Preporuka tv-a do, e sada treba mi ovo pa tada kol

poruka: 7
|
čitano: 4.105
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Preporuka tv-a do, e sada treba mi ovo pa tada kol

pa tada koliko dođe... uglavnom doma još uvijek imamo crt tv (i to 3) i sada ja bi u sobu uzeo jedan led, ali pojma nemam šta treba gledati te bi volio jednu best buy preporuku... mislia sam si da bude 1080p (zbog filmova koje skinem jer skidam u toj rezoluciji al opet neznam kada ju spojim preko hdmi s kompom dali to tada ostaje isto ili ne), ekran bi da je 80cm netreba veći a ni manji, wifi i da more poć na internet ja mislim da mi netreba, znači netreba... i mislim si isto uzet evo tv, pa sam gledao i one njihove grundig ali ne piše dali je 1080p pa pretpostavljam da nije...  sada znači treba da ima dobru sliku i da je kvalitetna (koliko to može biti) pa bi izbacio tipa vivax. 

 

neznam dali je još šta bitno, volio bi neku preporuku za to, samo još sam ču da će doći neki novi 2015 modeli pa dali da to počekam itd, uglavnom nepratim to pa da čujem od nekog ko je upućen :)

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Preporuka tv-a do, e sada treba mi ovo pa tada

Ja bi ti jedino mogao preporučiti instrukcije iz hrvatskog jezika i pravopisa.

Sve što imam u životu sam ukro, jedino sam vozačku kupio
13 godina
offline
Re: Preporuka tv-a do, e sada treba mi ovo pa tada
popo kaže...

Ja biH ti jedino mogao preporučiti instrukcije iz hrvatskog jezika i pravopisa.

  Autore, uredi malo taj tekst jerbo sve je nekako zbrda-zdola. 

  OnTopic: preporuka za bilo koju LED Toshibu 32'' fHD. Mostly Samsungovi paneli, kristalno čista i jasna slika, kvalitetom prikaza po meni jedna od najboljih i pri samom vrhu.

Ovom forumu kronično nedostaje Vlada koji je uvijek podizao atmosferu nasmijavanjem i uveseljavanjem sviju svojim slikovitoživopisnojedinstvenim postovima.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka tv-a do, e sada treba mi ovo pa tada
popo kaže...

Ja bi ti jedino mogao preporučiti instrukcije iz hrvatskog jezika i pravopisa.

 daj na faksu sam dobio nula posto. makar sam znao sve odgovore zbog toga, al tu dodaj još da mi tipkovnica nikako ne leži, naučen bio na laptop pa svako toliko fali koje slovo a ostalo je moj hrvatski da koji mi je strani jezik.. ispričavam se

 

e sada baš sam danas bio u jednoj trgovini i jedan dečko mi veli da toshidba ne valja, da ili sony ili lg, i valjda eventualno samsung, i da ako ja svoj komp spojim na tv koji je 32inch i rezolucija 1080p da ce mi biti sve ''mutno'' ?

13 godina
offline
Preporuka tv-a do, e sada treba mi ovo pa tada kol

Previše slušaš  što drugi (često nekompetentni) govore te si previše podložan vanjskim utjecajima.

Ovom forumu kronično nedostaje Vlada koji je uvijek podizao atmosferu nasmijavanjem i uveseljavanjem sviju svojim slikovitoživopisnojedinstvenim postovima.
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka tv-a do, e sada treba mi ovo pa tada
Caesar et Brutus kaže...

Previše slušaš što drugi (često nekompetentni) govore te si previše podložan vanjskim utjecajima.

 učinia mi se komepententnim jer radi u jednoj firmi koja se bavi popravku kad max tv ne radi i slično, ali eto zato pitam tu, znam ja da svaki svog konja hvali pa da čujem više tih najboljih konja pa tada ići nekim svojim razmišljanjem i kupiti :)

 

šta ovo ne stoji da ne valja da je tv od 80cm rezolucije 1080p i spojen na komp?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka tv-a do, e sada treba mi ovo pa tada

jel ima ko ovu grundig tv koju nude u evo tv-u ?  se isplati to uzimat (dobra ili tako tako kupnja)?

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.1.2015 6:02 (smotaniveliki).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice