njoj

govorim o audio kablu(crveno bijeli činč)

sa hdmi-om imam sliku ali i ne zvuk šta bi ubiti trebalo bitii normalno jer DVi na grafi ne pušta zvuk nego samo sliku,tako su mi svi rekli

mislim da je do TV-a a ne do kompa

tv je LG42LW579S i u njemu je caka

dnl
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

jel ti uopce citas stoj a tebi govorim???

prvo dvi provodi zvuk jer ja imam dvi i provodim je*eni zvuk.

drugo makni taj audio kabel, odspoji ga i baci negdje jer ti netreba.

trece spoji samo tim hdmi-em sto ga imas, idi na playback devices i tamo nariktaj da zvuk ide preko hdmi kabla, jel to tak tesko?

koju graficku uopce imas?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: 3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

gigabyte GF9800gt

dnl
15 godina
online
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

znaci nvidia, uđi u nvidia control panel, i tam imas postavke digitalnog audia, tamo ce ti pokazat izlaze na tvojoj grafickoj i sve ekrane na koje je spojena, i pokazat ce ti koji su ekrani sposobni davat zvuk, moras stavit da ti je ukljucen zvuk preko tv-a, igraj se malo opcijama, i naravno pod playback devices obavezno oznacit da ti zvuk ide preko tv-a, ovo sam ponovio milijun puta vec.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: 3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV
mar123 kaže...

znaci nvidia, uđi u nvidia control panel, i tam imas postavke digitalnog audia, tamo ce ti pokazat izlaze na tvojoj grafickoj i sve ekrane na koje je spojena, i pokazat ce ti koji su ekrani sposobni davat zvuk, moras stavit da ti je ukljucen zvuk preko tv-a, igraj se malo opcijama, i naravno pod playback devices obavezno oznacit da ti zvuk ide preko tv-a, ovo sam ponovio milijun puta vec.

imao sam tu graficku i isto tako imao problema sa zvukom. e sada ovako,spoji tv hdmi kablom i imati ces sliku ali ne i zvuk.zasto?! zato sto ta grafa je stariji tip i nju trebas posebno spojiti na maticnu.otvori komp i kada si kupio grafu dobio si neki ajd recimo kabel (zicicu) koju spojis grafa-maticna (pogledaj gdje se ustekava na grafi mislim negdje sastrane,nesto kao napajanje grafe) i onda ces dobiti zvuk preko hdmi-a.sa tv.om ti je sve ok!malo pogledaj ili izgooglaj gdje i sta spojiti!

evo pa pogledaj na slikama.

http://icrontic.com/article/palit-9600gt-hd3850/2

12 godina
neaktivan
offline
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

imao sam mali problem s štekanjem miša i nije mi se dobro preklapala slika pri gledanju 3d, imao sam sjene...

na forumima sam naša da je to često kod ATI kartica.

Uglavnom riješio sam ovako.

 

1. Stavio novi firmware ( televizor sam kupio prije tri dana u emezeti, a imao je star firmware više od 8 mj.)

2. Na pc-u stavio rezu 1080p

3. na daljincu uđete u input menu i sa zelenom tipkom imput label namjestite na PC

4. aspect ratio tv-a stavite na just scan.

5. U CCC-u pod my digit. flat panels overscan pomaknite skroz uljevo tj. na 0

 

 

I to je to moj 5590 sad konačno radi kao avion. Nema lošeg preklapanja(sjena), miš je fluidan.

3d je jeb***, na umara ni nakon 2 sata igranja...

Ugl nije bilo do kabela na 1.3 radi super i ne vjerujem da može bolje od ovoga.

 

Nećete pogriješiti registrirajući se na 3dtorrents.

 

Samo pitanjce...s obzirom da mi je ruter daleko a ne kupuje mi se Wifi adapter, dali mogu složit share internet veze s PC-a lan kabelom iz Pc-a u TV??

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.5.2012 10:43 (bobo84).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: 3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

daj mi još please reci kako si naštelao zvuk u postavkama

dnl
12 godina
offline
Re: 3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV
roki kaže...

daj mi još please reci kako si naštelao zvuk u postavkama

a jbg to je bilo prije par godina kada sam imao tu graficku.sjecanje me izdalo ali zato postoji youtube ili google!{#}

14 godina
offline
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

evo riješeno ,puno ti hvala,

našao sam u kutiji sa grafom tu žicu  spojio grafu sa matičnom i sad je raketa

ti si jedini koji je znao riješit problem,thanks{#}

dnl
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
online
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

o kojoj zici se radi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

ova ljevo gore!

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.5.2012 20:57 (lange).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: 3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV
bobo84 kaže...

imao sam mali problem s štekanjem miša i nije mi se dobro preklapala slika pri gledanju 3d, imao sam sjene...

na forumima sam naša da je to često kod ATI kartica.

Uglavnom riješio sam ovako.

 

1. Stavio novi firmware ( televizor sam kupio prije tri dana u emezeti, a imao je star firmware više od 8 mj.)

2. Na pc-u stavio rezu 1080p

3. na daljincu uđete u input menu i sa zelenom tipkom imput label namjestite na PC

4. aspect ratio tv-a stavite na just scan.

5. U CCC-u pod my digit. flat panels overscan pomaknite skroz uljevo tj. na 0

 

 

I to je to moj 5590 sad konačno radi kao avion. Nema lošeg preklapanja(sjena), miš je fluidan.

3d je jeb***, na umara ni nakon 2 sata igranja...

Ugl nije bilo do kabela na 1.3 radi super i ne vjerujem da može bolje od ovoga.

 

Nećete pogriješiti registrirajući se na 3dtorrents.

 

Samo pitanjce...s obzirom da mi je ruter daleko a ne kupuje mi se Wifi adapter, dali mogu složit share internet veze s PC-a lan kabelom iz Pc-a u TV??

 Uzea sam taj isti tv lw5590 107 ekran isto u emmezete :p, ako može mala pomoć sa ovim što si napisao.

1. ako možeš reč kako si stavio i odakle si skinio

2. to već je

3 to već je

4. ovo ne razumim

5. ni ovo isto ne razmumim ako možeš malo detaljnje objasnit :D

 

a šta se tiće filmova skidaj sa partisa tamo imaš sve koji su izašli ful brzinom ;)

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2012 18:36 (toni1983).
15 godina
online
Re: 3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV
toni1983 kaže...
bobo84 kaže...

imao sam mali problem s štekanjem miša i nije mi se dobro preklapala slika pri gledanju 3d, imao sam sjene...

na forumima sam naša da je to često kod ATI kartica.

Uglavnom riješio sam ovako.

 

1. Stavio novi firmware ( televizor sam kupio prije tri dana u emezeti, a imao je star firmware više od 8 mj.)

2. Na pc-u stavio rezu 1080p

3. na daljincu uđete u input menu i sa zelenom tipkom imput label namjestite na PC

4. aspect ratio tv-a stavite na just scan.

5. U CCC-u pod my digit. flat panels overscan pomaknite skroz uljevo tj. na 0

 

 

I to je to moj 5590 sad konačno radi kao avion. Nema lošeg preklapanja(sjena), miš je fluidan.

3d je jeb***, na umara ni nakon 2 sata igranja...

Ugl nije bilo do kabela na 1.3 radi super i ne vjerujem da može bolje od ovoga.

 

Nećete pogriješiti registrirajući se na 3dtorrents.

 

Samo pitanjce...s obzirom da mi je ruter daleko a ne kupuje mi se Wifi adapter, dali mogu složit share internet veze s PC-a lan kabelom iz Pc-a u TV??

 Uzea sam taj isti tv lw5590 107 ekran isto u emmezete :p, ako može mala pomoć sa ovim što si napisao.

1. ako možeš reč kako si stavio i odakle si skinio

2. to već je

3 to već je

4. ovo ne razumim

5. ni ovo isto ne razmumim ako možeš malo detaljnje objasnit :D

 

a šta se tiće filmova skidaj sa partisa tamo imaš sve koji su izašli ful brzinom ;)

sto en razumijes u4. koraku, pa odes na aspect ratio za tv i stavis na just scan, u driverima je to. ccc ti je control panel ati drivera.

12 godina
neaktivan
offline
Re: 3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV
mar123 kaže...
toni1983 kaže...
bobo84 kaže...

imao sam mali problem s štekanjem miša i nije mi se dobro preklapala slika pri gledanju 3d, imao sam sjene...

na forumima sam naša da je to često kod ATI kartica.

Uglavnom riješio sam ovako.

 

1. Stavio novi firmware ( televizor sam kupio prije tri dana u emezeti, a imao je star firmware više od 8 mj.)

2. Na pc-u stavio rezu 1080p

3. na daljincu uđete u input menu i sa zelenom tipkom imput label namjestite na PC

4. aspect ratio tv-a stavite na just scan.

5. U CCC-u pod my digit. flat panels overscan pomaknite skroz uljevo tj. na 0

 

 

I to je to moj 5590 sad konačno radi kao avion. Nema lošeg preklapanja(sjena), miš je fluidan.

3d je jeb***, na umara ni nakon 2 sata igranja...

Ugl nije bilo do kabela na 1.3 radi super i ne vjerujem da može bolje od ovoga.

 

Nećete pogriješiti registrirajući se na 3dtorrents.

 

Samo pitanjce...s obzirom da mi je ruter daleko a ne kupuje mi se Wifi adapter, dali mogu složit share internet veze s PC-a lan kabelom iz Pc-a u TV??

 Uzea sam taj isti tv lw5590 107 ekran isto u emmezete :p, ako može mala pomoć sa ovim što si napisao.

1. ako možeš reč kako si stavio i odakle si skinio

2. to već je

3 to već je

4. ovo ne razumim

5. ni ovo isto ne razmumim ako možeš malo detaljnje objasnit :D

 

a šta se tiće filmova skidaj sa partisa tamo imaš sve koji su izašli ful brzinom ;)

sto en razumijes u4. koraku, pa odes na aspect ratio za tv i stavis na just scan, u driverima je to. ccc ti je control panel ati drivera.

 pa npr. ne znam di je aspect ratio za tv -.- i ja imam nvidia control panel ali nigdje ne vidim flat panels overscan, pa ako može neka pomoć :S

evo scren od grafičke http://imageshack.us/f/825/graficka.jpg/

i 1 korak koji driver kako -.-

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2012 22:00 (toni1983).
12 godina
neaktivan
offline
Re: 3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

1. skinuo sam sa odavdje... upute imaš u pdf-u. ( vrlo jednostavno)

 

5. ne znam kako je kod nvidie... kod ati-a mi se 3d nije savršeno preklapao dok nisam overscan stavio na 0.

12 godina
neaktivan
offline
Re: 3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV
bobo84 kaže...

1. skinuo sam sa odavdje... upute imaš u pdf-u. ( vrlo jednostavno)

 

5. ne znam kako je kod nvidie... kod ati-a mi se 3d nije savršeno preklapao dok nisam overscan stavio na 0.

 Kako misliš da ti se nije savršeno preklapao?

ovaj link di si mi da piše da je softver 05.01.10 a u mom televizoru je 04.04.11, sad ek ništa ne razumi :S

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.5.2012 17:25 (toni1983).
12 godina
neaktivan
offline
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

evo uspija sam skužija sam koja je šema.

sad kad sam proba 3d nema mi razlike čak mi pari manje izraženo nego do sad a npr. konferencija životinja kad gledam ona trava bliža ekranu je i dalje u magli

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

ako može mala pomoć znam da sam dosadan poslije ovog novog update 3 d mi je osta isti pari mi da je i gore da su manji efekti a obični tv mi je katastrofa slika prije je bila kristalno jasna sad ima očajnu sliku :S

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

pomogo bi ti, stvarno bi al daj napisi smislenu recenicu pobogu. ja te nista ne razumijem, niti zareze niti tocke niti icega. objasni sto je tocno tvoj problem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

znači stavio sam ova 2 nova firmwarea po uputama i unaprijedio tv na najnoviju verziju i sad tv slika na običnim kanalima nova, rtv, hrt je katastrofa 10 puta gore nego je bila, prije mi je bila kristalno jasna slika.

3 D mi nije ništa bolji nego mi čak pare gori efekti -.-

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

kakvi efekti? ti znas da to ovisi o filmu? ja imam najnoviji fw i sve mi radi. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

pa npr. ako si skinuo konferenciju životinju na početku crtanog ima leptir koji izađe iz ekrana prije bi mi izašao na pola sobe sad mnogo manje i na nekim filmovima nemam 3 d efekt di sam prije imao, mislija sad da možda umišljam al evo kaže mi žena da i ona vidi iste razlike.

slika na televiziji je puno lošija, da ti objasnim na koju razliku mislim, prije update mi je slika na televiziji bila kao da gledaš hd film a sad kao da gledaš divix -.-

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

jel ti znas da kad gledas 3d film, postoje 3d opcije u kojima namjestas te efekte, poigraj se s tim. za tv sliku neznam, ni ne gledam tv bas, ali nisam primjetio nesto cudno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

a di se točno mogu namistit te opcije ako znaš, ti imaš isti tv?

a obični tv sam uspija malo podesit sad je bolje ali ne kao šta je bilo :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

pa kad gledas u 3d imas opcije za 3d, tamo su ti podesavanja za dubinu itd.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: 3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV
mar123 kaže...

pa kad gledas u 3d imas opcije za 3d, tamo su ti podesavanja za dubinu itd.

na koliko ti je nariktana dubina?

15 godina
online
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

mislim da negdje na sredini.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

dajte neku preporuku za kakav dobar film gdje ima dosta efekata?jel tko gledao titanic 3d?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: 3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

3 D dubina mi je 10 ali je ne mogu minjat zacrnjena je a 3 d kut gledanja je na sredini

15 godina
neaktivan
offline
Re: 3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

Da li netko zna gdje kupiti Bluray 3D filmove po normalnim cijenama? Gotovo sve što se nađe ovako sa strane je ripano u mkv i to onda nije to. Da li netko može reći kako nariktati power dvd 12? Znači imam spojen komp sa 3D Tv-om preko HDMI kabla (grafička je hd4850). Pretpostavljam da ta grafička nema hdmi 1.4. Da li je to problem?

 

Imam jedan film u 3D-u, iso file unutar kojeg je 3D bluray film. Pošto nemam bluray player moram pokrenuti taj iso file preko kompa putem power dvd 12 softwarea, e sad nastaje problem. Taj program ima neku svoju 3D podršku, ali to je izgleda samo neka konverzija iz 2D u 3D.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice