LG Plazma 42" kvar

poruka: 5
|
čitano: 10.182
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
LG Plazma 42" kvar

Pozdrav,

 

neznam dal je tema na dobrom mjestu ali trebam neku pomoć

 

Imam lg plazmu 42", Proizvodnja April 2007

 

Jedan dan upali tv i čuje se samo zvuk, slike nema?   U jednom servisu vele da je popravak od 1700 do 2000 kuna?

 

Ima ko kakvog iskustva sa takvim stvarima, dali se da popravit za manje novaca i dali se isplati popravljati?

 

Edit: LG Plazma 42PC51 i navodno je otišao neki reduktor. Dal taj popravak stvarno košta tolko i dali netko zna nekoga ko to može popravit za jeftinije.

 

Molim pomoć, tv je odličan. Dali se isplati popravak.

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.6.2011 19:28 (General_Woo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LG Plazma 42" kvar

Itko?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LG Plazma 42" kvar

-svaki 'ozbiljniji' kvar će serviser procijeniti na cca 50% cijene novog TVa (isto za notebook i sl.), na tebi je odluka dali se isplati. (sigurno se isplati majstoru). No postoji i cjenkanje...

-Uvijek postoji i drugi servis, procjena, diagnostika... nazovi par servisa pa vidi.

Za takve stvari su ovlašteni servisi (baš zastupništva) realniji ponekad i pošteniji. Čak možeš igrati na ''nelojalnu konkurenciju'' foru, tj reči da je neki fušer (ne servis)... pa će oni krenuti kao ''dobrotvori'' koji eto spašavaju kupca.. i možda to obave za pola cijene... (ili te oderu još gore {#}).

No oni imaju sve sheme, imaju rezervne dijelove koje fuš-servis nabavlja po ko zna kojim uvjetima.. ako je standard za majstore 1:1 materijal ruke, tad se izprve cijene može zaključiti ostalo....

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
LG Plazma 42" kvar

popravljeno

 

 

ako nekog interesira ili ima sličan kvar. otišo je neka ploča i original sa poštarinom je 970 kuna i zamjena je 100 kuna.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG Plazma 42" kvar
General_Woo kaže...

popravljeno

 

 

ako nekog interesira ili ima sličan kvar. otišo je neka ploča i original sa poštarinom je 970 kuna i zamjena je 100 kuna.

 

 

sorry,mene interesira ako možeš pomoći da mi daš adresu servisa ili naziv  ploče i gdije se može nabaviti.hvala :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice