Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.332
|
čitano: 14.131.764
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Za moje potrebe mislim da ce to biti ok. S obzirom na cijenu mi je to dobar izbor
7 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Neće to bit baš dobar izbor, o tim Philipsima se čudo negative ispisalo. Sa razlogom.

 

Imaš u Elipsa https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SONY-KD49XD7005BAEP/?utm_source=nabava.net&utm_medium=cpd&utm_campaign=nabava.net_cjenik&pp=price_comparison

 

puno bolji tv za iste pare i šta je jako bitno, ima 5 godina garancije od samo 2 koliko nudi Philips 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

pozdrav svima, ima li ko kakvu preporuku tv-a za gaming umjesto monitora da stavim, znaci 4k hdr, hertzi su isto bitni i ako je moguce sto manji odziv i do 49" jer bi isao na zid a gledam sa 1m, sta se cijene tice, ne bi isao preko 6000kn, jedino ako je bas neka dobra prilika, onda se i protegnem koju kunu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.9.2017 20:37 (Ugra).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Jel zna netko trgovinu u ZG da ima izložen KD65XE9005?

 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Doktor Rambaudi kaže...

Neće to bit baš dobar izbor, o tim Philipsima se čudo negative ispisalo. Sa razlogom.

 

Imaš u Elipsa https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SONY-KD49XD7005BAEP/?utm_source=nabava.net&utm_medium=cpd&utm_campaign=nabava.net_cjenik&pp=price_comparison

 

puno bolji tv za iste pare i šta je jako bitno, ima 5 godina garancije od samo 2 koliko nudi Philips 

7005 ima slabiji panel.

15 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Trebam što jefitniji fullHD tv koji podržava onaj novi dvb-t2 format i da je 100cm ili veći. Znači što jeftiniji i da postoji mogućnost dostave. Ako ima neki s 3+god garancije, nikad ne škodi.

Našao sam ova 2 koja su najjefitnija u elipsu:

 

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/PHILIPS-40PFK4101-12/

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/GRUNDIG-43VLE5620BN/

 

Ako imate nešto jeftinije od ovoga, postajte.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Crljo kaže...

Trebam što jefitniji fullHD tv koji podržava onaj novi dvb-t2 format i da je 100cm ili veći. Znači što jeftiniji i da postoji mogućnost dostave. Ako ima neki s 3+god garancije, nikad ne škodi.

Našao sam ova 2 koja su najjefitnija u elipsu:

 

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/PHILIPS-40PFK4101-12/

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/GRUNDIG-43VLE5620BN/

 

Ako imate nešto jeftinije od ovoga, postajte.

Nije jeftinije ali bolje.

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/GRUNDIG-40VLE6730BP/

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
NathanDrek kaže...

Jel zna netko trgovinu u ZG da ima izložen KD65XE9005?

 Neznam dal ima 65" ali mislim da u Harvey Normanu ima.... nazovi i pitaj.... ima tamo i jos KS serije ali cijene su im malo vece jos... mislim da je 55KS9002 12 milja...i to neznam dal je samo osto taj izlozbeni ili imju novih zapakiranih.... posto su malo skuplji tamo vjerujem da jos na skladistu imaju zapakiranih...sto bi ja po svom opet uzeo radije nego MU seriju ili dao jos vise za QLED....

VenAtoR#2231
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
lovacmaki kaže...
Crljo kaže...

Trebam što jefitniji fullHD tv koji podržava onaj novi dvb-t2 format i da je 100cm ili veći. Znači što jeftiniji i da postoji mogućnost dostave. Ako ima neki s 3+god garancije, nikad ne škodi.

Našao sam ova 2 koja su najjefitnija u elipsu:

 

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/PHILIPS-40PFK4101-12/

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/GRUNDIG-43VLE5620BN/

 

Ako imate nešto jeftinije od ovoga, postajte.

Nije jeftinije ali bolje.

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/GRUNDIG-40VLE6730BP/

Hvala, ali ima koji da nije smart tv pa da mu je cijena manja?

7 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
lovacmaki kaže...
Doktor Rambaudi kaže...

Neće to bit baš dobar izbor, o tim Philipsima se čudo negative ispisalo. Sa razlogom.

 

Imaš u Elipsa https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SONY-KD49XD7005BAEP/?utm_source=nabava.net&utm_medium=cpd&utm_campaign=nabava.net_cjenik&pp=price_comparison

 

puno bolji tv za iste pare i šta je jako bitno, ima 5 godina garancije od samo 2 koliko nudi Philips 

7005 ima slabiji panel.

 Od Philipsa sigurno nema slabiji panel. To šta Philips piše 120 hz ovo ono su priče za malu djecu. Taj panel u 6501 je smeče jbg.

 

Sony all the way 

10 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
2000-2500kn televizor...bio bi u dnevnom boravku...imam android box tako da smart mi nije toliko bitan...

Trenutni je neki phillips 80cm dijagonala star preko 5-6 godina...

Nisam zahtjevan samo nek podrzava HD.
This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ma neću ni gledati, gotovo je, naručio sam LG OLED 55C7V...Od silnog premišljanja, biranja, gledanja recenzija i hodanja po trgovinama me već glava boli...hvala

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Cuj mogo si i odma rec sta ces uzet a ne da nam sad pijes krv na slamku :D
VenAtoR#2231
8 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ne volim ponavljat poruke al vidim da mi se poruka nije vidjela i nije nitko odgovoria, ako mozete jer znacilo bi! Dakle: 

 

pozdrav svima, ima li ko kakvu preporuku tv-a za gaming umjesto monitora da stavim, znaci 4k hdr, hertzi su isto bitni i ako je moguce sto manji odziv i do 49" jer bi isao na zid a gledam sa 1m, sta se cijene tice, ne bi isao preko 6000kn, jedino ako je bas neka dobra prilika, onda se i protegnem koju kunu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ljudi, a ovo?

 

https://www.ekupi.hr/LG-UHD-TV-49UJ6307-SMART-1149878.aspx 

 

5 godina gare

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Za 2 tjedna idem po novi tv. Zelim da je 49" i 4k, os nije bitan glavno da sve radi brzo, jer filmove ionako skidam a ne gledam ih online. Koristit ce se za filmove i ps4 u zamracenom prostoru. Cijena do 4000-4500 kn. Slusam prijedoge. Trenutno imam 32" fhd lg iz 2012. Tako da sve ce bit napredak prema njemu. 

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

decki, molio bih pomoc....koji kupiti televizor do 1400 kn? dal je bolje HD ready ili fHD?

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Naravno da je bolje FHD, ali ako u tom cijenovnom rangu pucaš na 32" - teško da ćeš naći

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
NathanDrek kaže...

Ma neću ni gledati, gotovo je, naručio sam LG OLED 55C7V...Od silnog premišljanja, biranja, gledanja recenzija i hodanja po trgovinama me već glava boli...hvala

 Super! Meni je taj TV (uz 55XE9305) prvi pick. Malo me strah nove tehnologije i kako bi slika izgledala po danu jer imam veliku kliznu stijenku (3 m) na bočnom zidu. Svakako napiši dojmove i nekakvu mini recenziju kad ti stigne i ponovo kad se slegnu dojmovi. Jesi uspoređivao sa kojim high-end LED TV-om, zaključci?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
kicmabrajker kaže...

decki, molio bih pomoc....koji kupiti televizor do 1400 kn? dal je bolje HD ready ili fHD?

 Ja ti preporucam Grundig televizor 32VLE6730BP isto kako sam i ja dobio preporuku..na akciji je u elipsu 1699 kn..ja sam uzeo i zadovoljan sam..ima FHD..smart TV..800 Hz..

8 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Da li mi možete preporučiti kvalitetan zidni nosač za tv, nebitno dali je 150 ili 450 kn samo da držiii, u pitanju je Samsung

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.9.2017 10:27 (sasac).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
nani kaže...

 Super! Meni je taj TV (uz 55XE9305) prvi pick. Malo me strah nove tehnologije i kako bi slika izgledala po danu jer imam veliku kliznu stijenku (3 m) na bočnom zidu. Svakako napiši dojmove i nekakvu mini recenziju kad ti stigne i ponovo kad se slegnu dojmovi. Jesi uspoređivao sa kojim high-end LED TV-om, zaključci?

 

Nani, po tebi; koji dio 55XE9305 opravdava razliku u cijeni naspram 9005; koja definitivno nije mala. Tnx!

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Trenutna razlika u cijeni nipošto ne opravdava XE93 prije XE90. Razlika u X1 Extreme procesoru vs 'obićni' (stari) X1 znači da 93-ica dobiva nadogradnju na Dobly Vision HDR, zatim iskustva korisnika iz prve ruke (pratim na AVForums-u) kažu da 93-ica ipak ima bolji prikaz slike uključujući i crnu boju, unatoč tome što je XE90 DirectLED a XE93 EdgeLED (osim 75" modela) što opet ima veze sa procesorom. Vezano za cijenu, ne mislim potrošiti ovoliko novca koliko su sad cijene za TV, uvijek nađem neku akciju ili neki deal. Trenutni TV sam platio preko 12 kKN prije 12 god i po tom pitanju sam totalni freek. Naravno u trenutku kupovine nosim sa sobom testne materijale i u dućan da se sam uvjerim kako koji TV barata s njim. Ukoliko je razlika u prezentaciji materijala minorna uvijek odaberem jeftiniji model a razliku mogu uložiti u primjerice zvuk ili sl. Svakom savjetujem prije same kupnje, naravno tko to može, da žrtvuje malo vremena i da se osobno uvjeri u rad TV-a prije konačne kupnje. Iskustva drugih vlasnika neka bude vodilja a konačna odluka osobni izbor. Nemaju svi iste uvjete i iste kriterije kod kupnje ...

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Tnx Nani! Samo da znas tvoja kalibracija jos uvijek stoji na Panasonic plazmi, 6 godina kasnije. ST20 cini mi se, best buy tada po hdteleviziji ;) Kao i tebi ne pada mi na pamet iskrcati 15k kn za telku, ali isto tako kroz 6 mjeseci praćenja foruma i inih 9005 se meni iskristalizirao kao nesto sto je izvedivo finacijski a opet da ima nesto/vecinu djidja :) 9305 sam u postupku discardao zbog EdgeLEDa. Kad smo vec kod 9305, da li sam procitao dezinformaciju na nekom forumu da je on ustvari IPS, a ne VA; ako imas iz glave mogu i sam izguglati! :)

 

Još jednom hvala! 

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
14 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Treba li nesto posebno kalibrirati LG UH7707? Izgleda mi ok ovako na defaultu. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
sasac kaže...

Da li mi možete preporučiti kvalitetan zidni nosač za tv, nebitno dali je 150 ili 450 kn samo da držiii, u pitanju je Samsung

 https://www.sancta-domenica.hr/sbox-zidni-stalak-za-tv-plb-3646.aspx

 

https://www.mall.hr/nosaci-stalci/webhiddenbrand-vonhaus-zidni-nosac-za-tv-23-55?tab=discussion

 

ovi su best buy, preporuka da si uzmes nosac koji se moze odmicat od zida laksi ce ti biti zivot ;)

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Jovanka kaže...

Tnx Nani! Samo da znas tvoja kalibracija jos uvijek stoji na Panasonic plazmi, 6 godina kasnije. ST20 cini mi se, best buy tada po hdteleviziji ;) Kao i tebi ne pada mi na pamet iskrcati 15k kn za telku, ali isto tako kroz 6 mjeseci praćenja foruma i inih 9005 se meni iskristalizirao kao nesto sto je izvedivo finacijski a opet da ima nesto/vecinu djidja :) 9305 sam u postupku discardao zbog EdgeLEDa. Kad smo vec kod 9305, da li sam procitao dezinformaciju na nekom forumu da je on ustvari IPS, a ne VA; ako imas iz glave mogu i sam izguglati! :)

 

Još jednom hvala! 

 Nisam 'taj' Nani. Slučajno imamo isti nick  

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

My bad!

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
7 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
nani kaže...
NathanDrek kaže...

Ma neću ni gledati, gotovo je, naručio sam LG OLED 55C7V...Od silnog premišljanja, biranja, gledanja recenzija i hodanja po trgovinama me već glava boli...hvala

 Super! Meni je taj TV (uz 55XE9305) prvi pick. Malo me strah nove tehnologije i kako bi slika izgledala po danu jer imam veliku kliznu stijenku (3 m) na bočnom zidu. Svakako napiši dojmove i nekakvu mini recenziju kad ti stigne i ponovo kad se slegnu dojmovi. Jesi uspoređivao sa kojim high-end LED TV-om, zaključci?

 TV mi je potvrđen, danas sam uplatio i rekli su da stiže sutra ili prekosutra

 

Nani, uspoređivao sam ga sa svim mogućim televizorima, naravno da je to sve kroz informacije s interneta, youtubea i gledanja po trgovinama i centrima...čak nit nisam imao prilike baciti zadnji pogled prije kupnje jer je u trgovini bio samo LG B7 model, ali i to je bilo i više nego dovoljno

Da se razumijemo, nema boljeg televizora od LG C7 u rangu 15 k kuna...pitanje je samo dal ti kupuješ tv od 15k kuna...ako kupuješ za 10 onda je valjda kd55xe9005 najbolji izbor...kad sam skužio da sam spreman dati tu lovu, dvojbe više nije bilo, na sekundu sam razmišljao o kd65xe9005, ali pošto gledam/igram iz kreveta, 2,5m udaljen, oko 25 stupnjeva mi je kut gledanja, a prostorija gotovo uvijek zamračena, 55 ekran je i više nego dovoljan, a slika neusporedivo bolja, a mogu si ga i približiti metar pa za nula kuna više imam oleda od 65" ha,ha...u 8 kategorija najbitnijih za tv, od kvalitete slike, hdr, gaminga itd. u svih 8 za LG C7 stoji: "value for price beaten by - none"...a već imam u dnevnoj led 4k tv, pa sam se počastio, jebiga zaslužio sam :) 

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Očekujem i par rečenica nakon instalacije popračene i kojom slikom.  Čestitam na kupovini

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice