Teletekst na DTV Samsung

poruka: 31
|
čitano: 18.205
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Teletekst na DTV Samsung

Poštovanje,

 

evo imam već neko vrijeme Samsung SyncMaster T220HD. To je zapravo monitor, ali ima masu ulaza, a osim toga i analogni i DTV tuner. Koristim ga kao TV u manjoj prostoriji. Sad se polako prelazi na DTV, pa sam i ja u zabiti u kojoj živim uspio nešto uloviti. Međutim, kad prebacim na digitalni signal, nemam teletekst. Kad stiščem gumb na daljinskom, ne javi mi ni ono "Nije dostupno" kao kod nekih drugih gumba (i kod analognog prijma, kad je užasan signal, također javlja da nije dostupno). U drugoj je prostoriji VIVAX-ov top box, preko kojeg se teletekst uredno može čitati. Jel netko zna u čemu je stvar?

 

Hvala unaprijed :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Teletekst na DTV Samsung

I ja imam isti problem, ali na TV-u, na analognoj sve dobro radi ali na DTV ne radi TXT.. molim pomoć Neodlučan

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Teletekst na DTV Samsung
Lalala33 kaže...

Poštovanje,

 

evo imam već neko vrijeme Samsung SyncMaster T220HD. To je zapravo monitor, ali ima masu ulaza, a osim toga i analogni i DTV tuner. Koristim ga kao TV u manjoj prostoriji. Sad se polako prelazi na DTV, pa sam i ja u zabiti u kojoj živim uspio nešto uloviti. Međutim, kad prebacim na digitalni signal, nemam teletekst. Kad stiščem gumb na daljinskom, ne javi mi ni ono "Nije dostupno" kao kod nekih drugih gumba (i kod analognog prijma, kad je užasan signal, također javlja da nije dostupno). U drugoj je prostoriji VIVAX-ov top box, preko kojeg se teletekst uredno može čitati. Jel netko zna u čemu je stvar?

 

Hvala unaprijed :)

 

Probaj napraviti factory default i onda u postavkama odaberi Njemacku kao zemlju,skeniraj programe i to bi trebalo biti OK. Meni je kod jednog Samsunga pomoglo ...

15 godina
neaktivan
offline
Teletekst na DTV Samsung

A gdje si našao factory data reset na Samsungu?

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Teletekst na DTV Samsung

Ima u opcijama sigurno. Nemam sad kod sebe neki TV od Samsunga pa da mogu reci ... Mozda neko ima kod sebe doma pa nek ti kaze. Ma jednostavno je, cini mi se na kraju opcija je neka varijanta ....

 

15 godina
neaktivan
offline
Teletekst na DTV Samsung

Nije bilo u opcijama, malo sam tražio po internetu i otkrio da moram stisnut Info, Menu, Mute pa Power da bi ušao u postavke gdje je i Factory reset. Sad radi. Hvala puno Smijeh

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Teletekst na DTV Samsung

Ajd bitno da si rjesio problem ... Osmijeh

7 godina
neaktivan
offline
Re: Teletekst na DTV Samsung
Imam ija problem sada sa samsungovim teletext-om znaci analogni signal upali iz Prve a kad prebacim na spoljni 1 gdje je resiver on ga nece da upali a do prije je htio da upali sta mu bi odjednom zvao sam korisnicki servis i rekli mi da nemoze teletext da se upali na spoljni 1 ili spoljni 2 jer ga kao ima na resiveru reko nije tacno imam I u drugoj prostoriji Samsung samo nije plazma ko u sobi I upali iz Prve kaze koi je resiver reko HD je u pitanju kaze nemoze to mal mu nisam je majku sta da radim prije kad je htio teletext da radi mene Samsung opomene kad prebacim na spoljni 1 ili spoljni 2 ovisi na koi mi je prikljicen res telka mene znaci raja opomene dali taj kanal ima text ili nema do duse umene je skart kabal u tv-u a ne HDMI al opet kakve veze koi kabal je u res i tv-u trebalo bi da radi kako god okrenem moze pomoc hvala.
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Teletekst na DTV Samsung

Osobno ću dodijeliti masnu nagradu onomu tko me uvjeri da te uspio razumjeti.

vocap, bičz?
10 godina
offline
Teletekst na DTV Samsung

Ukratko,covjek ima problema sa teletextom.

 

Sad kako ti je lakse, poslati na racun ili postom preporuceno pa javi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Teletekst na DTV Samsung
Posaljem vam sliku samsungovog menija da mi objasnite kako da vratim izgubljeni teletext
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Teletekst na DTV Samsung
Evo slike sada mozel pomoc kako vratit teletext da radi
7 godina
neaktivan
offline
Re: Teletekst na DTV Samsung
Znaci nece niko a pomogne sacu Samsung da bacum sa drugog sprata jebem mi sve glupo
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Teletekst na DTV Samsung

Daj probaj objasniti koji je uopće problem, jer tvoje poruke je nemoguće dešifrirati....

Kruha i igala...
10 godina
offline
Re: Teletekst na DTV Samsung
fer-de-lance kaže...

Daj probaj objasniti koji je uopće problem, jer tvoje poruke je nemoguće dešifrirati....

 Ako sam ga ja dobro skužila frajer preko analognog signala ima teletext a kad uključi preko digitalnog receivera koji je spojen scart kablom onda nema teletexta. Samo mi u cijeloj priči nije jasno dal ima teletexta na daljinskom od receivera ili ga nema ni na daljinskom od receivera ni na daljinskom od tv-a. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.3.2017 18:39 (ddarknessfairyy).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Teletekst na DTV Samsung
Ima tipka teletext na daljinskom Ali pise da ne postoi kada pritisnem dugme
7 godina
offline
Re: Teletekst na DTV Samsung
Riki1234 kaže...
Ima tipka teletext na daljinskom Ali pise da ne postoi kada pritisnem dugme

To si stisnuo tipku za teletext na daljinskom od TV-a ili od recievera?

Moraš stisnuti na daljinskom od recievera.

Kruha i igala...
7 godina
neaktivan
offline
Re: Teletekst na DTV Samsung
Od resivera ima Ali mi nije jasno zasto nema teletext-a na samsung-u prije je htio da upali a sada ne jesul to uvedena autorska prava za teletext nidje veze
7 godina
offline
Re: Teletekst na DTV Samsung

Možda više nema na tom kanalu teletexta.

Probaj neki drugi kanal.

Kruha i igala...
7 godina
neaktivan
offline
Re: Teletekst na DTV Samsung
Vidi jednu stvar ja imam Samsung I u drugoj sobi samo nije plazma prikljuckom svoj resiver na drugi tv I on upali iz Prve na samsungu tom drugom
7 godina
neaktivan
offline
Re: Teletekst na DTV Samsung
Nece nijedan da upali nije mi jasno fakat eto imas sliku hajatovog kanala stavio sam sliku pise ne postoi a hajat ima teletext
7 godina
offline
Re: Teletekst na DTV Samsung

Probaj resetirati reciever na tvorničke postavke (ako te pita za šifru vjerovatno je 0000 ili 1234).

Nakon toga pronađi ponovno sve kanale i onda probaj jel radi teletext.

Kruha i igala...
7 godina
neaktivan
offline
Re: Teletekst na DTV Samsung
To sam radio vec znas sta ja mislim da je problem pc mi je neko stavljo u tv mozda je prouzrokovo problem ja ako nesredim ovo prodacu Samsung kupit drugi i tako rijesim problem
7 godina
offline
Re: Teletekst na DTV Samsung

Nema to veze s televizorom, stvar ti je u recieveru.

Probaj ukopčati neki drugi reciever.

Kruha i igala...
7 godina
neaktivan
offline
Re: Teletekst na DTV Samsung
Al kako onda hoce da upali u Dr sobi na ovom resiveru
7 godina
neaktivan
offline
Re: Teletekst na DTV Samsung
Da mogu pozajmit neki resiver da vidim radil na tom resiveru preko mog Samsung tv-a
7 godina
offline
Re: Teletekst na DTV Samsung

Digitalni program i teletext ti idu preko recievera.

Preko televizora idu samo analogni sprogrami i teletext.

Ako nemaš teletext na digitalnim programima, problem je u recieveru, a ako nemaš na analognim, onda je problem u televizoru.

Kruha i igala...
7 godina
neaktivan
offline
Re: Teletekst na DTV Samsung
A sta ce se desiti ako kupim HDMI kabal dal ce ga upalit
7 godina
offline
Re: Teletekst na DTV Samsung

Ne

Kruha i igala...
7 godina
neaktivan
offline
Re: Teletekst na DTV Samsung
Raja imal ovde tema o cardsharing-u
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice