LCD VIVAX LED 32" (Pomoc) !

poruka: 13
|
čitano: 13.369
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
LCD VIVAX LED 32" (Pomoc) !

Pozdrav drustvo, kupio sam vivaxov lcd led HD tv 32" 82cm jucer nov je i montirao sam ga i sve to ali imam problemcic sa USB stkom ubacim u njega prepozna on sve to ok ali pokaziva prazan USB a ja stavio HD filmove na njemu dali je to do tv il je do usb kaze da podrzava mpeg 4 avi itd televizor.Hvala 😊

VIVAX VIVAX
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
LCD VIVAX LED 32" (Pomoc) !

Slika u (prilogu) , eto kupio sam kingston novi usb stick i skino par video sa You Tube 720p HD i konvertovo ih u avi posto to mi tv podrzava mp4 ne.I pustim ja video i vidi se na slici zvuka ima a slika sami vidite kakva je do cega je to. U prospektu pise da podrzava avi MPEG 4 i jos neki.Zvao sam i ducan dje uzeto kazu pogledaj u prospekt.Neznam koji format vise da konvertujem u koju rez ovo je HD ready TV. HVALA NA POMOCI :( !!!

Problem !!! Problem !!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
LCD VIVAX LED 32" (Pomoc) !

ITKOoo :'(

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LCD VIVAX LED 32" (Pomoc) !

Koji program si koristio za konverziju? Pokušaj s XMedia Recode (besplatan, daje solidne rezultate i ima hrpu profila izlaznih formata).

Također provjeri koja je maksimalna rezolucija podržana za reprodukciju s USB medija. Isprobaj par različitih postavki konverzije i dobit ćeš rezultat.

KaeR
14 godina
online
LCD VIVAX LED 32" (Pomoc) !

Prvo napiši koji je točan model telkača. A drugo ....skini neki DVD rip, BluRay rip i titlove i onda probaj. Sve što si napisao je nepoznanica .....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LCD VIVAX LED 32" (Pomoc) !

To se dogodi kad kupis smece od tv mislis da si ustedio a na kraju ispadne  da si vise platio pitu nego tepsiju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LCD VIVAX LED 32" (Pomoc) !
dreadmoore kaže...

To se dogodi kad kupis smece od tv mislis da si ustedio a na kraju ispadne  da si vise platio pitu nego tepsiju.

 i još je hd,..

13 godina
offline
Re: LCD VIVAX LED 32" (Pomoc) !
dreadmoore kaže...

To se dogodi kad kupis smece od tv mislis da si ustedio a na kraju ispadne  da si vise platio pitu nego tepsiju.

Cryogenic kaže...
dreadmoore kaže...

To se dogodi kad kupis smece od tv mislis da si ustedio a na kraju ispadne  da si vise platio pitu nego tepsiju.

 i još je hd,..

Ah gledajte, to vam je Vivax. Ja imam Quadro LED-28VN41 koji košta 1400 kn u Quadro Outletu i ispada da je televizor odličan za te pare. Reproducira Full HD i HD Ready bez problema i bez ikakvih lagova. 

----

Koliko si platio taj Vivax LED TV, ako nije tajna?

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.7.2015 23:48 (Marko :D).
9 godina
neaktivan
offline
LCD VIVAX LED 32" (Pomoc) !

TV je placen 200 eura ,hd ready je tv trebao bi da pokrene 720p video.Model TV a je 32le62 imagio Lcd LED i na stiku ima i videozapisa koji su sa 480p isto se dogadja.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2015 7:51 (Forumista_123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LCD VIVAX LED 32" (Pomoc) !

Vec sam ti rekao smece od tv-a sve oni to ljepo napisu i na kraju dobijes qurac od ovce

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
LCD VIVAX LED 32" (Pomoc) !

Decki ipak VIVAX nije krs konvertujem video u flv radi ko sat skinem blu ray sa yifia terminator 4 1280x544 MP4 {slika u prilogu} I radi ko sat.Problem je u tome tv nece avi i mkv ja mislim a (flv,mpeg 4 (mp4) ) hoce :) :) :) i de mi recite kako da stavim prevod na hrvatskom na usb sa filmom HVALA PUNO I nikad ne podcjenjuj VIVAX hahahahhaah ;)

Super :D Super :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LCD VIVAX LED 32" (Pomoc) !
Forumista_123 kaže...

Decki ipak VIVAX nije krs konvertujem video u flv radi ko sat skinem blu ray sa yifia terminator 4 1280x544 MP4 {slika u prilogu} I radi ko sat.Problem je u tome tv nece avi i mkv ja mislim a (flv,mpeg 4 (mp4) ) hoce :) :) :) i de mi recite kako da stavim prevod na hrvatskom na usb sa filmom HVALA PUNO I nikad ne podcjenjuj VIVAX hahahahhaah ;)

Nemoj se prerano veseliti jer je kod Vivaxa sve moguće. AVI je neki osnovni format kojeg čita sve živo, osim tvog Vivaxa (moj Quadro čita sve osim MKV (čita video, ali ne zvuk) no to se jednostavno da riješiti). U vezi titlova, skineš ih formata SRT i nazovi ih isto kao i film, postavi na USB i trebali bi ti se učitati. Ako ti se neće učitati, pogledaj upute kako se isti pale.

 

Pozdrav. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2015 15:29 (Marko :D).
9 godina
neaktivan
offline
LCD VIVAX LED 32" (Pomoc) !

Nakraju sam ustanovio da ubiti ono nije do TV-a nego do usb sticka.Kupio sam novi 8GB Kingstone i rade sada svi formati sem (avi) ali nije to ni bitno i mkv radi kao sat.Stari usb mi je bio 100% skrsen punio sam memoriju kad ga otvoris unutra fajlovi cudni naziva sve se poremeti kad se skine na njega neki fajl (film,itd) i briso je sam fajlove. 😊

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice