Prijevod

poruka: 13
|
čitano: 2.623
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Prijevod
Ovak imam pitanje dilmove skidan na prenosivi hard i titlove takoder. Eh sad recimo grundig mi ih cita bez probleme a dva samsunga ne zele citati prijevod. U cemu je caka?
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prijevod
omomomomoomm kaže...
Ovak imam pitanje dilmove skidan na prenosivi hard i titlove takoder. Eh sad recimo grundig mi ih cita bez probleme a dva samsunga ne zele citati prijevod. U cemu je caka?

Jednostavno,neki softveri ne čitaju titlove (ili titlovi moraju biti određenog formata i točno istog naziva kao film). Ako ti tv ne čita titlove, možeš ih hardcodati na film.

--------------------------------------------------------------------------------------------
11 godina
offline
Prijevod
Zalosno je da grundig od 3000kn cita titlove bez ilalvoga problema a samsung od 8000kn ne cita. Titlovi su istog naziva ko i film. Valjda ce se javit netko tko ima samsung tv pa zna kakve titlove skinuti. A ako nista od toga onda cu hardcodati kak si ti reko samo neznam kak se to radi a i imam osjecaj da je dosta posla s tim
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prijevod
omomomomoomm kaže...
Zalosno je da grundig od 3000kn cita titlove bez ilalvoga problema a samsung od 8000kn ne cita. Titlovi su istog naziva ko i film. Valjda ce se javit netko tko ima samsung tv pa zna kakve titlove skinuti. A ako nista od toga onda cu hardcodati kak si ti reko samo neznam kak se to radi a i imam osjecaj da je dosta posla s tim

Model TV-a je?
Inače nema puno posla samo dugo traje. 

--------------------------------------------------------------------------------------------
11 godina
offline
Prijevod
Neznam model novi samsung 102 cm smatt tv kipljen u technomaxu west gate prije par dana. Ajde ljudi moze pomoc.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Prijevod
Pročitaj tip TV-a s računa ili sa stražnje strane TV-a (ona mala naljepnica ). Siguran sam (99%) da podržava titlove. Pitanje je samo koji tip (sub ili srt).
Stručnjak za odmaganje...
11 godina
offline
Prijevod
Evo to bi trebao biti ovaj tv https://www.technomarket.hr/products/09137583/samsung-ue-40h6470 Pa ako moze itko pomoci
 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Prijevod

Svi noviji televizori prikazuju titlove. Vjerojatno imaš na daljinskom tipku za titlove koja je obično označena kraticom lang (language) ili sub (subtitle) itd.

Kad pustiš film, stisni tipku s takvom oznakom i trebao bi ti se otvoriti prozor u kojem ćeš izabrati prikazivanje titlova.

Ako nemaš takvu tipku na daljinskom, onda probaj kad pustiš film tipkom Menu naći opciju za titlove.

Naravno, na samom televizoru najprije odaberi jezik uređaja/televizora da bude Hrvatska ili neka od zemalja istočne Europe da bi titl prikazao slova s kvačicama.

Titlovi i film trebaju biti u istom folderu da bi se titl mogao prikazati u filmu. Ako ništa od navedenog ne pomogne, onda upute u ruke i čitaj.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Prijevod

Ovak da objasnim. 

 

Film i titl su u istom folderu i isto se zovu.

Daljinski ima tu tipku ali kad ju stisnem nis se ne dogada tj nema titla kao.

sve je podeseno na hrvatski mislm pa nisam glup kuzim neke stvari ali ovo mi nije jasno.

 

nazalosnije od svega mi je sto je ovaj tv kostao 4300 kn a imam jos jedan samsung smart tv koji je bio dosta skuplji i ista stvar ne cita tilove vjerojatno ima neka caka samo ju ja nekuzim pa se nadam da ce mi netko to ovdje objasniti.

 

A grundig od 3000kn kojeg isto imam sve cita bez ikakvih problema to mi je najsmjesnije od svega.

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Prijevod

Ma mora citat ti nesto ne radis dobro, koji ti je model televizora ako uopce i to znas?

11 godina
offline
Prijevod
Stavio sam link gore par postova iznad.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Prijevod

Taj tv mora citat titlove, najbolje se zaleti u TM i pitaj osoblje tamo neka ti pokazu kako se dolazi do izbornika sa titlovima ili si ti skinuo neki egzotican format titla...

11 godina
offline
Prijevod
Ma sve te totlove je skinuo bs player. Nista probat cu to jos malo prouciti pa javim ove dane sto sam uspio
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice