Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu zaključana tema

poruka: 365
|
čitano: 68.207
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Kaže Hitna PC služba da s linuxom ne mogu na internet, čitati mail, ni na Facebook. Dobri su. Nasmijali me do suza.

 

http://www.Hedonist385.in
Moj PC  
41 0 hvala 8
13 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

reinstalacija rjesenje za sve probleme

There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
15 godina
odjavljen
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Retardacija u overdriveu.

 

Kako netko može biti toliko glup...

http://nighthawk-software.blogspot.com/
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

ivo, ti ne bi vjerovao koliko ljudi ide tom tipu

pogledaj samo njegove web stranice

 

prije nekoliko godina u tri časopisa ako se ne varam u godišnjem testiranju

Bug, PC Chip i Vidi su njegove stranice proglasili uvjerljivo najlošijima na balkanu (i to je valjda jedina stvar u kojem su ta tri časopisa ikada bila jedinstvena)

 

 

Moj PC  
19 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Malo ga hebu i kose crte.{#}

Darky kaže...

ivo, ti ne bi vjerovao koliko ljudi ide tom tipu

pogledaj samo njegove web stranice

Strašno!

Ali izjav a da sa Linuxom ne možeš na net niti provjeravat mail je za nepovjerovat!

World Championships: 7, GP started: 293, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,519
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2012 11:34 (F1-IVO).
 
33 0 hvala 3
15 godina
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

fascinantno znanje, professionalac koji živi od tog ... poželim da postoji neki atest, neki inšpektor koji provjerava potrebno, kao vozačka dozvola ili bilo koja strukovna djelatnost (kuhar, frizer..) kojom se mogu baviti isključivo ljudi iz struke, ne nadriljekari, samozvani serviseri 'majstori'....  .

-Imate windows, imate reinstall, za sve ostalo je mastercard kojim možete platiti ovakvog stručnjaka. (možda kao moguć slogan).

 

edit: možda je to BUGovski materijal? Možda da se uredništvo kritički 'osvrne' na ovakve majstore i prosipanje bisera? Možda bi netko Galićevski mogao takve sasjeći? Ili barem da mu natovare poreznog inšpektora... {#}

 

 

edit: kao da čitam poslovnik neke cvjećarnice (op.a. AlanFord), cijene su kao opisne ocjene u školi... ''cijena bliže 300kn'' LOL. Kako npr na općini objašnjava cjenik?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2012 11:41 (ihush).
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
F1-IVO kaže...

A majke ti šta se sve danas naziva serviserom?!

Trebali ste ga pod humor stavit:)

Razmišljao sam i o tome ;-) .... trebalo bi na forum dodati tagove za postove

http://www.Hedonist385.in
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
F1-IVO kaže...

Malo ga hebu i kose crte.{#} 

Ma to tako stručnjaci rade. Budem i ja sada tako :D

http://www.Hedonist385.in
16 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
F1-IVO kaže...

Malo ga hebu i kose crte.{#}

Možda zato s Linuxom nije uspio doći na net {#}

...

Zapravo nije smiješno, lako moguće da se to zbilja dogodilo -_-

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2012 11:43 (ZC_Someone).
15 godina
odjavljen
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Mislim da je problem u tome što nije uspio naći ono "plavo e" za internet. Nema plavog e - nema interneta.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
Moj PC  
55 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Ovo mi je uljepšalo dan. Suze mi idu.{#}

 

World Championships: 7, GP started: 293, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,519
 
84 0 hvala 26
15 godina
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Meh... redikul... sto je najgore cujem da ima posla.

 

Inace, vezano za formatiranje ... to se u poslovnom svijetu radi kada nemas vise opcija :)

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Ma takvih malih o'tete ima na stotine tisuća u hrvatskoj (u svakoj ulici barem jedan). Samo nisu svi imali sreće dospjeti na televiziju i imati svoju web stranicu.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011 R.I.P mind_challenge 18.5.2012
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

 

Tragično je što je bio i na ehrvatska. 

 

EDIT. već je postavljeno

Tehnika narodu!!!! ...narod kaže: Tko ne pije! Virovat mu nije! ...
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2012 12:00 (daseparo).
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
daseparo kaže...

 

Tragično je što je bio i na ehrvatska.

  Tragično je i što ti uopće nisi čitao prvih nekoliko postova.  {#}

edit: shvatio si i sam.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011 R.I.P mind_challenge 18.5.2012
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2012 12:01 (mind_challenge).
15 godina
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Sa linuxom nemozete apsolutno nista: 

{#}

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
 
11 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Najgore od svega toga je, sto takvi sa "profesionalnim" znanjem, kvare sliku o nama drugima, koji smo uz skolu (ne kazem da je to nesto u njoj sam naucio najmanje), tj. nama koji od 7 godine (danas mi je 33) smo za racunalima, sto commodore, sto kasnije 286, 386, pa ljubljena 486, a tek pentium :)) i do danasnjih dana vise jezgrenih procesora, 32 i 64 bitnih sistema, unixa, windowsa... spusta cijenu i to nerealno, naravno kad netko nas zovne da mu se rijesi kvar i kad se realno naplati utroseno vrijem, materijal i sl, onda paf! "Molim? Kako toliko? Ja sam vidio da on naplacuje 200 kn... i sad ti objasnjavaj ljudima iducih sat vremena o cemu se radi... koliko si vremena proveo za njihovim racunalom i sl... I onda lik izjavi da linux ne moze poslati email? facebook? ma smijurija... To bi trebalo pokazati koliko je ogranicen u djelovanju, win i samo win, dodje li nesto drugo na popravak, opet paf! Blokada... Ali kriza je svatko pokusava doci do koje kune i neka mu, neka proba, neka zaradi, ali ne volim kad se mene i moj rad, procjenjuje kroz njegov rad.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2012 12:10 (K4i53r).
 
22 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Evo što sam našao na dnu stranice:

 

"...sa svim operativnim sustavima: Linux, Mac OS i Windows. Uglavnom smo specijalizirani za ono što se najviše koristi a to je Windows operativni sustav najviše Windows XP u manjoj mjeri Windows Vista i Windows 7 zbog njihove manje raširenosti. "

 

Pretpostavljam da sve intervencije vezane za Linux obavljaju paničnim formatiranjem diska da uklone taj beskorisni OS sa kompa.

 

Razmišljam o tome da ih nazovem te da ih temeljito zatrollam sa kakvim problemom na Linuxu. Ili na Visti u virtualboxu pod Mintom {#}

 

Ako netko ima prijedlog za uvjerljiv i relativno teško rješiv problem, neka se javi. Imam neopisivu želju napraviti budale od njih. Naravno, moramo biti maksimalno ozbiljni i uvjerljivi - ne se ponašati kao djeca i zahebati cijelu stvar kao sa "Kompjuterskim problemima" na faceu.

 

[edit 2] - Ivo je u pravu, samo bi dali poticaj za njegovo neznanje i fobije prema linuxu. Treba mu na adresu servisa poslati neki "Linux for dummies"

 

[edit] - a linkovi na "prijatelje stranice".. Primjer.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2012 12:18 (Sum_of_all_fears).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
Sum_of_all_fears kaže...
Ako netko ima prijedlog za uvjerljiv i relativno teško rješiv problem, neka se javi. Imam neopisivu želju napraviti budale od njih. Naravno, moramo biti maksimalno ozbiljni i uvjerljivi - ne se ponašati kao djeca i zahebati cijelu stvar kao sa "Kompjuterskim problemima" na faceu.

Nemoj jer kakav god bio nije to zaslužio. Treba frajera spustit na zemlju i objasnit da Linux nije beskoristan sustav i da reinstalacija os-a nije jedino rješenje u borbi protiv virusa.

World Championships: 7, GP started: 293, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,519
16 godina
neaktivan
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

.

Može li ljudima u tamnim odjelima u Bruxellesu biti stalo do Hrvatske?
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2012 12:17 (hrvooje).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
@sum

To sam ja bas mislio, tipa "pacman -Rs mi ne zeli uklonit dependencye" ili "trebam pomoc u vezi rc.confa".
4chan ≫ Reddit ≫ Memebase ≫ 9fag Prodajem PC iz profila za 2600kn
15 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
hrvooje kaže...

eHrvatska?

 

Malo digni pogled gore:)

World Championships: 7, GP started: 293, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,519
15 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
Sum_of_all_fears kaže...

Evo što sam našao na dnu stranice:

 

"...sa svim operativnim sustavima: Linux, Mac OS i Windows. Uglavnom smo specijalizirani za ono što se najviše koristi a to je Windows operativni sustav najviše Windows XP u manjoj mjeri Windows Vista i Windows 7 zbog njihove manje raširenosti. "

 

Pretpostavljam da sve intervencije vezane za Linux obavljaju paničnim formatiranjem diska da uklone taj beskorisni OS sa kompa.

 

Razmišljam o tome da ih nazovem te da ih temeljito zatrollam sa kakvim problemom na Linuxu. Ili na Visti u virtualboxu pod Mintom {#}

 

Ako netko ima prijedlog za uvjerljiv i relativno teško rješiv problem, neka se javi. Imam neopisivu želju napraviti budale od njih. Naravno, moramo biti maksimalno ozbiljni i uvjerljivi - ne se ponašati kao djeca i zahebati cijelu stvar kao sa "Kompjuterskim problemima" na faceu.

Predpostavljam da bi ovo bila više nego dobra ideja :)... Reci da si kupio SSD i računalo ti ne čita isti, zanima me da li znaju fore sa AHCI i tak to.. npr kod mene kada sam sve poriktao i restarto računalo trebalo je pol gladne godine da se upali jer se hardovi nisu stigli upalit i jer su bili pod istim modom kao i ssd, moro sam ih na svojoj ploci ustekat na 5 i 6 sata utor, te sam ih morao stavit da ih sata cita kao ide :) Ovo neznaju da mu hebeš mm...

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
15 godina
odjavljen
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
F1-IVO kaže...

Nemoj jer kakav god bio nije to zaslužio. Treba frajera spustit na zemlju i objasnit da Linux nije beskoristan sustav i da reinstalacija os-a nije jedino rješenje u borbi protiv virusa.

Imao sam genijalan plan o problemima sa virtualboxom - Vista ne želi na internet a Mint na kojem je dotični box može bez problema.

8ax kaže...
@sum

To sam ja bas mislio, tipa "pacman -Rs mi ne zeli uklonit dependencye" ili "trebam pomoc u vezi rc.confa".

Not bad ;)

http://nighthawk-software.blogspot.com/
16 godina
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Ja i dalje živim u uvjerenju da je to neka žešća sprdačina i zajebancija.

Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | Twitter - @danny_hr
 
43 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
Ja cu otvorit novi thread sad, ali cini mi se da je board/forum mrtav.
4chan ≫ Reddit ≫ Memebase ≫ 9fag Prodajem PC iz profila za 2600kn
15 godina
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Ma sto se mene tice, nek covjek radi, nek zaradjuje.

Samo bi malo trebao smanjiti dozivljaj (jednom smo se malo porijeckali preko twittera)...

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
Danny_HR kaže...

Ja i dalje živim u uvjerenju da je to neka žešća sprdačina i zajebancija.

Bojim se da nije {#}

http://www.Hedonist385.in
15 godina
neaktivan
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Eto dokaza kako stvari funkcioniraju u našoj zemlji..jadni smo mi sa takvim šarlatanima

Shoma
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
toxic kaže...

Predpostavljam da bi ovo bila više nego dobra ideja :)... Reci da si kupio SSD i računalo ti ne čita isti, zanima me da li znaju fore sa AHCI i tak to.. npr kod mene kada sam sve poriktao i restarto računalo trebalo je pol gladne godine da se upali jer se hardovi nisu stigli upalit i jer su bili pod istim modom kao i ssd, moro sam ih na svojoj ploci ustekat na 5 i 6 sata utor, te sam ih morao stavit da ih sata cita kao ide :) Ovo neznaju da mu hebeš mm...

Bolje ne, to bi samo potvrdilo njegovu teoriju da je linux beskoristan.

 

Treba mu ovo poslati na kućnu adresu. Linux for dummies. Košta samo 30$. Svatko da 1$ i možemo mu poslat.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice