BackTrack 5 R3 - Armitage problem

poruka: 18
|
čitano: 9.876
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
BackTrack 5 R3

Pozdrav!

 

Dakle, instalirao sam bt 5 r3 na live system, update-ao metasploit i pokrenuo armitage, ali se nije otvorio, izasao je neki error.. pokusao sam reinstallirati cijeli metasploit, ponovno ga updateao i opet isti problem...://

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
BackTrack 5 R3 - Armitage problem

Probaj sa nekim rješenjem.

Ad astra peronospora
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
BackTrack 5 R3 - Armitage problem

trazio sam, ali nisam nasao

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: BackTrack 5 R3 - Armitage problem

koji error? sta kaze error? :)

http://www.debian.org/doc/manuals/debian-reference/index.en.html
11 godina
neaktivan
offline
BackTrack 5 R3 - Armitage problem

error kaze "Uh Oh!" i dole je nei link...isao sam na njega...ali me vrati na pocetnu stranu metasploita

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
BackTrack 5 R3 - Armitage problem

kad stavim da ga boota on izbaci   MINIMAL BASH-LIKE LINE EDITION SUPORT. FOR THE FIRST WORD TAB LIST POSIBLE COMAND COMPLETION.

 

grub)

 

 

kad sam ga prvi puta pokrenuo radio je normalno , a drugi puta je poceo izbacivat to !

 

kako ugasit  grub?

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: BackTrack 5 R3 - Armitage problem
toma1611 kaže...

 

kad stavim da ga boota on izbaci   MINIMAL BASH-LIKE LINE EDITION SUPORT. FOR THE FIRST WORD TAB LIST POSIBLE COMAND COMPLETION.

 

grub)

 

 

kad sam ga prvi puta pokrenuo radio je normalno , a drugi puta je poceo izbacivat to !

 

 

kako ugasit  grub?

Mani se čorava posla i baci to u smeće.

Ad astra peronospora
11 godina
neaktivan
offline
Re: BackTrack 5 R3 - Armitage problem

jel znas ili ne ?

14 godina
offline
BackTrack 5 R3 - Armitage problem

Pokušaj da instaliraš Bactrack na VirtualBox i dodjeli mu disk od nekih 100GB. Imam iskustava sa nekim aplikacijama koje su za normalan rad tražile disk npr 70GB HDD.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: BackTrack 5 R3 - Armitage problem
phoenix2003 kaže...

Pokušaj da instaliraš Bactrack na VirtualBox i dodjeli mu disk od nekih 100GB. Imam iskustava sa nekim aplikacijama koje su za normalan rad tražile disk npr 70GB HDD.

WTF? 100GB?? {#}

Ad astra peronospora
14 godina
offline
Re: BackTrack 5 R3 - Armitage problem
Bypass kaže...
phoenix2003 kaže...

Pokušaj da instaliraš Bactrack na VirtualBox i dodjeli mu disk od nekih 100GB. Imam iskustava sa nekim aplikacijama koje su za normalan rad tražile disk npr 70GB HDD.

WTF? 100GB?? {#}

Šta ćeš?! Ja krenem od sebe.{#}

15 godina
odjavljen
offline
Re: BackTrack 5 R3 - Armitage problem
toma1611 kaže...

 

kako ugasit  grub?

Jel ti znaš što je GRUB i što će se dogoditi ako ga "ugasiš"? Btw, gašenje... {#}

phoenix2003 kaže...

Pokušaj da instaliraš Bactrack na VirtualBox i dodjeli mu disk od nekih 100GB. Imam iskustava sa nekim aplikacijama koje su za normalan rad tražile disk npr 70GB HDD.

Šta je to bilo? Softver za video nadzor? Niti jednoj linux distri ne treba preko 10GB (sa swapom) za rad. Normalno, za aktivno korištenje ti treba više...

Bypass kaže...

WTF? 100GB?? {#}

Bypass, ne živciraj se. Youtube hackeri {#}

 

Da im netko kaže da to isto mogu sa bilo kojom distrom, di bi im bio kraj...

http://nighthawk-software.blogspot.com/
16 godina
offline
BackTrack 5 R3 - Armitage problem

Gledajte hackeri, sve sto radite na Backtracku 5 R3 mozete, ne samo na bilo kojoj drugoj distribuciji, nego i na Windowsu. Postoji Metasploit framework za Windows.

Ne morate se zamarati sa GRUB-om niti bilo kakvim drugim Linux glupostima, skineš, igraš LoL i hakiraš Gibsona...

Neprocjenjivo

 

mozda ce ovako malo manje spamati po linux forumu threadu...

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2012 23:06 (Dementor).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: BackTrack 5 R3 - Armitage problem
Sum_of_all_fears kaže...
toma1611 kaže...

 

 

phoenix2003 kaže...

Pokušaj da instaliraš Bactrack na VirtualBox i dodjeli mu disk od nekih 100GB. Imam iskustava sa nekim aplikacijama koje su za normalan rad tražile disk npr 70GB HDD.

Šta je to bilo? Softver za video nadzor? Niti jednoj linux distri ne treba preko 10GB (sa swapom) za rad. Normalno, za aktivno korištenje ti treba više...

Bypass kaže...

 

Bio je jedan od BOINC projekata... Znam ja dobro šta je Linux i koliko mu treba ali isto tako znam da neke aplikacije ne mogu koristiti Live verziju jer se drugačije prikazuje veličina HDD-a. U mom slučaju BOINC je, kada sam nešto testirao, tražio tako neku veliku cifru da sam i ja bio iznenađen. Sistem je prikazivako nešto skrommno GB.

10 godina
neaktivan
offline
Re: BackTrack 5 R3

koristi ove komadne

---

lsof -i 55553

echo 0 > /proc/sys/net/ipv4/ip_forward

msgui

---kad očita idi vidjeti detalje 

new terminal--

armitage

--upiši pass i unutra si

9 godina
neaktivan
offline
BackTrack 5 R3 - Armitage problem

Zdravo, pocetnik sam sa linuxom i zanimame ima li neki sajt za ucenje ili se mora preko youtuba ? Hvala unapred :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
BackTrack 5 R3 - Armitage problem

bože dragi kakav topic, malo mi se piša, malo mi se plače...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
BackTrack 5 R3 - Armitage problem

Mislim da je ovaj koji je otvorio imao problems sa secure bootom.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice