[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

poruka: 2.312
|
čitano: 533.137
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
[Tutorial] LG GT540 GB 2.3.7 & ICS 4.0.1

VELIKA NAPOMENA: svakodnevno ažuriram odnosno nadopunjujem novim verzijama i linkovima sve na doljnim linkovima.

Ukoliko naiđete na post u temi koji nije naveden među tim linkovima, zanemarite ga jer sadrži stare podatke, verzije i linkove!
 

 

Download ASUS Android BootLoader Interface - OBVEZNO ZA WINDOWS XP KORISNIKE

Download LG Android Driver - OBVEZNO ZA WINDOWS 7 KORISNIKE

 

Potičem Vas da i Vi napravite tutorijal kako nešta napraviti na LG GT540 te ću vrlo rado uvrstiti u listu. Može biti preuzeto s xda-developers, modaco i drugih web-stranica, ali samo prevedite na naški.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.2.2014 8:40 (Najbrži).
Moj PC  
12 5 hvala 17
16 godina
offline
FASTBOOT & RECOVERY na LG GT540:

Hvala Miroslav_mm, DevSwift1, Mur4ik i svi ostali developeri s xda-developers foruma. 

 

NAPOMENE:

  • LG PC Suite radi samo na službenom 2.1 Eclair, na 2.x i 4.x custom verzijama NE RADI!
  • Tutorijal se NE MOŽE koristiti ako imate verziju 1.6, morate nadograditi SLUŽBENIM putem na verziju 2.1 Eclair!  
  • Za ažuriranje sa verzije 1.6 na 2.1 preuzmite ove alate i pratite opisane korake:
  1. http://www.lg.com/hr/android/B2CAppSetup.exe
  2. http://www.lg.com/hr/android/LGUnitedMobileDriver_S497CA20_WHQL_ML_Ver_1.0_20100801_4.9.7.0.zip

 

Oni koji imaju FASTBOOT neka krenu s 11-im korakom

Oni koji imaju RECOVERY neka krenu s 17-im korakom

 

Download ASUS Android BootLoader Interface - DRIVER OBVEZAN ZA WINDOWS XP KORISNIKE

Download LG Android Driver - DRIVER OBVEZAN ZA WINDOWS 7 KORISNIKE

NAPOMENA za Windows 7 korisnike: OBVEZNO uraditi automatsko instaliranje DRIVER-a pomoću windows update

 

Ubacivanje FASTBOOT & RECOVERY na LG GT540:

 

  1. POSTAVKE >> APLIKACIJE >> RAZVOJ  >> aktivirajte USB DEBUGGING te potom klik na „U REDU
    USB DEBUGGING USB DEBUGGING
     
  2. POSTAVKE >> SD KARTICA I MEMORIJA TELEFONA >> isključite SAMO VANJSKA MEMORIJA
    SAMO VANJSKA MEMORIJA SAMO VANJSKA MEMORIJA
     
  3. UPALITE  mobitel i kada se do kraja upali, spojite ga na USB kabl s računalom i Windows 7 će sam preuzeti i instalirati sve potrebne drivere, ukoliko ne bude instalirao drivere, prvo instalirajte ove za Win 7 ili Win XP te po završetku instalacije ponovite postupak.
    Instalirani driveri Instalirani driveri
     
  4. Windows + R, upisati devmgmt.msc te potom stisnuti ENTER
  5. Modems >> disable LGE Virtual Modem /NAPOMENA: DISABLE SAMO AKO PIŠE "LGE Virtual Modem" !!!
    Disable LGE Virtual Modem u Device Manager Disable LGE Virtual Modem u Device Manager
     
  6. Preuzmite KDZ UPDATER
  7. Instalirajte MSXML 4.0
    Instalirati MSXML 4.0 Instalirati MSXML 4.0
     
  8. Pokrenite KDZ_FW_UPD.exe kao Administrator
    KDZ Updater RUN AS ADMIN KDZ Updater RUN AS ADMIN
     
  9. Označite 3GQTC - DIAG, odaberite datoteku euro+fast.kdz i klik na LAUNCH SOFTWARE UPDATE
    NAPOMENA:
    • mobitel vam je ostao upaljen iz prijašnjih koraka, znači mobitel mora biti upaljen
    • kod ovog texta će vam se mobitel početi paliti iz "download mode", NEMOJTE NIŠTA DIRATI DVIJE MINUTE DOK UPDATE SE NE ZAVRŠI!3GQCT : wParam = 205, IParam = 215

    euro+fast.kdz euro+fast.kdz
     
    KDZ Updater part.1 KDZ Updater part.1
     
    KDZ Updater part.2 KDZ Updater part.2
     
  10. Kada završi update, mobitel će se resetirati i čim se pojavi LG logo držite 5s stisnuto VOLUME UP + HOME + SEARCH kako bi se napravio FACTORY RESET - ukoliko niste stigli, samo ugasite mob, upalite i napravite factory reset
  11. POSTAVKE >> APLIKACIJE >> RAZVOJ  >> aktivirajte USB DEBUGGING te potom klik na „U REDU
    USB DEBUGGING USB DEBUGGING
     
  12. POSTAVKE >> SD KARTICA I MEMORIJA TELEFONA >> uključite SAMO VANJSKA MEMORIJA
    SAMO VANJSKA MEMORIJA SAMO VANJSKA MEMORIJA
     
  13. Ugasite i upalite mobitel i odmah čim se pojavi LG logo držati 5s stisnuto POWER + CAMERA kako bi ušli u FASTBOOT MODE
    NAPOMENA: kod većine će se pojaviti crni ekran sa pozadinskim osvjetljenjem, a kasnije je moguć PLAVI ekran sa sitnim bijelim tekstom.
    Win7 instalira LG BootLoader driver Win7 instalira LG BootLoader driver
     
  14. Raspakirati i kopirati folder tools u C:\
    C:\tools folder C:\tools folder
     
  15. Windows + R, upisati CMD te potom stisnuti ENTER
  16. Upisati:
    cd C:\tools    NAPOMENA: znak "\" dobivate kombinacijom tipki "CTRL + ALT + Q"fastboot -wfastboot erase bootfastboot erase systemfastboot erase cachefastboot flash recovery recovery6.img  PREPORUKA: koristite recovery 6, a ako želite drugi, preuzmite OVDJEfastboot flash APPSBL mbn_file.mbn    NAPOMENA: "APPSBL" mora biti VELIKIM slovima. Datoteku appsboot_250_134_64.mbn preimenujte u "mbn_file"fastboot -wfastboot reboot
    16. korak tutorijala 16. korak tutorijala
     
    16. korak tutorijala 16. korak tutorijala
     
  17. Držeći tipke HOME + POWER ući u RECOVERY MODE, za početnike SREDNJA i DESNA tipka
  18. Mounts and storage >> Mount USB /NAPOMENA: izbornikom se krećete VOLUME UP/DOWN, a odabiranje vršite tipkom "CAMERA" s desne bočne strane
  19. Preuzeti na PC neki od custom ROM-ova i prebaciti na SD karticu u folder "2.3.7" /NAPOMENA: naziv foldera treba biti brojčane oznake kako bi vam se pokazivao na vrhu izbornika u recovery modu
     

    Lista TOP 5 ROM-ova za naš LG GT540:
    2.3.7 | CM7 | Zoe 7.7 -recovery / fastboot
    2.3.7 | CM7 | AOSP v2.1 - recovery
    4.0.4 | CM9 | ICS CM9.1 FINAL - recovery
    2.3.7 | CM7 | SDSL 4.0 FINAL - recovery / fastboot
    2.3.7 | CM7 | Build Three by tejasdj12 - recovery

  20. Dvaput stisnuti "BACK" tipku kako bi se vratili na početak recovery moda
  21. Wipe data/factory reset
    Wipe cache
    Advanced >> Wipe Dalvik cache >> jedanput stisnuti "BACK" tipku
  22. Install zip from sdcard >> choose zip from sdcard >> odabrati datoteku koji je custom ROM te po završetku instalacije vratiti se na početnu stranicu tipkom "BACK" i odabrati >> Reboot system now

 
RECOVERY MODE >> HOME + POWER iliti SREDNJA + DESNA tipka
FASTBOOT MODE >> POWER + CAMERA iliti DESNA + KAMERA
FACTORY RESET >> VOLUME UP + HOME + SEARCH

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sve što radite, radite na VLASTITU ODGOVORNOST.

Za sve što nije jasno ili je negdje zapelo ili ste naišli na problem,
slobodno mi pošaljite PP, također pomažem preko Teamviewera.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.2.2014 8:38 (Najbrži).
Moj PC  
9 4 hvala 14
16 godina
offline
LG Keyboard on Gingerbread 2.3.7 (CM7)

Hvala Max1919 na tutorijalu kako staviti fastboot. Nisam stavljao post u temu LG GT540 - modovi i nadogradnje zbog razloga jer su prvi max-ovi postovi zastarjeli i sama tema je dosta nepregledna.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[How To] Install LG Keyboard on Gingerbread 2.3.7 (CM7) sa XDA-Developers

1. Preuzeti LG_IME_2.3.zip

2. Kopirati LG_IME_2.3.zip na SD karticu.

3. RECOVERY MODE: Install zip from sdcard >> choose zip from sdcard >> LG_IME_2.3.zip

4. Reboot system now

 

5. Postavke >>Jezik i tipkovnica >> Tipkovnica >>Izgled tipkovnice >> Tipkovnica telefona

 

6. Odite u SMS i kliknite za unos teksta i kliknite na mali kotačić za settings >> Način unosa >> Tipkovnica

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

MBN system partition služi za omjer sistemske particije i programske particije.U 12. koraku [mbn_file.mbn] sam stavio 180MB/204MB premda s xda foruma stavljaju 160MB ili 170MB za sistemsku particiju. Ukoliko želite koristiti drugi omjer, kopirajte datoteku iz MBN system partition i prebacite ju u C:\tools, preimenujte u "mbn_file" te ukucati ovu komandu u CMD:

cd C:\tools
fastboot flash APPSBL mbn_file.mbn
fastboot reboot

 

NAPOMENA: Najbitnije je da u komadi ukucate VELIKIM SLOVIMA riječ "APPSBL" ili će Vam inače napisati grešku! Koristite minimalno 200MB/184MB da ne bi imali problema kod mijenjanja ROM-ova.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

BACKUP: u recovery odite pod backup and restore - backup i pričekajte da napravi backup

 
 
 

RESTORE: u recovery odite pod backup and restore -restore i pričekajte da napravi restore 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2012 12:00 (Najbrži).
Moj PC  
3 4 hvala 6
12 godina
protjeran
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Odličan tutorial.. Nadam se da cu ubrzo to probati... {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

malo si svega nabacao u tutorial. to treba nekome tko ima 1.6 i nikad nije dirao rom. trebao si raspodjelti postupak sa fastbootom i recoveryem. pola toga ne treba tko je već ima fastboot ili recovery

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Hm.. mislim da nema veze da li neko ima fab. 1.6, odnosno 2.1, covjek je objasnio kako sa kdz raditi, odnosno flesovati, pa staviti sto ti volja, telefon je kanta koja ceka svoju naredbu, ne pamti je li joj 1.6 bio ovakav ili onakav.. {#}

BTW. "Najbži" vam je ponudio da vam pomogne preko teamviewera(remote control),  sto je odlicno ukoliko ste pocetnici... Covjek ce to uraditi za vas ako je potrebno.

12 godina
protjeran
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Odličan tutorial. Čestitam.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.12.2011 19:24 (UltimateGroup47).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Gigimon je u pravu. Sa verzije 1.6 treba nadograditi na 2.1 te zatim pratiti tutorijal. Oni koji imaju fastboot i recovery ipak preporucam da stave recovery 5.0.2.7 kajo ne bi imali probleme kos stavljanja 2.3.7 verzije ili ICS-a.

 

Oni koji imaju FASTBOOT neka krenu od 10. koraka

Oni koji imaju RECOVERY 5.0.2.7 neka krenu od 17. koraka

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.12.2011 21:47 (Najbrži).
12 godina
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Dali mogu sa sluzbenog 2.1 odmah pratiti ovaj tutorial?

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
nixa2210 kaže...

Dali mogu sa sluzbenog 2.1 odmah pratiti ovaj tutorial?

Cijeli tutorial je rađen na osnovu nadogradnje SLUŽBENOG 2.1 ECLAIR na verzije 2.2.x, 2.3.x i nadalje, tako da slobodno možeš jer sam ja tako napravio.

Usput što se tiče korištenja baterije, na službenom 2.1 mi je trebalo rekordnih 12dana 18sati s time da je prijašnji rekord bio 4 dana. Stavio sam trenutno oxygen, ali ga trenutno maximalno iskorištavam. Za par dana ću isključiti sve nepotrebne opcije i minimalno ga koristiti da provjerim koliko će baterija trajati.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.12.2011 22:03 (Najbrži).
15 godina
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS

nisam ovo nikad radio, sutra slijedi isprobavanje ali imam jedno pitanje

 

dali mi treba svih onih 8 zip-ova ili su to različiti romovi pa koji izaberem?

 

pitam zato jer se jedan nemože skinuti 

 

a ako mi treba samo jedan, koji da uzmem?

16 godina
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
Gestapo kaže...

dali mi treba svih onih 8 zip-ova ili su to različiti romovi pa koji izaberem?

pitam zato jer se jedan nemože skinuti 

a ako mi treba samo jedan, koji da uzmem?

Treba ti samo jedan, moja preporuka je Oxygen. ASIS je također dobar je sam koristio RC5 verziju što je u biti potpuno isto, ASIS ima samo sitne nadogradnje naspram RC5. Koji ROM se ne može skiniti? Zamijenit ću sada link, hvala što si me obavjestio.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.12.2011 8:54 (Najbrži).
15 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Pokušao sam preko max-ovog tutorijala vratit se na 2.1 da imam službenu verziju ali nije uspijelo. Cijelo vrijeme mi se vrti onaj android natpis. Sad sam opet stavio 2.2 (openswift 4.4). Zanima me od ovih verzija što si stavio gore koja radi najbolje? Zanima me gps, wifi, općenito rad telefona...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
Koristim Oxygen, odličan je. Jedino usporeni rad se riješava u postavkama odabiruči u CPU mimimalnu frekvenciju od 320MHz. Wifi, BT, audio rade, GPS neznam jer trenutno nemam potrebu koristiti ga. Bogat je mogućnostima. Moja preporuka je da odvojiš po dan za testiranje svakog roma.

Poslano s LG GT540
LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
protjeran
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
Najbrži kaže...{#}
Koristim Oxygen, odličan je. Jedino usporeni rad se riješava u postavkama odabiruči u CPU mimimalnu frekvenciju od 320MHz. Wifi, BT, audio rade, GPS neznam jer trenutno nemam potrebu koristiti ga. Bogat je mogućnostima. Moja preporuka je da odvojiš po dan za testiranje svakog roma.

Poslano s LG GT540

Hocu i ja oxygen {#}{#}

15 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

evo imam zezancija s ovim oxygenom, wi fi mu malo zeza, nasumice diskonektira ili se neće spojiti. ikakav savjet?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

oxygen nije loš samo mu GPS ne radi, ICS i Cyanogen mi neće instalirati(neznam zašto)...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
Ne koristim wifi jer imam 1GB podatkovnog prometa. Sutra ću se doma spojiti na dva wifi uređaja pa ti javim da li imam isti problem. Dejo, imao sam isti problem da nece instalirati ICS i CM, sutra ti odgovaram kad budem doma, nezgodno mi je s LG-a pisati. LP
LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
15 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
dejo kaže...

oxygen nije loš samo mu GPS ne radi, ICS i Cyanogen mi neće instalirati(neznam zašto)...

hmm nisam jos isprobao oxygen do kraja ali ako mu ne radi gps onda necu ostati na njemu. Na kojem od navedenih verzija radi gps?

16 godina
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
Mislim da na ASIS GPS radi. Ako može neka netko provjeri, nažalost ga nemam na SD kartici da sam provjerim.
LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
15 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

stavio sam oxygen i sada bi da promjenim neki drugi ali ne mogu se spojit na komp da prebacim rom na karticu. Kada se spojim na mob pise da je usb spojen i kada kliknem na usb connected nista se ne dogadja tj  ona opcija da otvorim karticu se pojavi i odmah nestane. Toliko brzo da ne stignem nista stiskat. Jel imao netko slican problem

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Testiranje ispravnosti funkcija ROM-ova

Skinio sam sve 2.3.7 ROM-ove te ću ih tokom dana sve testirati i u temi objaviti detalje o ispravnosti Wi-fi, BT, GPS... Također ću napraviti tutorial kako napraviti backup i provjeriti ispravnost LG tipkovnice za 2.3.7 ROM-ove. Ovdje su download linkovi.

 

Wifi         BT         GPS       ZVUK   SLUŠALICE

 

2.3.7 | CM7 | Lewa OS by mm

  o     o      o        o       o

 

2.3.7 | CM7 | 2.6.32 kernel by PCFighter v6

  o     o      o        o       o


2.3.7 | CM7 |  OXYGEN RC3 by DevSwift

  o     o      o        o       o


 2.3.7 | CM7 | 2.6.35.11+ kernel by Miroslav_mm SDSL Final 1.1

  o     o      o        o       o

 

 2.3.7 | CM7 | Gingerbread v5 by MikeGapinski

  o     o      o        o       o

 

2.3.7 | CM7 |  ASIS by Mur4ik

  o     o      o        o      o

 

2.3.7 | CM7 | 2.6.35 kernel OpenSwift 5.0a6 by Wingrime

  x     o      o        o       o
 4.0.3 | CM9 | 2.6.35.14 kernel ICS by MikeGapinski

  o     o      o        o       o

 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.3.2012 10:19 (Najbrži).
Moj PC  
0 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
Keklja kaže...

stavio sam oxygen i sada bi da promjenim neki drugi ali ne mogu se spojit na komp da prebacim rom na karticu. Kada se spojim na mob pise da je usb spojen i kada kliknem na usb connected nista se ne dogadja tj  ona opcija da otvorim karticu se pojavi i odmah nestane. Toliko brzo da ne stignem nista stiskat. Jel imao netko slican problem

Imam isti problem...sad nemogu ništa prebacit na sd karticu...

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.12.2011 20:23 (dejo).
12 godina
protjeran
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
Odlično. To je super, sada imamo skalu rezultata sta radi a sta ne radi... da li ce izaci uskoro neki custom rom koji ce popraviti taj bug ili slicno sto se tice GPS-a ?
P.S. Ti si majstor. Kako si uspio, pretpostavljam "izvući" se s tih rom-ova koje si stavio a nisu ti se htjeli boot-ovati..... majstorski nema sta
Sipa
16 godina
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
dejo kaže...
Keklja kaže...

Kada se spojim na mob pise da je usb spojen i kada kliknem na usb connected nista se ne dogadja tj  ona opcija da otvorim karticu se pojavi i odmah nestane. Toliko brzo da ne stignem nista stiskat.

Imam isti problem...sad nemogu ništa prebacit na sd karticu...

Isti problem! Rješenje: Reboot - recovery - mounts and storage - mount USB storage

 

NAPOMENA: kada ste odabrali mount USB storage, nemojte izlaziti odnosno koristiti "back" button jer će Vam prekiniti USB konekciju!

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2011 9:29 (Najbrži).
12 godina
protjeran
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
UltimateGroup47 kaže...
Odlično. To je super, sada imamo skalu rezultata sta radi a sta ne radi... da li ce izaci uskoro neki custom rom koji ce popraviti taj bug ili slicno sto se tice GPS-a ?
P.S. Ti si majstor. Kako si uspio, pretpostavljam "izvući" se s tih rom-ova koje si stavio a nisu ti se htjeli boot-ovati..... majstorski nema sta

Ili jednostavno zbavis memory card reader ili ako ga vec imas, ti si onda 90% posla odradio.

Sipa
13 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
Najbrži kaže...

Skidam sve 2.3.7 ROM-ove te ću ih tokom dana sve testirati i u temi objaviti detalje o ispravnosti Wi-fi, BT, GPS... Također ću napraviti tutorial kako napraviti backup i provjeriti ispravnost LG tipkovnice za 2.3.7 ROM-ove.

 

Wifi   BT   GPS   ZVUK   SLUŠALICE


CM7 2.3.7 OpenSwift 5.0a5 by Wingrime

  x     x      x        o       o


OXYGEN 2.3.7 by DevSwift

  o     o      x        o       o


CM7 2.3.7 Swiftdroid 2.0 i ASIS

  o     o      x        o       o

 

iOS aka iSwift

CM7 2.3.7 SwiftDroid SDSL v3

AOSP 2.3.7 by DevSwift
CM7 2.3.7 by DevSwift

Ne može mi bootati mobitel. 

 

Ako netko može probati ovaj GPS fix i da mi javi da li valja? Treba recovery > 2.5.1.8 

na asis radi gps. i na svim sdsl. mislim da na večini radi, ali se zna nekad pomutiti, treba napraviti ful wipe, dalvik i cache cleare

15 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
Mozes objasnit kako se to radi? nikad nisam radio taj full wipe i ostalo.
16 godina
offline
Wipe data/factory reset, cache, battery stats
Keklja kaže...
Mozes objasnit kako se to radi? nikad nisam radio taj full wipe i ostalo.

 
A za Dalvik odi pod Advanced - Wipe Dalvik cache

Keklja kaže...

Kako se radi optimizacija baterije?

Recovery - advanced - wipe battery stats, napravi kada ti baterija bude pri kraju i ostavi da se puni mobitel

 

Gigimon kaže...

Na ASIS radi GPS i na svim sdsl. Mislim da na većini radi, ali se zna nekad pomutiti, treba napraviti full wipe, dalvik i cache cleare

Treba i na oxygen raditi, ali meni ne radi. Pokušao sam i na ASIS i trebalo bi raditi, ako se dobro sjećam na RC5 je radio GPS.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2011 10:57 (Najbrži).
15 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Zahvaljujem. Napravit ću to danas jer mi ne radi najbolje mobitel. Imao sam oxygen i sad sam stavio sdsl v1 bez toga pa mi nešto šteka i internet i gps. svaki put kad ga upalim prvo mi bude fc za launcher pro pa onda nastavi radit donekle kako treba. Stavio sam i lg tipkovnicu i radi super. Kako se radi optimizacija baterije?

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice