Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.301
|
čitano: 14.077.311
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Kakve to veze ima s pumpom za bicikl 

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
zvonac kaže...

@jocommb, kakvi popusti za oled telke?
Di, kad?:)
Mora da ce bit dobra cijena, posto ih cesto spominjes..

 a jos nista jer tek dolaze ovogodisnji modeli al nesta ce sigurno bit.... u SD su mi rekli da kroz koji tjedan trebaju doc novi....

VenAtoR#2231
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
jocommb kaže...
zvonac kaže...

@jocommb, kakvi popusti za oled telke?
Di, kad?:)
Mora da ce bit dobra cijena, posto ih cesto spominjes..

 a jos nista jer tek dolaze ovogodisnji modeli al nesta ce sigurno bit.... u SD su mi rekli da kroz koji tjedan trebaju doc novi....

 Pa imaš oled na akciji FHD 55" od LGa, 12tkn..

 

Ne očekuj neko značajnije pojeftinjenje ispod 10tkn, ništa, samo na više..

 

Za 2-3god, bi mogle cijene značajnije past, odnosno na prihvatljviju razinu (7-8tkn)..

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.4.2017 15:44 (zvonac).
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
zvonac kaže...
jocommb kaže...
zvonac kaže...

@jocommb, kakvi popusti za oled telke?
Di, kad?:)
Mora da ce bit dobra cijena, posto ih cesto spominjes..

 a jos nista jer tek dolaze ovogodisnji modeli al nesta ce sigurno bit.... u SD su mi rekli da kroz koji tjedan trebaju doc novi....

 Pa imaš oled na akciji FHD 55" od LGa, 12tkn..

 

Ne očekuj neko značajnije pojeftinjenje ispod 10tkn, ništa, samo na više..

 

Za 2-3god, bi mogle cijene značajnije past, odnosno na prihvatljviju razinu (7-8tkn)..

 Pa necu fhd... mogo sam i sad uzet da sam htjeo...nek b6 padne na 12 meni valja...razliku platim i dobro... mogo sam uzet bolji tv od 7002 al nisam htjeo jel se nije isplatilo davat jos par tisuca kuna za mizerne razlike u slici.... a za oled se nije isplatilo dat 18 to mi je previse....nek padne na 12-13 to bi vec mogo prozvakat.... :D

VenAtoR#2231
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
jocommb kaže...

 Pa necu fhd... mogo sam i sad uzet da sam htjeo...nek b6 padne na 12 meni valja...razliku platim i dobro... mogo sam uzet bolji tv od 7002 al nisam htjeo jel se nije isplatilo davat jos par tisuca kuna za mizerne razlike u slici.... a za oled se nije isplatilo dat 18 to mi je previse....nek padne na 12-13 to bi vec mogo prozvakat.... :D

 B6 za 12-13tkn, teško, sad je 19tkn.. Da bu mu rušili cijenu za 5tkn, preoptimstično:) Na 15tkn bi mogla past cijena..

 A i pitanje jel bu bilo kakvih sniženja, OLED je još preskup, a recimo taj LG FHD OLED je model iz 2015te godine, a akcijska je cijena 12tkn, što je skupo dost, sad je aktualno 4k i hdr a oled s tom dodatnom opremom košta vagon love..

 

 

Ček kakvu razlliku u cijeni?A kaj buš sa ks7000?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.4.2017 16:11 (zvonac).
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
zvonac kaže...
jocommb kaže...

 Pa necu fhd... mogo sam i sad uzet da sam htjeo...nek b6 padne na 12 meni valja...razliku platim i dobro... mogo sam uzet bolji tv od 7002 al nisam htjeo jel se nije isplatilo davat jos par tisuca kuna za mizerne razlike u slici.... a za oled se nije isplatilo dat 18 to mi je previse....nek padne na 12-13 to bi vec mogo prozvakat.... :D

 B6 za 12-13tkn, teško, sad je 19tkn.. Da bu mu rušili cijenu za 5tkn, preoptimstično:) Na 15tkn bi mogla past cijena..

 A i pitanje jel bu bilo kakvih sniženja, OLED je još preskup, a recimo taj LG FHD OLED je model iz 2015te godine, a akcijska je cijena 12tkn, što je skupo dost, sad je aktualno 4k i hdr a oled s tom dodatnom opremom košta vagon love..

 

 

Ček kakvu razlliku u cijeni?A kaj buš sa ks7000?

 

 

 haha....nisi ti mene skonto dobro... prica je oko odljepljivanja i mrtvih piksela na ks7002... e pa ako dode do toga zamjenim na garanciji za oled ako cijena bude ok... kuzis.... ovako mi je sad ovaj super al ako bude zajebancije bice zamjena :D

VenAtoR#2231
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Jel zna netko mozda gdje se moze kupiti Vizio 4K TV P serija posto je kod njih idealan input lag

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
dreadmoore kaže...

Jel zna netko mozda gdje se moze kupiti Vizio 4K TV P serija posto je kod njih idealan input lag

Kod nas nema. A negde sam cital da ne izvoze u Europu..

6 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav, molim savjet u odabiru

Željena dijagonala 123, služi za gledanje filmova, spojiti računalo na njega.

Cijenovni rang je 3800kn.

 

Troumim se između ova tri modela:

http://www.sancta-domenica.hr/led-tv-lg-49lh541v.aspx

http://www.sancta-domenica.hr/led-tv-samsung-ue49k5582.aspx

http://www.sancta-domenica.hr/led-tv-samsung-ue49k5502.aspx

 

Hvala unaprijed...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
I da... zaboravio sam rec ako nekoga zanima kakav je tv i da ga proba, pogleda 4k hdr materijal....imam nesto skinuto a mogu i skinit ako sta treba moze slobodno doletit... ja sam u Zg-u...trgovine nemaju neki materijal nit im je slika kalibrirana, ja sam kalibriro svoju sliku prema uputama Darka s HDtelevizije....
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Stigo Sony OLED u Santa Domenicu.... cijena, prava sitnica.... Ps4 Pro ide gratis :D
http://promocije.sancta-domenica.hr/promocije/sony-4k-hdr-oled-tv-ps4-pro-gratis/
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav, moze preporuka 55 UHD tv-a iz Emmezete, do cca 7500-8000 kn?

 

Trenutno se dvoumim izmedju 

 

https://www.emmezeta.hr/multimedija/televizori/led-lcd-i-plazma-tv/51737/samsung-ue55ku6402uxxh-ultra-hd-led-tv/ - 60hz VA panel

https://www.emmezeta.hr/multimedija/televizori/led-lcd-i-plazma-tv/51534/55pus650112-ultra-hd-led-tv/ - 120hz IPS

 

Hvala unaprijed 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Može preporuka povoljnog FullHD TV-a oko 40-43" ili veći ako ide, sa i bez Smart-a

(u pravilu Smart nije nužan, ali ako je u cijeni neće biti na odmet)?

Ne pratim baš cijene, mislim da bi budget bio oko 3.000 kn +/-100-200 kn.

Što jeftinije, ali ipak da je neki poznatiji brand jer je za moje roditelje (u mirovini su).

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2017 10:46 (Matozan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Matozan kaže...

Može preporuka povoljnog FullHD TV-a oko 40-43" ili veći ako ide, sa i bez Smart-a

(u pravilu Smart nije nužan, ali ako je u cijeni neće biti na odmet)?

Ne pratim baš cijene, mislim da bi budget bio oko 3.000 kn +/-100-200 kn.

Što jeftinije, ali ipak da je neki poznatiji brand jer je za moje roditelje (u mirovini su).

Ovdje imaš.

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/PHILIPS-43PUS6101/

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SONY-KDL40WD655BAEP/

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/PANASONIC-TX_40DSU501/

 

13 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav,

 

trebam pomoć oko kupnje 40"(103cm) FHD/UHD SMART tv-a ili malo većeg od 123cm ako se odlučim prebacivanje tva na zid jer nemam bas mjesta u potkrovlju do zida u kutu haha...

budžet je nekih 4 do 4.5k kn, meni je prvo za oko zapalo ovo ili ovo ne čini se preskupo..to mi je nekako prva opcija, ak ima nešto bolje po boljoj il malo većoj cijeni stavite :)

hvala 

 

Origin ID za FIFU 15: strbi_zg ; Steam: inspektor_lucic
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2017 20:44 (strbi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav, crkao mi je tevejac jučer, išao bi odma sutra ili prekosutra po novi. Dosad sam imao neki obični Quadro full hd 99cm, iako igram PS4 bio sam sasvim zadovoljan. Mislio sam uzet 125cm ali sam ustanovio da mi je to preveliko, zapeo mi je za oko ovaj. Molim vas da mi kažete je li ovo ok cijena uloženo/dobiveno za prosječnog korisnika? Ako nije, može li neka preporuka za telku 99-107cm, do 3500kn. Hvala unaprijed!

PSN: RayzCRO
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

@Rayz00  To je super TV. Za te novce bolji nećeš naći.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2017 20:49 (DeniZg).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
DeniZg kaže...

@Rayz00  To je super TV. Za te novce bolji nećeš naći.

 jel to i smart tv? i ja bi istog uzeo

Origin ID za FIFU 15: strbi_zg ; Steam: inspektor_lucic
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Je, smart TV
PSN: RayzCRO
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
strbi kaže...
DeniZg kaže...

@Rayz00  To je super TV. Za te novce bolji nećeš naći.

 jel to i smart tv? i ja bi istog uzeo

 Da, to je Samsungova KU6000 serija.

Ima Samsungov "Tizen" operativni sustav, sa predinstaliranim aplikacijama (Youtube, Netflix itd.). Mislim da se neke aplikacije još mogu i dodatno skinuti.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
DeniZg kaže...
strbi kaže...
DeniZg kaže...

@Rayz00  To je super TV. Za te novce bolji nećeš naći.

 jel to i smart tv? i ja bi istog uzeo

 Da, to je Samsungova KU6000 serija.

Ima Samsungov "Tizen" operativni sustav, sa predinstaliranim aplikacijama (Youtube, Netflix itd.). Mislim da se neke aplikacije još mogu i dodatno skinuti.

 Input lag od 23.4m/s u game modu je u granicama normale? Pitam baš zbog ps4.

PSN: RayzCRO
16 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

je ak pretezito rokas sp 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Rayz00 kaže...

 Input lag od 23.4m/s u game modu je u granicama normale? Pitam baš zbog ps4.

 Apsolutno. Mislim da nijedan TV ne ide ispod 20ms.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
4mal kaže...

je ak pretezito rokas sp 

 Igram FIFU online najviše, to je 90% svega što igram.

DeniZg kaže...
Rayz00 kaže...

 Input lag od 23.4m/s u game modu je u granicama normale? Pitam baš zbog ps4.

 Apsolutno. Mislim da nijedan TV ne ide ispod 20ms.

 E to je super onda, jer sam laik u tim stvarima. Znam samo da ovi socijalni tevejci kao ovaj Quadro koji je bio kod mene ima jako mali input lag, ali to je razumljivo zbog kvalitete koju pruža.

PSN: RayzCRO
13 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

koji je onda najbolji od ova tri, meni je trojka najbolja..samsung 1 , 2 ,3 ..svi modeli su znači smart tv? jel podrzavaju da instaliram kodi bez da imam tv box?

hvala na pomoci 

Origin ID za FIFU 15: strbi_zg ; Steam: inspektor_lucic
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2017 21:41 (strbi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
strbi kaže...

koji je onda najbolji od ova tri...samsung 1 , 2 ,3 ..svi modeli su znači smart tv? jel podrzavaju da instaliram kodi bez da imam tv box?

hvala na pomoci 

 Najbolji ti je model KU6402, i svi su Smart. A što se tiče Kodija, radi samo na Android televizorima.

13 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Hvala, možda ga sutra već odem kupiti :) neznam kak bi sredio onda iptv, jel moze nekako preko tva samo il trebam tv box?

Origin ID za FIFU 15: strbi_zg ; Steam: inspektor_lucic
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ako je bolji 6402, uzet ću ga i ja. U čemu je točno bolji ako nije problem da pojasnite?
PSN: RayzCRO
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Rayz00 kaže...
Ako je bolji 6402, uzet ću ga i ja. U čemu je točno bolji ako nije problem da pojasnite?

 6400 ima satelitski tuner, ljepše nogice, fancy touch remote i možda bolji zvučnik. Ako je razlika u cijeni samo 300 kuna, možda bolje uzeti jači 6400, pa si miran.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Rayz00 kaže...
Ako je bolji 6402, uzet ću ga i ja. U čemu je točno bolji ako nije problem da pojasnite?

 Pa model KU6402 ima Active Crystal Color. Znači, da ima nešto lepše boje, nešto bolji razpon boja, ima i veču svetilnost panela. Ima bolji kontrast  i nešto bolju pokretnu resoluciju. Uglavnom nešto bolji od modela KU6072.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2017 22:34 (garfield1).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice