LG Plazma 42" kvar

poruka: 5
|
čitano: 8.503
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, Danny_HR
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
LG Plazma 42" kvar

Pozdrav,

neznam dal je tema na dobrom mjestu ali trebam neku pomoć

Imam lg plazmu 42", Proizvodnja April 2007

Jedan dan upali tv i čuje se samo zvuk, slike nema?   U jednom servisu vele da je popravak od 1700 do 2000 kuna?

Ima ko kakvog iskustva sa takvim stvarima, dali se da popravit za manje novaca i dali se isplati popravljati?

Edit: LG Plazma 42PC51 i navodno je otišao neki reduktor. Dal taj popravak stvarno košta tolko i dali netko zna nekoga ko to može popravit za jeftinije.

Molim pomoć, tv je odličan. Dali se isplati popravak.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.6.2011 19:28 (General_Woo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
LG Plazma 42" kvar

Itko?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
LG Plazma 42" kvar

-svaki 'ozbiljniji' kvar će serviser procijeniti na cca 50% cijene novog TVa (isto za notebook i sl.), na tebi je odluka dali se isplati. (sigurno se isplati majstoru). No postoji i cjenkanje...

-Uvijek postoji i drugi servis, procjena, diagnostika... nazovi par servisa pa vidi.

Za takve stvari su ovlašteni servisi (baš zastupništva) realniji ponekad i pošteniji. Čak možeš igrati na ''nelojalnu konkurenciju'' foru, tj reči da je neki fušer (ne servis)... pa će oni krenuti kao ''dobrotvori'' koji eto spašavaju kupca.. i možda to obave za pola cijene... (ili te oderu još gore {#}).

No oni imaju sve sheme, imaju rezervne dijelove koje fuš-servis nabavlja po ko zna kojim uvjetima.. ako je standard za majstore 1:1 materijal ruke, tad se izprve cijene može zaključiti ostalo....

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用

1 0 hvala 1
8 godina
LG Plazma 42" kvar

popravljeno

ako nekog interesira ili ima sličan kvar. otišo je neka ploča i original sa poštarinom je 970 kuna i zamjena je 100 kuna.

Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
Re: LG Plazma 42" kvar
General_Woo kaže...

popravljeno

ako nekog interesira ili ima sličan kvar. otišo je neka ploča i original sa poštarinom je 970 kuna i zamjena je 100 kuna.

sorry,mene interesira ako možeš pomoći da mi daš adresu servisa ili naziv  ploče i gdije se može nabaviti.hvala :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice