Lcd tv do 2500 kn

poruka: 46
|
čitano: 19.528
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Lcd tv do 2500 kn

uglavnom kako  pise u temi kupujem uskoro lcd tv sa digitalnim prijamnikom ugradjenim u sebi kako raspolazem budzetom samo od 2500 kn zanima me da li bi se mogao kakav tv nabavit u tom rangu do 2500 kn ne treba nista veliko  samo da ima 1 hdmi ulaz velicina ekrana do 60 cm i mpeg- 4 prijamnik.zhavalio bi se svakom tko bi mi pomogao u izboru tv-a mozda i platio pivu ako je u blizini smb-a molim pomozite dosta mi je kompa vise :D

živi danas da ne umres sutra
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Lcd tv do 2500 kn

lol ja kupio oko bozica vivax imago 3205 lcd 32inca, 2hdmi, kut vidljivosti 176 stupnjeva, dvb-t... ustvari pogledaj sam- kosta 2600kn a za sad mi nije tako los

http://www.datalink.me/index.php/VIVAX-IMAGO-LCD-TV-3205.html

14 godina
offline
RE: Lcd tv do 2500 kn

probaj u metroa oni imaju takve televizore i savjet izbjegavaj vivax u što širem luku

isti dan otkaz i žuti
14 godina
neaktivan
offline
RE: Lcd tv do 2500 kn

zasto- sta mu fali??

15 godina
online
RE: Lcd tv do 2500 kn
uber_low kaže...

zasto- sta mu fali??

 Sve !

 

Žnjc klasa, nekvalitetna izrada , loša slika ...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Lcd tv do 2500 kn

imam grundiga i vivaxa- slika je ista ako ne i bolja na vivaxu, a sad za kvalitetu cu vidit nakon par godina

14 godina
offline
RE: Lcd tv do 2500 kn

grunding je još veće smeće,kupi si samsung,philips,panasonic,lg i marke koje drže do kvalitete,ja bih i sony izbjegavao jer su pali u kvaliteti

isti dan otkaz i žuti
14 godina
neaktivan
offline
RE: Lcd tv do 2500 kn

ma ni lg nije puno bolji, al za te pare bolje nemoze

14 godina
offline
RE: Lcd tv do 2500 kn

kao što sam napisao uvijek u metroa ima akcija lcd televizora i to poznatih marki,ipak za 2500 kn ne možeš očekivati hi-end,a lg nije loš,sigurno je bolji od vivaxa i quadra

isti dan otkaz i žuti
15 godina
offline
RE: Lcd tv do 2500 kn

evo ak te jos zanima ima u metrou danas sam bio,neki lg 66 dijagonale mislim 2800kn hd ready je a ovo ostalo nisam zapamtio nazalost,imas i dva grundinga za nekih 2500kn

14 godina
neaktivan
offline
Lcd tv do 2500 kn

 na srecu uspio sam doc do malo vise para i kupio sam samsung LE32B530 32 inca (82 cm) platio sam kesom i cekovima sve sas svim konektorima i hdmi kablom i adapterom me doslo oko 4500 kn dok samo tv dodje oko 3900 kn uglavnom ovaj tv ima sve sta treba da igram preko kompa na big screenu heheh hvala svima na pomoci :)

 

 

http://www.samsung.com/baltic/consumer/tv-audio-video/television/lcd-tv/LE32B530P7WXBT/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=features

 

http://www.konikom.hr/p7967/tv-lcd-samsung-le32b530p7/product_info.html

živi danas da ne umres sutra
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.3.2010 20:35 (geek_boy1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Lcd tv do 2500 kn
geek_boy1 kaže...

 na srecu uspio sam doc do malo vise para i kupio sam samsung LE32B530 32 inca (82 cm) platio sam kesom i cekovima sve sas svim konektorima i hdmi kablom i adapterom me doslo oko 4500 kn dok samo tv dodje oko 3900 kn uglavnom ovaj tv ima sve sta treba da igram preko kompa na big screenu heheh hvala svima na pomoci :)

 

 

http://www.samsung.com/baltic/consumer/tv-audio-video/television/lcd-tv/LE32B530P7WXBT/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=features

 

http://www.konikom.hr/p7967/tv-lcd-samsung-le32b530p7/product_info.html

 bravo dooobar odabir! full hd!

15 godina
neaktivan
offline
Lcd tv do 2500 kn

Radije si kupi plazmu za te jako male pare jer su bolje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Lcd tv do 2500 kn

jel vidis da je covjek napiso da igra prek kompa na big screenu za to je lcd puno bolji

14 godina
neaktivan
offline
Lcd tv do 2500 kn

alooo pa sta vi lupate vec je covjek kupio

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lcd tv do 2500 kn

zanima me samo j jel je moguce gledati filmove preko onog utora za usb pise da je moguce koristit taj usb port samo za upgrade firmaware-a. pa me zanima slucajno dali postoji neki firmware ili usb hack da se otkljuca taj port pa da mogu gledat filmove preko usb sticka ?

živi danas da ne umres sutra
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Lcd tv do 2500 kn

hmmmm nezz nisam kod sebe pokusavo, probaj pa vidi!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Lcd tv do 2500 kn
uber_low kaže...

ma ni lg nije puno bolji, al za te pare bolje nemoze

Kaj ti uopce lupetas gluposti...imam LG Scarlet od 120cm vec godinu i pol,nikakvih problema nemam s njim...ako ne znas o markama,suti onda,ne daj prazne price ovdje na forumu...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Lcd tv do 2500 kn
Family LowRiderz kaže...

Kaj ti uopce lupetas gluposti...imam LG Scarlet od 120cm vec godinu i pol,nikakvih problema nemam s njim...ako ne znas o markama,suti onda,ne daj prazne price ovdje na forumu...

 ne lupetaj ti gluposti, usporedi nekog samsunga ili panasonica sa lg-em i vidit ces razliku!

ti izmedu tih tv-a ni nevidis razliku- vidi se tek kad se stave jedan pokraj drugog!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Lcd tv do 2500 kn
uber_low kaže...
Family LowRiderz kaže...

Kaj ti uopce lupetas gluposti...imam LG Scarlet od 120cm vec godinu i pol,nikakvih problema nemam s njim...ako ne znas o markama,suti onda,ne daj prazne price ovdje na forumu...

 ne lupetaj ti gluposti, usporedi nekog samsunga ili panasonica sa lg-em i vidit ces razliku!

ti izmedu tih tv-a ni nevidis razliku- vidi se tek kad se stave jedan pokraj drugog!

Ha ha,nemoj me nasmijavati.Taj LCD je kupljen u Konikomu i bio pokraj Philipsa i Samsunga,i uzeo sam ovaj jer pokazao se najbolji prije godinu i pol,procitaj na google-u da je ovaj moj definitvno best buy i jedan od najboljih serija od LG...cak i namjeravam kupit jos jednog redizajn od Scarlet serije...ulozeno/dobiveno od 9 soma kuna...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Lcd tv do 2500 kn
Family LowRiderz kaže...

Ha ha,nemoj me nasmijavati.Taj LCD je kupljen u Konikomu i bio pokraj Philipsa i Samsunga,i uzeo sam ovaj jer pokazao se najbolji prije godinu i pol,procitaj na google-u da je ovaj moj definitvno best buy i jedan od najboljih serija od LG...cak i namjeravam kupit jos jednog redizajn od Scarlet serije...ulozeno/dobiveno od 9 soma kuna...

 a jesi gledo dali ti je crna boja zapravo crna, za te pare si mogo uzet bolji high-end lcd. A bilo bi ti bolje da si uzeo plazmu za te pare, bolja je kvaliteta slike zbog drugacije tehnologije!

EDIT: malo proguglo, ljudi ga bas nehvale previse- pitam se zasto??

on je lijep i to sve i ima puno tih piz**rija al kad se dode do kvalitete slike philips i samsung ga sisaju debelo!

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.4.2010 12:37 (uber_low).
15 godina
neaktivan
offline
Lcd tv do 2500 kn

Crna mi stoji kao od prvog dana kad sam ga kupio...a plazme bas i ne volim,LCD su mi bolji,zasto?svaki moj frend sa plazmom odu im svake tri godine,skuzili da im je vijek trajanja kraci nego kod LCD-a,a struju trose ko tri LCD...mislim da ti ne trebam vise nista govoriti.:) :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lcd tv do 2500 kn

Ja govorim o kvaliteti slike, a vijek trajanja plazme ovisi o proizvodacu!

ovo nije tema za to, ako hoces otvori temu i ja cu rado raspravljat o tome!

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lcd tv do 2500 kn

Oprosti,kolega,s tipom koji ima Grundiga i Vivaxa kod kuce nemam vise nista raspravljati,ovo sto sam rekao je vec dovoljno suvisno...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lcd tv do 2500 kn

ko moze dalje pisat od vas dvojice?

Mlatite praznu slamu,   danas svi proizvodaci LCD-a , koriste jedne te iste panele, a ostalim komponenatama da i ne govorim...

Fore kao vivax je bolji od lg-a su bezvezne, vecina tih tv-a je tehnicki jako slicna i traziti u entry level klasi do 3000 kn , najboljeg je besmisleno, kojeg god kupis neces pogrijesiti...

Jedino u high end (iznad 10 000 kn) ponudi moze se reci da je neki model bolji od nekog drugog, po meni jdini koji nesto znace u tom svijetu su panasonic i pioneer...

AMD Athlon64 X2 5200+ 2.71 GHz , Asus Radeon HD3650, 2 GB RAM, 320 GB, Logitech X-530
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lcd tv do 2500 kn
geek_boy1 kaže...

 na srecu uspio sam doc do malo vise para i kupio sam samsung LE32B530 32 inca (82 cm) platio sam kesom i cekovima sve sas svim konektorima i hdmi kablom i adapterom me doslo oko 4500 kn dok samo tv dodje oko 3900 kn uglavnom ovaj tv ima sve sta treba da igram preko kompa na big screenu heheh hvala svima na pomoci :)

 

 

http://www.samsung.com/baltic/consumer/tv-audio-video/television/lcd-tv/LE32B530P7WXBT/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=features

 

http://www.konikom.hr/p7967/tv-lcd-samsung-le32b530p7/product_info.html

kupio sam isti model prije 3 mjeseca, USB sastrane nije za filmove, probao sam, jesi zadovoljan sa TV-om?

15 godina
offline
Lcd tv do 2500 kn

Pa danas bar imas izbora do 2500kn za kupit lcd..

 

Recimo ja kada sam kupovo svoj lcd prije nekih godinu dana bilo je hrpa tih do 2500kn i da sam tada bio limitiran sa novcima uzeo bih Quadro jer ima 3 godine jamstva... samo zato..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Lcd tv do 2500 kn
Family LowRiderz kaže...

Oprosti,kolega,s tipom koji ima Grundiga i Vivaxa kod kuce nemam vise nista raspravljati,ovo sto sam rekao je vec dovoljno suvisno...

 cekaj, ti govoris da ako ja nemam para na bacanje ko ti da manje znam od tebe! daj se malo sredi i pokazi malo postovanja, ako te to iko naucio!

14 godina
neaktivan
offline
RE: Lcd tv do 2500 kn
the economist kaže...
geek_boy1 kaže...

 na srecu uspio sam doc do malo vise para i kupio sam samsung LE32B530 32 inca (82 cm) platio sam kesom i cekovima sve sas svim konektorima i hdmi kablom i adapterom me doslo oko 4500 kn dok samo tv dodje oko 3900 kn uglavnom ovaj tv ima sve sta treba da igram preko kompa na big screenu heheh hvala svima na pomoci :)

 

 

http://www.samsung.com/baltic/consumer/tv-audio-video/television/lcd-tv/LE32B530P7WXBT/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=features

 

http://www.konikom.hr/p7967/tv-lcd-samsung-le32b530p7/product_info.html

kupio sam isti model prije 3 mjeseca, USB sastrane nije za filmove, probao sam, jesi zadovoljan sa TV-om?

zadovoljan jesam samo steta sto se ne moze koristiti usba port za filmove nego samo za upgrade mozda ce doc koji firmware koji ce to omoguciti zasad streamam filmove i igrice na tv preko hdmi kabla i racunala tako da mislim da sam jos dobro i prosao heheh :)

živi danas da ne umres sutra
14 godina
neaktivan
offline
Lcd tv do 2500 kn

Da ne otvaram istu temu.

Pitanje je isto:

Zanima me LCD TV veličine bar 66cm(ako se nađe,može i veći),marka nije bitna,bitno je da zadovoljava uvijete za gledanje.Po mogućnosti  više pravokutnog oblika(ako je moguće).Nalazim se u Zg,prema tome ako može trgovina u Zg,ne preferiram kupovinu preko neta.Slušam prijedloge,ako mogu i linkovi,bilo bi super.

Hvala!

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice