LG G4 - Rasprava

poruka: 2.288
|
čitano: 413.972
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Čini mi se da sam negdje u moru informacija preletio preko podatka da će cijena biti niža od s6. Ako se i varam, svejedno mi se više sviđa. Prvenstveno zbog baterije i ekrana

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
maks0806 kaže...

Čini mi se da sam negdje u moru informacija preletio preko podatka da će cijena biti niža od s6. Ako se i varam, svejedno mi se više sviđa. Prvenstveno zbog baterije i ekrana

Cijena G4 s kožnom maskom će biti između cijene S6 i S6 edge. Znači skuplji od S6, jeftiniji od S6 edge. 

12 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
R36 kaže...
maks0806 kaže...

Čini mi se da sam negdje u moru informacija preletio preko podatka da će cijena biti niža od s6. Ako se i varam, svejedno mi se više sviđa. Prvenstveno zbog baterije i ekrana

Cijena G4 s kožnom maskom će biti između cijene S6 i S6 edge. Znači skuplji od S6, jeftiniji od S6 edge. 

 Kolko ja vidim svugdje se spominje cijena od 600-700$ bez ugovora... 

 

Po dizajnu niti taj S6 nije neko vrhunsko dostignuce naspram S5, pogotovo sta imaju svoj proc unutra a lupili cijenu bolesno visoko. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG G4 - Rasprava
R36 kaže...

Samo je pitanje trajanja baterije. Da ne bude kao na G3. Drži do 5h, 5h i pol SOT-a na testovima.,a u normalnom okruženju korisnika jedva izdura 3h. To im je najveća mana bila na G3

 

U svakom slučaju neće duže trajat od S6 jer 808 se ne može mjerit s Exynosom. 

 danas je svim mobitelima to problem, ne znam koji mobitel bi mogao izdrzat cijeli dan 3g/4g, gps, facebook, whatsapp, youtube i slicno ne mora to biti konstanto koristenje, dovoljno je par sati i to posrce bateriju.

velika je prednost kad imas promijenjivu bateriju, pa drugu bateriju nosis sa sobom i sam zamjenis, ne moras nositi neki prijenosni punjac koji bi ti sam smetao u dzepu, jer nije to to, to sporo puni, a ovo dobijes bateriju spremnu za koristenje.

meni bi g4 bio odlican, baterija bi mi izdrzala sigurno moje koristenje interneta, i uz sebe bi ako treba nosio jednu/dve baterije to je najmanji problem, nego neki prijenosni punjac, mogao bi slikati prilicno dobre slike kad bi se vozio na biciklu i stanem negdje u sumi i slicno.

 

12 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Imaš xiamijeve punjače od 5k mah što nisu veći od baterije u mobu previše. I napuniti ga je lakše, ne moraš stavljati u mob bateriju. Uz to mogu si mob dvaput napuniti a output je 2A što je puno i brzo puni. Takoder imam ipad pa si i njega mogu napuniti. Imam onaj powerbank 10400 mah i briga me. Napunim ipad i dvaput mob s njim

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Benchmark testovi :

 

AnTuTu 5 :  S6 - 70.053, M9 - 51.427, G4 - 49.777

 

Kraken 1.1(niža je bolja) - S6 - 3989, M9 - 5500, G3 - 7632 , G4 - 7842

 

GeekBench 3(veća je bolja) - S6 - 5215, M9 - 3761,  G4 - 2532, G3 - 2370

 

Šta da čovjek uopće kaže...

 
1 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
R36 kaže...

Benchmark testovi :

 

AnTuTu 5 :  S6 - 70.053, M9 - 51.427, G4 - 49.777

 

Kraken 1.1(niža je bolja) - S6 - 3989, M9 - 5500, G3 - 7632 , G4 - 7842

 

GeekBench 3(veća je bolja) - S6 - 5215, M9 - 3761,  G4 - 2532, G3 - 2370

 

Šta da čovjek uopće kaže...

 Da je nebitno... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG G4 - Rasprava
markom63 kaže...

Vjerojatno će me sad svi popljuvati, ali meni je izmjenjiva baterija mana. Mobitel se može puno kvalitetnije i čvršće napraviti ako je u jednom komadu, a i puno je veća sloboda dizajniranja. A dodatnu bateriju i ovako i onako stvarno malo ljudi mjenja i stalno nosi sa sobom.

 istina mana je, cvrsci su telefoni, ali opet to je sve do izrade, moze biti i telefon u "jednom komadu" lose napravljen pa dobijes isti . opet neki nose svoje mobitele non stop u maskicama ili sta ja znam tako da ostaju zasticeni koliko toliko. pa ne nose ne znam zasto, ja znam da je moj bratic dok je jos imao mobitel s promjenjivom baterijom nosio na more njih 3 i non stop imao uz sebe i uopce mu ne smeta to imat kod sebe.

13 godina
neaktivan
offline
Re: LG G4 - Rasprava
maks0806 kaže...

Imaš xiamijeve punjače od 5k mah što nisu veći od baterije u mobu previše. I napuniti ga je lakše, ne moraš stavljati u mob bateriju. Uz to mogu si mob dvaput napuniti a output je 2A što je puno i brzo puni. Takoder imam ipad pa si i njega mogu napuniti. Imam onaj powerbank 10400 mah i briga me. Napunim ipad i dvaput mob s njim

 pa ima da, ali imam ja doma od 8400 mah i ogroman je i smetao bi u trapericama, dok ova jedna tanka baterija ne bi, tesko mi na 5 sec skinut zadnju stranu i promijeniti bateriju.. 2A koriste samo tableti, mobiteli 1A tako da tu ne dobijes nista koliko sam ja citao po netu. taj powerbank je velik i sigurno ga ne nosis sa sobom dok si u izlazku ili nesto da bi ti se dalo to nositi i cekati da se napuni. sve ovisi o osobi kako njemu pase, meni bi bilo puno lakse nositi te dvije baterije od 3000 mah nego neki powerbank.

14 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
Sve je to lijepo dok ne pokrenes igre i dok Exynos ne "zaasja" sa svojim problemima :)
ptspclan.com | visit us ^^
12 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
SimeKZ kaže...
R36 kaže...

Benchmark testovi :

 

AnTuTu 5 :  S6 - 70.053, M9 - 51.427, G4 - 49.777

 

Kraken 1.1(niža je bolja) - S6 - 3989, M9 - 5500, G3 - 7632 , G4 - 7842

 

GeekBench 3(veća je bolja) - S6 - 5215, M9 - 3761,  G4 - 2532, G3 - 2370

 

Šta da čovjek uopće kaže...

 Da je nebitno... 

 Isto kao što su nebitna testiranja automobila u kojima se vidi potrošnja goriva.

12 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
R36 kaže...
SimeKZ kaže...
R36 kaže...

Benchmark testovi :

 

AnTuTu 5 :  S6 - 70.053, M9 - 51.427, G4 - 49.777

 

Kraken 1.1(niža je bolja) - S6 - 3989, M9 - 5500, G3 - 7632 , G4 - 7842

 

GeekBench 3(veća je bolja) - S6 - 5215, M9 - 3761,  G4 - 2532, G3 - 2370

 

Šta da čovjek uopće kaže...

 Da je nebitno... 

 Isto kao što su nebitna testiranja automobila u kojima se vidi potrošnja goriva.

 Kruske i jabuke... 

 

ovaj sa 70k radi fluidno kao i M9 sa 50k... tako da jako nebitan test i ne znam zasto bi ti benchamrkovi trebali uopce utjecat na ista. Ima kineza koji sisaju ove sve mobitele pa opet ne mozes poruku poslat bez da se ne ugasi.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
SimeKZ kaže...
R36 kaže...
SimeKZ kaže...
R36 kaže...

Benchmark testovi :

 

AnTuTu 5 :  S6 - 70.053, M9 - 51.427, G4 - 49.777

 

Kraken 1.1(niža je bolja) - S6 - 3989, M9 - 5500, G3 - 7632 , G4 - 7842

 

GeekBench 3(veća je bolja) - S6 - 5215, M9 - 3761,  G4 - 2532, G3 - 2370

 

Šta da čovjek uopće kaže...

 Da je nebitno... 

 Isto kao što su nebitna testiranja automobila u kojima se vidi potrošnja goriva.

 Kruske i jabuke... 

 

ovaj sa 70k radi fluidno kao i M9 sa 50k... tako da jako nebitan test i ne znam zasto bi ti benchamrkovi trebali uopce utjecat na ista. Ima kineza koji sisaju ove sve mobitele pa opet ne mozes poruku poslat bez da se ne ugasi.

 Forumaš @Sardax je sve lijepo rekao 3 posta više...

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.4.2015 22:31 (R36).
9 godina
neaktivan
offline
Re: LG G4 - Rasprava
Iron13 kaže...
markom63 kaže...

Vjerojatno će me sad svi popljuvati, ali meni je izmjenjiva baterija mana. Mobitel se može puno kvalitetnije i čvršće napraviti ako je u jednom komadu, a i puno je veća sloboda dizajniranja. A dodatnu bateriju i ovako i onako stvarno malo ljudi mjenja i stalno nosi sa sobom.

 istina mana je, cvrsci su telefoni, ali opet to je sve do izrade, moze biti i telefon u "jednom komadu" lose napravljen pa dobijes isti . opet neki nose svoje mobitele non stop u maskicama ili sta ja znam tako da ostaju zasticeni koliko toliko. pa ne nose ne znam zasto, ja znam da je moj bratic dok je jos imao mobitel s promjenjivom baterijom nosio na more njih 3 i non stop imao uz sebe i uopce mu ne smeta to imat kod sebe.

 Baterija na flagshipu mi ionako izdrži cijeli dan a to mi i je najbitnije, nije mi problem spojiti ga preko noći na punjač. Govorimo o flagshipovima, tako da se ipak podrazumjeva da je kvalitetno napravljen ako je unibody. Siguran sam da bi i G4 bio i ljepši i kvalitetniji da ima aluminijski okvir i kožnu pozadinu kao recimo Moto X 2014

 

A maskice nek nosi ko hoće, neznam za koga bi čuvao mobitel, za onog kome ću prodati? I to samo zato kaj ću ga prodat za 100 kn manje zbog koje ogrebotinice? Ne hvala, platio sam mobitel i uživat ću u njemu, a ne imat ga zamotanog u neke plastične ili gumene maske.

12 godina
offline
LG G4 - Rasprava
Ma govorim za powerbank od tipa 5k mah. Sad su full kompaktni. Na izlascima još i frendu napuniš mob :D
Baterije su mi malo nepraktične zato što prvo moram napuniti svoju u mobu, izvaditi, resetirati mob i puniti drugu. Ovako prek noći puknem sve na punjač i ako sam cjeli dan vanka super mi dode. Jest da je ova od 10400mah manje praktična za nositi ali nije deal breaker.
A za bencheve za g4 ne znam... Koliko sam skužio, m9 kad se overthrottlea u gamingu ili nečem drugom, padne na performanse s800.
G4 bi po ideji trebao imati konstantno hi performance. Ako su ga developali baš za taj mob možda nije uopće tako loše
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG G4 - Rasprava

Neznam koja bi aplikacija mogla iskoristi potencijal moba koji moze napumpat 50k na antutu...

 

Po meni nema potrebe za tolikom snagom, bolje da se usredotoce na dizajn, da ga ucine sto prakticnijim, da je povrsina moba sto vise pokrivena ekranom, da se vrate na full hd, i najbitnije da se usredotoce na stabilan i fluidan software....to se najvise odnosi na LG, jer tu su na nepoznatom terenu

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
LG G4 - Rasprava

videt cemo kako to sve radi u praksi, za sad se cini cak iznenadujuce brzo prema nekim prvim youtube videima..

kamera i ekran bi trebali biti tip top.. a g3 cu mjenjati za njega jedino kad mi operater ponudi po cijeni za koju mogu prodati svoj..

 

vidim da se spominju benchmarci i sl.. samo cu reci da na svoj g3 stavim rom koji doslovno leti i radi nevjerojatno brzo i glatko, a benchmarci u banani.. ispada da imam nokiu 3310 po glupim benchmarcima, a u stvarnosti mob mete sve pred sobom.. onda stavim rom na kojem imam 44000 na antutu a mob u banani, ne radi tako glatko i brzo kako bi trebao..

i da, ne radi se o stock romovima, nego cisti android sto bi svi android uredaji trebali imati, i zakonom zabraniti neke glupe lagwize i sl. sranja sto proizvodaci naseru na njega koja sluze samo zato da bi se usporio

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
Hands-on izgleda mrak!!


Novi UI je brutalica


A i ovaj kozni cu upiknut 99%

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
12 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Kda se novi UI moze ocekivat na G3u  ?

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Mob je tek poceo pristojno raditi, cim stave novi ui opet će 5 updatea trebati da radi ok.

A ne kužim što je fora kod novog ui-ja. I dalje je ko g3 samo šareniji.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG G4 - Rasprava
maks0806 kaže...
Ma govorim za powerbank od tipa 5k mah. Sad su full kompaktni. Na izlascima još i frendu napuniš mob :D
Baterije su mi malo nepraktične zato što prvo moram napuniti svoju u mobu, izvaditi, resetirati mob i puniti drugu. Ovako prek noći puknem sve na punjač i ako sam cjeli dan vanka super mi dode. Jest da je ova od 10400mah manje praktična za nositi ali nije deal breaker.
A za bencheve za g4 ne znam... Koliko sam skužio, m9 kad se overthrottlea u gamingu ili nečem drugom, padne na performanse s800.
G4 bi po ideji trebao imati konstantno hi performance. Ako su ga developali baš za taj mob možda nije uopće tako loše

 ma meni je za sad G4 puno bolji nego M9, i posto ne volim samsung volio bi uzet G4, ali me vip jebe s ugovorom.

kupi se punjac koji ima slot pa punis tu bateriju u tom slotu, a druga se puni tijekom noci u mobu... ali opet svatko ima svoje 

12 godina
offline
LG G4 - Rasprava
Točno to!
Ali uvijek sam za promjenjivu bateriju.
Makar mi ovaj g4 ui nije nešto, ali ako sve leti, mogao bi se jedan upiknuti narančasti :D
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
LG G4 - Rasprava

HTC i Sony poboljšaju sve osim dizajna i sva ekipa sere po njima. LG poveća bezele, poružni mobitel (osobno mišljenje), a performanse ostavi na razini G3, i svi mu se dive. Nevjerojatno. 

 

Jedino treba vidjeti kakvi će biti display i kamera. Cijena bi trebala biti debelo ispod S6 jer je to ipak LG, a nema ni najjači SoC u sebi. Znači, ako će cijena biti manja nego G3 prošle godine bit će u redu, inače katastrofa...

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Nije loš G4, no nekoliko me stvari smeta i po meni je veći korak nazad nego kod bilo kojeg drugog telefona. 

Prvo, ne smeta što je viši, ali je dosta širi i to je po meni veliki problem i to je već sada phablet puno više nego kod G3.

 

Zakrivljenost ne kužim, no dobro. 

S808 je po meni fail, pogotovo jer je to isti LPDDR3 ram sa duplo manje propusnosti od S805 ili S810, a s obzirom da je riječ o QHD, opet ćemo viditi iste probleme. 

 

A kako su svi kod G3 hvalili screen to body ratio, sada je gori u G4 nego u G3, a i dalje nema FF zvučnike, nego onaj kreštavac zada :) 

Ovo s kožom ne razumim. Pa to će se još lakše frižat i pokidat od plastike, stakla ili aluminija. Pa to je najmekši materijal. 

ptspclan.com | visit us ^^
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG G4 - Rasprava

Realno gledajuci da se LG iskazao sa SoC-om, i nije bas, po specifikacijama S808 je vec "stara" tehnologija. Medjutim u praksi je sasvim drugo, da li je 800/801/805/808/810 ne cini neku znacajnu razliku sto se tice kvalitete rada, sve se svodi na optimizaciju software-a, gdje LG uvijek zakaze. Vjerujem da ce biti problema sa G4, kao sto je i bilo sa G2/3 u pocetku dok nisu ispeglali software.

Dizajn i izgled G4 necu sudit dok ga ne primim u ruke, tek ce onda biti objektivno

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
markom63 kaže...

HTC i Sony poboljšaju sve osim dizajna i sva ekipa sere po njima. LG poveća bezele, poružni mobitel (osobno mišljenje), a performanse ostavi na razini G3, i svi mu se dive. Nevjerojatno. 

 

Jedino treba vidjeti kakvi će biti display i kamera. Cijena bi trebala biti debelo ispod S6 jer je to ipak LG, a nema ni najjači SoC u sebi. Znači, ako će cijena biti manja nego G3 prošle godine bit će u redu, inače katastrofa...

 

da, krasne si primjere uzeo

HTC poboljsa sve osim dizajna? mislis koristi SOC koji je na uzasnom glasu, koristi ekran koji je jednak ili losiji od M8, kameru koja nije blizu konkurenciji, bateriju koja je losija od prethodnika?

kakav crni sony? mislis na Z3+ koji dolazi u staklenom pakiranju sa S810? da, ta kombinacija ce biti prekrasna ako se M9 pati sa odvodom topline u metalnom kucistu.. jedva cekam vidjeti sretne vlasnike Z3+ kad shvate da im ljepilo na straznjem panelu, kod procesora, pocne popustati od topline (sto je bio poznat slucaj sa Z i sto se meni trenutno dogadaja sa Z1)

 

G4 ima vece bezele za 2.7% naspram G3 i opet ima screen-to-body ratio koji je iznad ostalih mobitela

 

15 godina
odjavljen
offline
LG G4 - Rasprava

Napredak tehnologije vise nejde tolikim korakom da flagshipi donose nesto znajacno, dapace to je samo prednost jer ce starije generacije biti jeftinije.

 

Ova godina je i to dokazala:

 

HTC M8 -> HTC M9 - nema previse smisla ici na noviji

 

LG G3 (G2) -> LG G4 - takodjer nema smisla

 

Xperia Z2 -> Xperia Z4 - takodjer

 

Jedino ko je tu napravio malu odskocnu dasku je Samsung, ali to samo zato jer je S5 bio model koji je mogao proc u 2007. godini, da je neki drugi proizvodjac tipa Xiaomi ili OnePlus izbacio takav model prodalo bi ih se 100 komada u cijelom svijetu.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
 
1 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: LG G4 - Rasprava
Fanu kaže...
markom63 kaže...

HTC i Sony poboljšaju sve osim dizajna i sva ekipa sere po njima. LG poveća bezele, poružni mobitel (osobno mišljenje), a performanse ostavi na razini G3, i svi mu se dive. Nevjerojatno. 

 

Jedino treba vidjeti kakvi će biti display i kamera. Cijena bi trebala biti debelo ispod S6 jer je to ipak LG, a nema ni najjači SoC u sebi. Znači, ako će cijena biti manja nego G3 prošle godine bit će u redu, inače katastrofa...

 

da, krasne si primjere uzeo

HTC poboljsa sve osim dizajna? mislis koristi SOC koji je na uzasnom glasu, koristi ekran koji je jednak ili losiji od M8, kameru koja nije blizu konkurenciji, bateriju koja je losija od prethodnika?

kakav crni sony? mislis na Z3+ koji dolazi u staklenom pakiranju sa S810? da, ta kombinacija ce biti prekrasna ako se M9 pati sa odvodom topline u metalnom kucistu.. jedva cekam vidjeti sretne vlasnike Z3+ kad shvate da im ljepilo na straznjem panelu, kod procesora, pocne popustati od topline (sto je bio poznat slucaj sa Z i sto se meni trenutno dogadaja sa Z1)

 

G4 ima vece bezele za 2.7% naspram G3 i opet ima screen-to-body ratio koji je iznad ostalih mobitela

 

 Može on imati dobar body ratio, ali ipak ima ogroman 5.5 inčni ekran i čak je i s tim odličnim body ratiom prevelik. G3 je bio na samom rubu granice, G4 ju je probio. Da je to 5 ili 5.2 inča- fenomenalno, a ovako- kiks. A na temelju čega su oni povećali i zdebljali mob? Pa tehnologija raste, trebali bi bolju tehniku zapakirati u manje kućište, a ne istu u veće kućište. A realno gledajući, razlika je manja (ili ista) nego kod M8/M9 i Z3/Z4. 

 

Samsung je jedini napravio neki bitan korak, ali samo zato što je S5 bio smješan uređaj kojeg nije baš teško nadmašiti. Drago mi je da sam prošle godine uzeo M8 jer me sada ništa ni najmanje ne vuće da uzmem neki od ovogodišnjih flagshipa. Nadam se da će sljedeće godine (ili na jesen) biti neki veći pomak. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.4.2015 15:24 (markom63).
13 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
markom63 kaže...
Fanu kaže...
markom63 kaže...

HTC i Sony poboljšaju sve osim dizajna i sva ekipa sere po njima. LG poveća bezele, poružni mobitel (osobno mišljenje), a performanse ostavi na razini G3, i svi mu se dive. Nevjerojatno. 

 

Jedino treba vidjeti kakvi će biti display i kamera. Cijena bi trebala biti debelo ispod S6 jer je to ipak LG, a nema ni najjači SoC u sebi. Znači, ako će cijena biti manja nego G3 prošle godine bit će u redu, inače katastrofa...

 

da, krasne si primjere uzeo

HTC poboljsa sve osim dizajna? mislis koristi SOC koji je na uzasnom glasu, koristi ekran koji je jednak ili losiji od M8, kameru koja nije blizu konkurenciji, bateriju koja je losija od prethodnika?

kakav crni sony? mislis na Z3+ koji dolazi u staklenom pakiranju sa S810? da, ta kombinacija ce biti prekrasna ako se M9 pati sa odvodom topline u metalnom kucistu.. jedva cekam vidjeti sretne vlasnike Z3+ kad shvate da im ljepilo na straznjem panelu, kod procesora, pocne popustati od topline (sto je bio poznat slucaj sa Z i sto se meni trenutno dogadaja sa Z1)

 

G4 ima vece bezele za 2.7% naspram G3 i opet ima screen-to-body ratio koji je iznad ostalih mobitela

 

 Može on imati dobar body ratio, ali ipak ima ogroman 5.5 inčni ekran i čak je i s tim odličnim body ratiom prevelik. G3 je bio na samom rubu granice, G4 ju je probio. Da je to 5 ili 5.2 inča- fenomenalno, a ovako- kiks. A na temelju čega su oni povećali i zdebljali mob? Pa tehnologija raste, trebali bi bolju tehniku zapakirati u manje kućište, a ne istu u veće kućište. A realno gledajući, razlika je manja (ili ista) nego kod M8/M9 i Z3/Z4. 

 

Samsung je jedini napravio neki bitan korak, ali samo zato što je S5 bio smješan uređaj kojeg nije baš teško nadmašiti. Drago mi je da sam prošle godine uzeo M8 jer me sada ništa ni najmanje ne vuće da uzmem neki od ovogodišnjih flagshipa. Nadam se da će sljedeće godine (ili na jesen) biti neki veći pomak. 

 Tako je i meni drago što sam uzeo G3 i ništa me nevuče na g4 heheh

13 godina
neaktivan
offline
LG G4 - Rasprava

 

First impressions Video od MKBHD... 

 

O ovom mobu neznam što bi mislio... Dok se malo slegnu dojmovi :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.4.2015 16:42 (Vim).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice