LG Nexus 5X

poruka: 244
|
čitano: 62.826
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: LG Nexus 5X
Imaš na Amazon.de za 209€ al ga ne mogu odmah isporučiti
7 godina
offline
Re: LG Nexus 5X
non pasara kaže...

Pa u Instaru je 2300kn 32gb, čemu Mikronis?

 Nisam vidio, hvala na obavijesti. Uzeo bi za gotovinu, bijeli je 100kn jeftiniji od cnog, a ionak ću imati masku. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 5X
Curi se iz cista mira ugasio 5x i neda se vuse upaliti. Je li tko imao kakvih iskustava s tim, je li tko nosio 5X na servis?
Cuo sam da kod nas nemaju dijelobe za 5x pa daju novi u zamjenu!?
10 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 5X

da nije ostao samo bez baterije? I mene je moj 5x uplašio kada se nije htio upaliti iako je već 15-20 minuta se punio.. uglavnom ostavi ga pola sata da se puni te zatim drži power duže od 30 sekundi.. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG Nexus 5X
Dobio sam odlicnu ponudu za 5X, star par mjeseci, sve tip top!
Idem kroz par sati po njega, pa me zanima ima li nesto na sto bi posebno trebao obratiti paznju prilikom pregleda uredaja (izuzev fizickog izgleda)?
Provjera IMEI s jamstvom, zvucnika, kamere, slusalica... Uglavnom, to bi trebalo biti to ili mi je nesto promaklo?
Ima li nekih kvarova koji su specificni za ovaj uredaj?
Znam da je ova tema vec zamrla, ali smatram da je ovo jos uvijek odlican uredaj! :)
12 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 5X

Navodno su neki korisnici dobili bootloop na njemu kad su presli na 7.0, ostalo je jos uvijek savrseno na njemu

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: LG Nexus 5X
Kupljen bijeli Nexus!
Stvarno sam odusevljen s uredajem, ali se jos podosta slabo snalazim buduci da je primarni mobitel uvijek bio WP.
Kamera je stvarno brutalna, izostanak OIS niti ne osjetim, ocito da je sa EIS uraden dobar posao.
Nadam se da cu uspjeti procitati par clanaka i uvesti se dovoljno u android svijet da bacim te neke trikove koje ima 6P ("dual" zvucnike, snimanje u 240 fps...).
Takoder je super stvar unos texta na HR jeziku. Iznenadujuce tocno radi.
14 godina
offline
LG Nexus 5X

Stigao 7.1.2, ne zaboravite posjetiti Settings->Moves i isprobati fingerprint swipe...

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: LG Nexus 5X
Kakve su još promjene ispod haube?
Koliko vam je SoT? Razočaran sam pomalo s baterijom, nadam se popravku s novom verzijom Androida - sada je samo 3.5h!
Također se mučim s obavijestima, kako složit da mi ikonice aplikacija pokazuju koliko imam obavijesti (npr WhatsApp broj ne pročitanih poruka)? Trebam se nakon kockica i Windowsa naučiti na Android, ali mobitel je ludnica! Stvarno sve leti, nadam se da će tako i dalje! Kamera definitivno glavni adut.
12 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 5X

Stock android ti nema tu opciju da ti pokazuje broj obavijesti na pojedinim aplikacijama, samo u tabu ti pokazuje

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG Nexus 5X
Hvala na odgovoru... Stvarno ne razumijem zašto bi netko takvu glupost napravio i onemogućio prikazivanje... Nego, razočaran sam baterijom. Samo 3.5h sot dobivam. Vidim da neki imaju po 4,5+h pa mi nije jasno kako. Sinkronizacija 1 maila, wapp, viber, messanger + Facebook u koji moram ući posto obavijesti ne dobivam nikakve (zašto?!).
Sve ugašeno od ostalih dida-mida, surfanje WiFi i 3g (oboje isključeni ako se ne koriste).

P.s.-također preporuka nekog dobrog USB C kabla za punjenje od 3m (ako postoji) s kojim nebih dodatno naštetio bateriji, te preporuka nekog casea po mogućnosti prozirnog (vidio sam na aliexpressu nilkin za 6$, pa ne znam dali je to stvarno vrijedno tih novaca ili?! Budući da prozirni obični idu i za 5x manje. Znam da je taj nilkin na glasu, ali nije mi jasno zašto -zar to nije običan case?!
12 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 5X

Ako ti je to bas nuzno skini Nova Launcher... 
Pogledaj od Ankera Type C

Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 5X

Odličan mobitel, imam ga od 5 mj prošle god, stvarno prezadovoljna - jedino što mi sadašnje potrebe zahtijevaju dual sim, tak da ovaj ide na prodaju. :-(

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG Nexus 5X
Gdje ima za kupiti original LG nexus 5x kabel?
USB C, isti kakav dolazi tvornicki?

I vaznije pitanje, jel jos netko ima bug na mobitelu s slikama?
Naime, obrisem zadnju sliku, ali ona se i dalje prikazuje na zaslonu mape kad udem u apliakciju "fotografije" .. ulaskom u mapu, nema te slike - obrisana je!
Ali ona i dalje stoji kao slika mape!
Rijec je sa svakom zadnje brisanom slikom..
Ne mogu pojasniti bolje, na netu ne nalazim odgovor.. To je bug ili iz nekog ludog razloga to tako treba biti?!

Inace, nakon 1.5 mjesec koristenja telefona, prezadovoljan sam.. Uredaj leti kao prvog dana, kamera vrhunska.
Da je malo ubrzati jedino HDR+ procesiranje i da uspijem dobiti vise od 3.5h SoT uredaj bi bio savrsen!
Mada, mislim da se i to rijesava s rootanjem?
12 godina
offline
LG Nexus 5X

Pozdrav, 

 

Imam u zadnje vrijeme problem sa telefonom i jednostavno se ugasi i bude kao da je baterija prazna... A, nije, tek napunjen, troši se do 60% i onda padne i neće da se upali, spojim na punjač upali se radi do 50% pa oped padne i tako u krug. 

 

Mislio sam da je softverski, ali nije, mijenjao sam nekoliko ROM-ova i danas sam naručio bateriju da probam... Ima li tko možda kakvu ideju da nije do nečega drugog osim promijeniti bateriju?

 

Unaprijed hvala! 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 5X

Pozdrav svima,

 

kupio sam Nexus 5X prije gotovo točno godinu dana u Neutrino mobile dučanu i danas me pogodio bootloop koji je poznati problem ovog mobitela.

Zanima me kakva su iskustva sa servisom i može li se mobitel popraviti ili se dobije povrat novaca/mogućnost nadoplate za drugi uređaj.

Kolio znam, mobitel se ne proizvodi otkad ga je zamijenio Pixel.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 5X
okrešo kaže...

Pozdrav svima,

 

kupio sam Nexus 5X prije gotovo točno godinu dana u Neutrino mobile dučanu i danas me pogodio bootloop koji je poznati problem ovog mobitela.

Zanima me kakva su iskustva sa servisom i može li se mobitel popraviti ili se dobije povrat novaca/mogućnost nadoplate za drugi uređaj.

Kolio znam, mobitel se ne proizvodi otkad ga je zamijenio Pixel.

 

Evo jučer i mene pogodilo to smeće. Ja sam ga uzeo preko Amazona, sad ću ih kontaktirati, isprobati onaj sideload i nije pomoglo, vrti se i dalje u krug. Strah me opće novog moba jer ko mi garantira da mi se opet sve ne sjebe.. 

14 godina
offline
Re: LG Nexus 5X

Pozdrav,

Kako vi prebacujete datoteke (konkretno slike) s Nexusa na PC?
Spojim sve putem odgovarajuceg kabla, ali onda koji god nacin transefra odaberem ne vidim sve slike koje su na uredaju?
Dapace, vidim ih samo u jednoj mapi (njih 90%) i to sve razbacano, a na mobitelu mi je lijepo svee u mapama sortirano!
Stvarno uzasan transfer file su napravili! Ima netko neko bezbolno rijesenje?

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2017 20:23 (x360gamer).
14 godina
offline
LG Nexus 5X

Sinoć kasno navečer mi se bootloopao 5x. I to na prvi dan da je Oreo bio ponuđen preko OTA. Sigurno je Google sje*o 7.1.2

Nema mi smisla da je bootloop stigao sam od sebe na prvi dan Orea.

Ovo je fijasko za nepovjerovati. I još si razmišljam kako neću stavljati Oreo baš prvi dan.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 5X

Pozdrav ekipa, vlasnik sam ovog super telefona i odlučio sam prijeći na drugi pa bih ovoga prodao ako bude tko zainteresiran.

Kupio sam ga lani u kolovozu 32GB crni, cijelo vrijeme je u silikonskoj masci, super očuvan bez i najmanje ogrebotine, sva dodatna oprema također u extra stanju.

U telefon ide sim bilo kojeg tele operatera. Na području sam Splita.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 5X
Treba napravit hard reset..meni se slicno dogodilo, probudio se ujutro vidim na screenu error, reko koja je sad p.m. odoh do servisera kaze da treba ic u ovlasteni servis..a ovi u ovlastenom ne rade..na netu nađoh upute za hard reset i radi bez problema, a i oreo takodjer :)
14 godina
offline
LG Nexus 5X

Možda ipak nije bootloop. U jednom trentku ga više nisam mogao pokrenuti.

Sad kad je baterije prazna upali se crveno svijetlo da je baterija pri kraju.
Ali još uvijek mi je čudno da se dogodilo na prvi dan kad je ponuđen Oreo.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 5X
Meni se ok otkad sam napravio update na Oreo jedino baterija drastično pada, da napravim hard reset ili ?
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 5X

Mislim da nema potrebe da radiš hard reset zbog baterije, i ja sam primijetio da se brže cica baterija na oreu, a kao to im je jedna od stvari na kojoj su radili da bi poboljšali android.

Na emcy modu preko noći troši 1 % baterije, ostalo nisam mijerio. I na 4g troši bateriju kao lud ali zato i ludo brzo radi.

14 godina
offline
Re: LG Nexus 5X
Pozdrav!
Imam problem s Nexusom.
Naime, danas iz cista mira je poceo da se crasha i smrzava nakon apr minuta koristenja. Nekada je to 10etak minuta, nekada 30etak. najednom zablokira, kako ekran tako i tipke te pocne neprestano da se pali-gasi!
Znaci dode do google ekrana i tako 5 minuta ga pali-gasi, sve dok ne boota do kraja?!
Kupljen 7/2016. u Netrino, znaci jos ima garancije?
Da nosim odmah ili probam s hard resetom?
Takoder, nigdje ne mogu naci koje su tipke za soft reset uredaja kada mi se tako nesto desi?
7 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 5X
Backup pa hard reset i onda ako nema ništa na servis..
14 godina
offline
Re: LG Nexus 5X
Desio se bootloop.
Na servisu je, sad cemo vidjeti hocu li dobiti novu maticnu ili povrat novaca.
Koliko god volio ovaj N5X, ocito je da pati od bootloopa svaki 2. model i bojim se da i nova maticna nebi kihnula, ali ovaj puta van jamstva. Tako da navijam za povrat novaca (2.5k kn), pa ubodem neki ocuvani S7 ili HTC 10.
10 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 5X
Jbg 360, kod mene zasad sve ok, osim te baterije koja će valjda biti bolja s nekim slijedećim upgradeom.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG Nexus 5X
Qvezbra kaže...
Jbg 360, kod mene zasad sve ok, osim te baterije koja će valjda biti bolja s nekim slijedećim upgradeom.

 Meni je baterija na Oreu solidna, osjetno poboljšana od Nougata (premda koristim tek malo manje od tjedan dana).

14 godina
offline
LG Nexus 5X

Samo da javim da nakon što mi je mobitel prestao raditi, na prvi dan službeno ponuđenog Orea preko OTA, u servisu su zamjenili matičnu. Na sreću garancija je 24 mjeseca što je stvarno super. Totalno čudno. Nisam napravio update na Oreo i baš taj dan mob krepao.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice