Samsung LED LCD TV do 3000kn

poruka: 7
|
čitano: 5.252
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Samsung LED LCD TV do 3000kn

Pozdrav bugovci! 
Odlučio sam kupiti LED LCD TV, no pošto baš nisam stručnjak, molio bi vas za neki prijedlog. Po mogućnosti da je Samsung jer oduvijek koristim njihove monitore i super su mi, volio bi da je LED ali ako ne mora, svejedno ću prihvatiti prijedlog i da ne prelazi 3000kn, ono 100-200kn može ali preko toga, ne. Hvala unaprijed ;) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung LED LCD TV do 3000kn

Koja velicina ekrana?

Jedino sta mozes dobit za tu neku cifru je neki 82 cm ekran,ako preferiras samsunga moja preporuka

http://www.technomarket.hr/products/09117605/samsung-ue-32eh5000 cijena 2999.00 ili pinku skuplji model sa kojim dobivas i smart tv neznam koliko ti je to bitno.

http://www.technomarket.hr/products/09117606/samsung-ue-32eh5300 cijena 3299.00.

Sta se tice same kvalitete slike nema ti bas nikakve razlike jedino taj smart tv dize cijenu,oba tv-a ti imaju mogucnost reproduciranja bilo kakvog sadrzaja preko usb sticka ili externog diska (provjereno mkv,svakakvi formati snimljeni sa video kamera i slicno itd...) sta je po meni super i oba modela su u Full HD rezoluciji i oba su LED(nije onaj tanki led tv ka papir tanak nego malo deblji ali svejedno ima led osvjetljenje).

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Samsung LED LCD TV do 3000kn

Na te modele sam baš i ciljao prije postavljanja teme. Znam da ne mogu dobiti nešto fantastično za te novce, ali mislim da će mi zadovoljiti očekivanja. Da, da, čitao sam o Smart TV-u, nije niti to loše, vidjet ću, uglavnom hvala na prijedlozima :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung LED LCD TV do 3000kn

Sa tv-om ces bit i vise nego zadovoljan jer iskreno koliko god da platija nas digitalni signal je takav kakav je tako da nikad nes imat savrsenu sliku ali kod gledanja nekog mkv materijala ili slicno tu ce ti bit vrhunska....sta se tice tog smart tv-a isproban ga tu i tamo (posto radim u ducanu a/v opreme) i onako zna bit zabavno tu i tamo ubit vrime sa kojon igricom ili malo vjebat uz tv posto imaju svakave aplikacije ali ako te to ne pali nemoras uzimat....tako da ova dva model su best buy za tu cijenu dalje netribas ni trazit.LP

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung LED LCD TV do 3000kn

Da ne otvaram novu temu zanima me šta mislite o ovom prvom tv-u jer ga planiram kupiti?

12 godina
offline
Samsung LED LCD TV do 3000kn

Po meni se ne isplati to uzimat jer za parsto kuna više imaš LG od 42".Ako ti odgovara 32" što je po meni premalo, i sam   sam uzeo 32" samsunga i sad kad sam vidio kako izgleda Philips 42" kod buraza požalio sam jer je puno ugodnije i bolji dozivljaj gledat filmove na vecem ekranu, s tim da taj samsung nema ništa posebno nema cak ni 100hz...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung LED LCD TV do 3000kn

radi male prostorije 32 je max

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice