DraftSight 2D Cad software

poruka: 5
|
čitano: 4.120
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
DraftSight 2D CAD software

DraftSight je 2D CAD software kompatibilan sa autocad dwg fileovima. Da ne duljim, text na engleskom:

 

DraftSight is a professional-grade, open 2D CAD product for users who want a better way to create, edit and view DWG files. DraftSight is easy to use and is available for professional CAD users, students and educators to download and activate for free.

 

DraftSight (multiplatform):

 

http://www.3ds.com/products/draftsight/free-cad-software/ 

 

Slobodno pogledajte video.

Drago mi je.
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: DraftSight 2D CAD software

DraftSight dobra stvarčica, ali ništa više, ovo me podsjeca na one stare verzije autocada iz 90-ih (r12,14,...), sa par osnovnih komandi i peri, :) .... ali to i nije neka velika novost kineskih kopija autocad-a imas na tone, ... po meni to je sve skupa nepotrebno, čemu se vraćati u povijest, zašto izmišljati nešto što već postoji, ...:)

15 godina
neaktivan
offline
Re: DraftSight 2D CAD software
Sicily kaže...

DraftSight dobra stvarčica, ali ništa više, ovo me podsjeca na one stare verzije autocada iz 90-ih (r12,14,...), sa par osnovnih komandi i peri, :) .... ali to i nije neka velika novost kineskih kopija autocad-a imas na tone, ... po meni to je sve skupa nepotrebno, čemu se vraćati u povijest, zašto izmišljati nešto što već postoji, ...:)

Mozda zato sta to treba masno platit...

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2011 15:46 (insomniac_cro).
15 godina
neaktivan
offline
Re: DraftSight 2D CAD software
insomniac_cro kaže...
Sicily kaže...

DraftSight dobra stvarčica, ali ništa više, ovo me podsjeca na one stare verzije autocada iz 90-ih (r12,14,...), sa par osnovnih komandi i peri, :) .... ali to i nije neka velika novost kineskih kopija autocad-a imas na tone, ... po meni to je sve skupa nepotrebno, čemu se vraćati u povijest, zašto izmišljati nešto što već postoji, ...:)

Mozda zato sta to treba masno platit...

mozda je dobar izraz, jer iz iskustva znam da tko god koristi za kućnu upotrebu ima autocad nema ga licenciranoga, a tvrke samo 20 %, .... zato je po meni jos uvijek bolje drzati se autocada, kad iovako i onako rjetko se kupuje :)

13 godina
neaktivan
offline
DraftSight 2D Cad software

vidim da malo kasnim na temu, ali sta je tu je. Može li mi netko objasnit kolika je točno razlika između draftsighta i autocada. Pošto sam ja na fakultetu imam studentsku licencu autocada, ali u firmi na službenom računalu moraš imati kupljenu licencu da bi mogao raditi posao. E sad to je puno para kao što je kolega s formua u porukama prije napisao. U firmi autocad služi više manje samo za iščitavanje kota i pregled projekta. Hoće li mi draftsight biti dovoljan ili ne? Nemam baš vremena previše googlat pošto imam obaveza pa ako netko zna volio bih da podijeli svoje iskustvo...hvala :)))

Nathan Young
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice