Plasma/LCD/HDReady/Full HD/LED/100Hz/600Hz/

poruka: 53
|
čitano: 15.089
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Plasma/LCD/HDReady/Full HD/LED/100Hz/600Hz/

EHHEH malo je naslov cudan
Dakle imam 5000 kuna i mislim kupiti televiziju ...

KOJU ..to neznam ugl htio bih da mi je slika kvalitetna ..pa neznam dali plazmu ili lcd ili pak led tv...jos nisam imao iskustva sa led ..ali znam da lcd televizije sa full hd imaju lošju sliku ja bih tio kvalitetnju sliku pa da li mi iko ima dat kakav savijet ...

Dijagonala bi trebala biti veca od 94 ..

I ciljajte na philipsove tv ...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Plasma/LCD/HDReady/Full HD/LED/100Hz/600Hz/

trenutni hit u HR je Panasonic TX-P42G30E

 

nema boljeg tv-a za te nofce.....

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2012 10:41 (Test user).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Plasma/LCD/HDReady/Full HD/LED/100Hz/600Hz/

prvo odredimo osnove

  • Plazma - mekši rubovi slike - ako je signal lošiji, slika svejedno dobro izgleda
  • LCD - tekući kristal - rubivi su oštriji, ali ako je signal lošije kvalitete onda je slika katastrofa
  • LED / OLED - nove tehnologije - ali više cijene, sa kristalno čistom i oštrom slikom - kod lošijeg siglala vrijedi kao i za lcd

Što odabrati?

stani ispred ekrana i na kojem ti se slika najviše sviđa to kupi

naime odabir je subjektivan i oči pojedinih ljudi različito reagiraju na slike

nekome je plazma najbolja, nekome led, a nekom lcd

 

vodi samo računa da je optimalna udaljenost od tv-a diagonala x3

 

HDready ili FULL HD

tu uopće nema rasprave, samo Full HD

 

100Hz ili 600 HZ - ima smisla ako kupuješ 3D ekran, ako ne kupuješ 3D nemoj se time zamarati

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2012 10:53 (Darky).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Plasma/LCD/HDReady/Full HD/LED/100Hz/600Hz/

Cuj ...kažeš ti meni da stanem ispred sva tri u ducanu ...pa u ducanu ne ide direktno slika s nekog programa nego oni puštaju neke desete videe koji su vrhunske kvalitete pa tako izgleda sliika na svima odlicno ...

Ne kupujem 3d a što je razlika između 100 i 600

12 godina
neaktivan
offline
Plasma/LCD/HDReady/Full HD/LED/100Hz/600Hz/

Ako ces spajati na PC, uzmi LCD

Ofc.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Plasma/LCD/HDReady/Full HD/LED/100Hz/600Hz/
ante5656 kaže...

Cuj ...kažeš ti meni da stanem ispred sva tri u ducanu ...pa u ducanu ne ide direktno slika s nekog programa nego oni puštaju neke desete videe koji su vrhunske kvalitete pa tako izgleda sliika na svima odlicno ...

Ne kupujem 3d a što je razlika između 100 i 600

normalno da ti u dućanu neće puštati tv program, već dvd sa savršenom slikom, ali imaš i dućane di se vrti normalni program, recimo mercatone - pogotovo kad naši igraju utakmice

 

znači ovako normalna frekvencija LCDa je 60 Hz (dok 100 Hz treba za 3D)

600 Hz je Panasonic izmišljotina za seriju plazma ekrana na kojima nema ghost efekta i ekrana koji mogu dati 3D

 

ko TVa ti je kolko para toliko i muzike, ali opet nemoj pretjerivati

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Plasma/LCD/HDReady/Full HD/LED/100Hz/600Hz/

Što misliš o ovoj meni se sviđa a i karakteristike izgledaju savršeno i što misliš o kvaliteti slike na njoj

 

  http://www.elipso.hr/audio__video/tv/PHI-40PFL6605H|12/

15 godina
offline
Re: Plasma/LCD/HDReady/Full HD/LED/100Hz/600Hz/

gle, odi tamo, vidi sliku i ako ti se sviđa što vidiš kupi

najbolje vrijeme za kupnju

subota ujutro u 9 sati

u to doba je dućan prazan i prodavači su sretni da imaju nekog posla i možeš ih sve pitati, čak i nagovoriti da ti pute nešto drugo osim redovnog programa

vidim da ima USB, stoga ako imaš kakav USB key, ubaci neki avi i par slikica i zamoli ih da uštekaju da vidiš kako izgleda

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Plasma/LCD/HDReady/Full HD/LED/100Hz/600Hz/

-prvo i osnovno razmotri koliki ti je prostor, dal stane tv na policu, regal, bla bla...koja je udaljenost gledanja..i kao što su ti rekli malo matematike da izračunaš neki optimum, kako neko može govorit uzmi 50" tv...a ono soba 20 kvadrata, užas...vjeruj mi u trgovini nemaš takav dojam, pa svakako odaberi iz izračuna neku dimenziju i onda idi dalje

-dobro se raspitaj sa prodavačem ili više njih u više trgovina, to je tvoje pravo kao kupca da dobiješ informacije, slobodno ga mrcvari i gnjavi...ak ti bude neki nadobudan idi mu kod šefa pa će radniku bit veselje do kraja dana

-neki srednji rang po cijeni, zato da ipak nekupiš najlošije a najskuplji tv (uredu bolji je nešto, al ima funkcije i tehnologiju koju ćeš rijetko koristit a skupo platiti) također neki srednji razred televizora je dost bogat funkcijama i tehnologijama, pa isto tako neće prebrzo zastariti

-svakako google, recenzije, informacije, što o konkretnom modelu a što o proizvođačima i koje tehnologije koriste...pa onda terminologiju malo što koriste

 

e sad vidiš, činjenica je da svačije oči drugačije vide...konkretno ja sam ubo panasonica tx-l32e30e led tv...recimo moje oči nevide nedostatke koje su naveli u recenzijama (npr manji kontrast) meni je to sve baš vrhunski i vidio sam gorih...tako stvarno da je subjektivan dojam od osobe do osobe

 

nekak iz prve ruke taj moj ima 100 hz, a 200 hz procesiranje...apsolutno svi pokreti na tv-u (sd, hd, reklame) sve sve izgleda puno prirodnije, bez trzaja, zamućenja, baš kao u pravom životu...to je prvo što sam primjetio na tv-u...5 god gare, sve živo guta sa usb hdd-a, a i usb sticka...lan, wlan i ostale điđe...nekih 4200kn me izašao, svakako ga prouči...naravno imaš ga u većim dimenzijama

samo krupno, ništa sitniš
14 godina
protjeran
offline
Re: Plasma/LCD/HDReady/Full HD/LED/100Hz/600Hz/
ante5656 kaže...

Cuj ...kažeš ti meni da stanem ispred sva tri u ducanu ...pa u ducanu ne ide direktno slika s nekog programa nego oni puštaju neke desete videe koji su vrhunske kvalitete pa tako izgleda sliika na svima odlicno ...

 pa to i je svrha takvog TVa...da se gleda takva slika - to je DEMO snimak u fullHD rezi sa ogromnim bitrateom... i kad bi barem svi TV programi bili snimani i emitirani u takvoj kvaliteti onda bi se mogla vidjeti sva raskoš full HD slike - ovako, kupovina full HD TVa da bi se gledao SD ili divX je totalni promašaj.

 

to što mi gledamo SD u low end kvaliteti nema nikakve veze sa ovime...u tom slučaju stari CRT je najbolji zbor.

Roosvelt1991 - veliki muljator u trgovinama HWa
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.1.2012 9:51 (cassini).
14 godina
protjeran
offline
Re: Plasma/LCD/HDReady/Full HD/LED/100Hz/600Hz/
ante5656 kaže...

Što misliš o ovoj meni se sviđa a i karakteristike izgledaju savršeno i što misliš o kvaliteti slike na njoj

 

 http://www.elipso.hr/audio__video/tv/PHI-40PFL6605H|12/

 jesi ti onaj ko ne zna kako spojit PC na liniju???  imaš oči pa gledaj TV - zašto tražiš drugog da ti da odgovor?

Roosvelt1991 - veliki muljator u trgovinama HWa
14 godina
neaktivan
offline
Plasma/LCD/HDReady/Full HD/LED/100Hz/600Hz/

CCFL LCD - Tanak, lagan, oštra slika kad je spojen na PC.

LED LCD - Još tanji, još lakši, malo bolji kontrast od LCD-a.

OLED - Jako skupo, slika savršena iz svih kutova, boje super iako pati od laganih burn-inova - svjetloća OLEDa se postupno degradira.

Plazma - Jako teška, puno troši, slika najbolja pored OLEDa.

 

LG - 50PV350 - FullHD, 50", Plazma.

Master131 EESP - Undetected since 4/6/11
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.1.2012 21:54 (8ax).
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Plasma/LCD/HDReady/Full HD/LED/100Hz/600Hz/
8ax kaže...

LCD - Tanak, lagan, oštra slika kad je spojen na PC.

LED - Još tanji, još lakši, malo bolji kontrast od LCD-a.

OLED - Jako skupo, slika savršena iz svih kutova, boje super iako pati od laganih burn-inova - svjetloća OLEDa se postupno degradira.

Plazma - Jako teška, puno troši, slika najbolja pored OLEDa.

 

 vidim barataš stručnim izrazima, znaš li zasšto je plazma teška i koliko to struje troši kad kažeš "puno troši"???

Roosvelt1991 - veliki muljator u trgovinama HWa
12 godina
neaktivan
offline
Re: Plasma/LCD/HDReady/Full HD/LED/100Hz/600Hz/
cassini kaže...
8ax kaže...

LCD - Tanak, lagan, oštra slika kad je spojen na PC.

LED - Još tanji, još lakši, malo bolji kontrast od LCD-a.

OLED - Jako skupo, slika savršena iz svih kutova, boje super iako pati od laganih burn-inova - svjetloća OLEDa se postupno degradira.

Plazma - Jako teška, puno troši, slika najbolja pored OLEDa.

 

 vidim barataš stručnim izrazima, znaš li zasšto je plazma teška i koliko to struje troši kad kažeš "puno troši"???

troši ti plazma i to dosta, i grije se dosta...obrati pažnju u trgovini na naljepnice, energetski razred i navedenu potrošnju u watima i pored toga imaš godišnju predpostavljenu u kw/h....lcd led ti vuku od 50-100w, plazme od 100-200 (pa i više) ako imaš baš velik ekran...

samo krupno, ništa sitniš
16 godina
moderator
offline
Re: Plasma/LCD/HDReady/Full HD/LED/100Hz/600Hz/
oly570 kaže...

troši ti plazma i to dosta, i grije se dosta...obrati pažnju u trgovini na naljepnice, energetski razred i navedenu potrošnju u watima i pored toga imaš godišnju predpostavljenu u kw/h....lcd led ti vuku od 50-100w, plazme od 100-200 (pa i više) ako imaš baš velik ekran...

Ako 50'' plasma u 3D prikazu troši 180 W, zar je to puno, pogotovo ako uzmeš u obzir da 46'' (znači manji) 3D led lcd televizori troše 100-130W?

Da ne spominjem cijenu takvih televizora, a opet nisu prikazom kao plasme.

 

I zašto većina razdvaja LED tehnologiju posebno od LCD-a? Pa LED LCD je isto LCD kojem su umjesto neonki stavili diode. Dudlaju svi marketing nazive i fore.

 

Btw, 600 Hz nije finta, radi se o tome da se pri 60 Hz osvježavanju svaka plasma ćelija stimulira 10 puta (60x10=600) i time se dobija bolja pokretna rezolucija (plasme imaju puno brži odziv u odnosu na LCD).

14 godina
online
Plasma/LCD/HDReady/Full HD/LED/100Hz/600Hz/

Ajme, koliko gluposti na jednoj hrpi.

 

Dakle, LED televizori su još uvijek LCD televizori, ali umjesto cijevi osvjetljeni su svjetlećim diodama. OLED je nešto sasvim drugo i tek tu se diode koriste da bi stvarale sliku, a ne kao pozadinsko osvjetljenje. Nemam pojma niti ima li komercijalnih OLED telki, ja imam na poslu OLED monitor i (osim što košta ko svetog Petra kajgana) strahovito je treperav.

 

Trajnost, masa i potrošnja plazmi i LCD televizora su praktički izjednačene, jedino kod plazmi još uvijek treba paziti na burn in efekt u prvih N sati gledanja.

 

Pedeset, osamsto, petnajstiljada herca - najbolje provjeriti "na oko" kod konkretnog modela da li vam treba, paše ili smeta izmišljanje dodatnih sličica. Naime, TV signal još uvijek ima 50 (ne 60!) poluslika u sekundi, tako da se ovih ostalih 50, ili koliko već, mora generirati nekakvim pametovanjem iz postojećih 50. Film se još uvijek snima sa 24 sličice u sekundi, a kada se na njega primijeni taj efekt, slika može postati odvratno fluidna - količinski kvalitetnija, ali takvu sliku povezujemo sa vijestima ili sapunicama, nema onaj filmski štih.

 

Na kraju, sad već malo ulazim u subjektivne dojmove, ali generalno - plazma daje blažu, ugodniju, manje "vrišteću" sliku, rekao bih da je sličnija CRT televizorima. U pravilu plazme su prikladnije za gledanje ovog domaćeg sranja što nam emitiraju zrakom Odašiljači i veze ili pak šalju žicom dragi telekom operateri.

 

A ja prekosutra odlazim u dućan po neku 42" plazmu, vjerojatno Panasonic :)

s.f. - s.n.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Plasma/LCD/HDReady/Full HD/LED/100Hz/600Hz/
ninotocka kaže...

Na kraju, sad već malo ulazim u subjektivne dojmove, ali generalno - plazma daje blažu, ugodniju, manje "vrišteću" sliku, rekao bih da je sličnija CRT televizorima. U pravilu plazme su prikladnije za gledanje ovog domaćeg sranja što nam emitiraju zrakom Odašiljači i veze ili pak šalju žicom dragi telekom operateri.

 

 

upravo to i ja smatram adutom plazme, što daje sliku sličnu crt-ovima...no to je sve subjektivno, ja sam dosad imao crt pa mi ga je dosta, oću novu tehnologiju, zato sam i uzeo lcd led tv, jer hoću da uživam u oštrini, naglašenim bojama i ostalom...pa i fluidnoj slici koja me iznenađuje doslovno, jer prije je bilo sve onako "filmski" gdje su kretnje bile mal usporenije i taj štih, dok mi je sad sve fluidno ko u stvarnom životu...

 

ja bi možda možda razmislio o plazmi jedino da je ima u 32" verziji, a većinom se rade od 42" pa naviše...a to mi je preveliko...

 

samo krupno, ništa sitniš
14 godina
protjeran
offline
Re: Plasma/LCD/HDReady/Full HD/LED/100Hz/600Hz/
ninotocka kaže...

 

 Film se još uvijek snima sa 24 sličice u sekundi, a kada se na njega primijeni taj efekt, slika može postati odvratno fluidna - količinski kvalitetnija, ali takvu sliku povezujemo sa vijestima ili sapunicama, nema onaj filmski štih.

 

 e vidiš ali ja taj "štih" ne želim...

meni je slika sa Philipsovih LCDa koji imaju funkciju "HD natural motion" najprirodnija koju sam ikad vidio - mislim na kretnje kamere i predmeta u filmu.

 

Nema trokiranja (zatrzavanj) pokreta  kao kod plazmi (i onih modela LCDa koji nemaju te funkcije)...I ne znam čemu ljudi vole taj zastrajeli kino "štih".

 

No zbog drugih prednosti plazmi pred LCDom, kupio sam samsung plazmu i nisam pogriješio. No uvijek imam suzu u oku kad kod kuma gledam nešto na LCDu Philips koji ima potpuno prorodne kretnje.

Danas i Samsung ima plazme sa tom fukncijom, no cijenom je još podosta za moje mogućnosti.

Roosvelt1991 - veliki muljator u trgovinama HWa
14 godina
online
Re: Plasma/LCD/HDReady/Full HD/LED/100Hz/600Hz/

A ne znam, stvar navike. Kao što danas proizvođači automobila troše resurse da bi zatvaranje vrata na autu zvučalo masivno, konkretno, iako to više nema apsolutno nikakve veze sa samom kvalitetom već je tako dizajnirano. Ljudski mozak ima određena očekivanja i u tome nikako nije racionalan :)

s.f. - s.n.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Plasma/LCD/HDReady/Full HD/LED/100Hz/600Hz/
cassini kaže...
ante5656 kaže...

Što misliš o ovoj meni se sviđa a i karakteristike izgledaju savršeno i što misliš o kvaliteti slike na njoj

 

  http://www.elipso.hr/audio__video/tv/PHI-40PFL6605H|12/

  jesi ti onaj ko ne zna kako spojit PC na liniju???  imaš oči pa gledaj TV - zašto tražiš drugog da ti da odgovor?

 

 

jesi ti onaj ko ode zajebaje ljude po fotumu???

 

 

 

  Kad san ovo procita klak mi je skocija na 1000 ...da ja sam taj .....a ovo što kažeš da iman oci pa gledan ..pa onda amo mi pitat moderatora da zatvori ovaj podforum ..jer svi imaju  oci pa gledaju i ne trebaju im nikakve informacije u vezi tv-a ..... slusaj tj citaj..

 

Ovasj forum tj podforum je ovdije za neka pšitanja da pomogne ljudima koji se slabije razumiju u neku od vrsta današnej thenike te im pomognu lakše odlučiti pri kupovini nečeg ....u ovom slučaju lcd televizije ...

 

 

 

cassini kaže...
8ax kaže...

LCD - Tanak, lagan, oštra slika kad je spojen na PC.

LED - Još tanji, još lakši, malo bolji kontrast od LCD-a.

OLED - Jako skupo, slika savršena iz svih kutova, boje super iako pati od laganih burn-inova - svjetloća OLEDa se postupno degradira.

Plazma - Jako teška, puno troši, slika najbolja pored OLEDa.

 

  vidim barataš stručnim izrazima, znaš li zasšto je plazma teška i koliko to struje troši kad kažeš "puno troši"?

 

 

 

 

ako je tako onda bi mkogli mikroskopom gledati   strukturu lcd-ovih kristalica ..pa covjek je samo rekao osnovno .-..šta sad mene briga zašto ona troši ...jer ako troši troši i nemogu to samnjitit ...

 

 

 

 

 

Ostalim ljudima puno hvala za ove postiovekoje su predhodno napisali jer su mi jako puno pomogli pri odabiru tv-a hvala...

 

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Plasma/LCD/HDReady/Full HD/LED/100Hz/600Hz/
cassini kaže...
ante5656 kaže...

Što misliš o ovoj meni se sviđa a i karakteristike izgledaju savršeno i što misliš o kvaliteti slike na njoj

 

 http://www.elipso.hr/audio__video/tv/PHI-40PFL6605H|12/

 jesi ti onaj ko ne zna kako spojit PC na liniju???  imaš oči pa gledaj TV - zašto tražiš drugog da ti da odgovor?

Ponasas se krajnje neodgojeno. Radije nista ne postaj nego da vrijedas ljude svojim nepotrebnim postovima.

Ofc.
14 godina
neaktivan
offline
Plasma/LCD/HDReady/Full HD/LED/100Hz/600Hz/

Najbolji i najsigurniji nacin pri odabiru tv-a koj sam ja napravio,odes u ducan sa hard diskom i stavis si gore neki crtic/film u blu ray-u od 15 gb mkv format i pustas na svakom tv-u koj ti se svidi i pratis kakvu sliku svi imaju.Na kraju kad si odabrao model,odes doma na nabava.net i pogledas di ima najeftinije za kupit taj tv i to ti je to,vrlo jednostavno.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Plasma/LCD/HDReady/Full HD/LED/100Hz/600Hz/
ninotocka kaže...

 

  Film se još uvijek snima sa 24 sličice u sekundi, a kada se na njega primijeni taj efekt, slika može postati odvratno fluidna - količinski kvalitetnija, ali takvu sliku povezujemo sa vijestima ili sapunicama, nema onaj filmski štih.

 

 

  Mene zanima da li se u svih televizija može vratiti na ove 24 sličice,jer kad u prijatelja dođem i kada vidim neki dobar film a snimka kada gledam neku našu bljutavu seriju to nikako ne mogu provariti.Najgore šta niko od njih to ne vidi a meni totalno negledljivo.

15 godina
offline
Re: Plasma/LCD/HDReady/Full HD/LED/100Hz/600Hz/
Ako LCD onda Philips ili Samsung, tako i za LED
Ako plazma onda definitivno Panasonic.
Za taj budžet preporučujem Panasonic S30 plazmu. Dijagonalu kolko stane u 5k kn :)
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
neaktivan
offline
Plasma/LCD/HDReady/Full HD/LED/100Hz/600Hz/

Da ne otvaram novu temu  teba mi preporuka za tv do 4000 kn za oko mi je zapeo 

http://www.lg.com/hr/tv-audio-video/televizori/LG-led-lcd-tv-32LV375S.jsp

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Plasma/LCD/HDReady/Full HD/LED/100Hz/600Hz/

http://www.elipso.hr/audio__video/tv/PHILIPS-40PFL5007K|12/

 

Što mislite o ovoj tv naime jos jednu moram kupiti xd

14 godina
offline
Plasma/LCD/HDReady/Full HD/LED/100Hz/600Hz/

evo da i ja dam svoj komentar

kupovao sam novi tv od 12. mjeseca 2011,jedan od razloga tako duge kupnje je bio i sam odabir telke jer jednostavno nisam znao šta uzeti

buđžet je bio  do 6000kn

raspitivao sam se svugdje i sa svim meni kompetentnim ljudima se savjetovao,čitao razne recenzije,bio na forumima,slušao savjete itd..

uglavnom na kraju bilo je 50:50 odnos plasma vs lcd(led)

 za odluku o plasmi sam i sam bio isključivo za panasonic 42g30e

za led je bila već druga priča,svašta se pričalo i pisalo

u jednom trenutku sam bio 100%  i isključivo samo za g30e

u drugom trenutku sam bio totalo protiv plasme,ni sam neznam zašto

putujući za Zagreb po telku i dalje nisam znao šta kupiti

naravno mob u ruke i zvanje "starih "mahera u tom svjetu čitavi put od karlovca do zagreba

da skratim;kupio sam LG LED 42LW579S 3D

pokraj njega stajao panasonic GT 42G30E

kada smo poriktali sliku kako meni i mom oku paše razlike nije niti bilo

gledali smo sd sliku sa  HTV-a,muljali (razmazivali) su  je jedan i drugi istom mjerom,kada smo lcd-ovu drečavost kontrasta smanjili na neku nomalu,tj. stavili kućni mod rada razlike nije niti bilo

sve te televizije imaju tvorničke postavke za rad u trgovini radi velikih prostora ,jake rasvjete itd.

kada smo puštali promo HD materijale od svakog proizvođača za svoju marku naravno da je slika bila perfektna kod oba modela

kao i šta sami vidite  po mom ovećem postu dobrano sam ih izmasirao u trgovini oko prezentacije o telkama,rekao sam da sam kupac ali nisam znao koju marku i koju vrstu ću kupiti

nakraju kupio tog LG

zadovoljan sam jako,znam da ima i puno boljih modela i marki ali meni se je ovaj svidjeo a za njega sam imao buđžet

znam da prava telka košta 10000+ kuna ali......

3D mi je ok,SD slika ok,HD ne moram niti spomoinjati

slika sa kompa za igrice odlična,ima solidno procesiranje slike tako da nema nikakvih trzavica i kašnjena

ima satelitski prijamnik,smart opciju

uglavnom su bili najtočniji oni ljudi koji su mi rekli da kupim ono šta mome oku paše i ti su bili najtočniji

razlike u sitnicama će uvijek postojati,netko zadovoljan,netko ne,neki vole plave neki crnke

dilema je uvijek bilo i biti će

i da ne zaboravim došao je frend do mene,inače maher za kompove i zagriženi panasonic plasma mag

kada sam pustio film na telku nije ni znao šta gleda plasmu ili lcd,a u sd signalu tako i tako nema razlike

doduše sa krova kuće vidim repetitor na Sljemenu i antena mi puca točno na njega

a nekih 40° ljevo je slovenski repetitor na Svetoj Geri i druga antena točno cilja na njega

eto toliko od mene, a MOŽDA SAM IPAK TREBAO KUPITI pANASONIC PLASMU{#}

dnl
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Plasma/LCD/HDReady/Full HD/LED/100Hz/600Hz/

Pozdrav svima ...

 

televizja koju asm kupio prije manje od godinu dana je otišla an vječna lovišta ...kad sam je išao priključiti za gledanje utakmice  kod prijatelja ona je izgorla zbog toga što mu je utičnica bila između dviej faze tj 400v ...i sada opet moran novu uzet  sto misite o ovoj 

 

http://www.elipso.hr/audio__video/tv/PHILIPS-42PFL4307H%7C12/

12 godina
neaktivan
offline
Re: Plasma/LCD/HDReady/Full HD/LED/100Hz/600Hz/

Ispricavan se sta san tako iritantan ali hitno trebam odgovor jer nemam telke u kuci ..usput da pitam ,,,u njezinu opisu se govori o nekakvom 3-du pa je li to oni standardni 3d jer pise 3d za igranej pa sad je li to oni standardn 3d i za filmove ..??

12 godina
neaktivan
offline
Re: Plasma/LCD/HDReady/Full HD/LED/100Hz/600Hz/

Jest 3d za filmove naravno,i ta Philipsova 4-je jednom rječju heeebena imaš sve što ti treba fullhd,200hz,usb čita sve titlove,dts....pozzz

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice