Izašao je GNOME 3

poruka: 73
|
čitano: 14.426
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Izašao je GNOME 3
Robi kaže...

@sumski Hvala. Radi {#} ... Imam još par pitanja vezana za Gnome 3.

 

1. Postoji li lokalizacija za HR?

2. Može li se podestit da umjesto npr Wed 4 May piše puno ime dana?

 

Hvala :)

Probaj tu pogledat malo

https://live.gnome.org/GnomeShell/CheatSheet

13 godina
neaktivan
offline
Izašao je GNOME 3

Pogledal sam , i tu nevidim ovo za kalendar...

Status prevođenja imaš tu:

http://l10n.gnome.org/teams/hr

Kakva je situacija sa paketima na pojedinim distrama , to ti nebi znal

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Izašao je GNOME 3

Kako vam se čini Mutter ? jel što bolji od Compiza ? znam da je siromašniji opcijama dal je bar stabilniji od Compiza. 

 

početnici ili napredni posjetite wiki.open.hr ili www.linuxzasve.com i naučit čete više o linuxu
14 godina
neaktivan
offline
Re: Izašao je GNOME 3
linuxuser kaže...

Kako vam se čini Mutter ? jel što bolji od Compiza ? znam da je siromašniji opcijama dal je bar stabilniji od Compiza. 

 

Nije odgovor nego pitanjce. Kad si vec kod Muttera, sta im to dodje Mutter theme na gnome 3(naspram metacity-a)? Nisam bas sa tim upoznat.{#}

Ako koristim Windows, moj potpis je ovdje. Ako koristim Linux nemojte mi zamjerit.
13 godina
neaktivan
offline
Izašao je GNOME 3

Mutter je gnome-shell window i compositing manager , a metacity gnome2 /gnome 3 fallback window manager

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Izašao je GNOME 3
Molim za pomoć: kako instalirati Gnome 3 na Linux Mint 11 RC. Pokusao sam kroz dodavanje ppa:gnome3-team/gnome3 ali ne ide?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Izašao je GNOME 3
Leonidas79 kaže...
Molim za pomoć: kako instalirati Gnome 3 na Linux Mint 11 RC. Pokusao sam kroz dodavanje ppa:gnome3-team/gnome3 ali ne ide?

Pa di zapinje?

 

Note: Compiling chromium-beta or chromium-dev takes at least as long as compiling the linux kernel.
14 godina
neaktivan
offline
Izašao je GNOME 3

Ja sam pokusao dva puta na Ubuntu 11.04 i nije uspjelo. Uvijek zezne Ubuntu sesiju. Ja mislim da Gnome 3 jos nije spreman za Ubuntu. Danas sam probao Fedoru 15 i Gnome3/shell radi zacudjujuce dobro na mojoj staroj grafulji nvidia geforce fx 5500. 

Ako koristim Windows, moj potpis je ovdje. Ako koristim Linux nemojte mi zamjerit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Izašao je GNOME 3

Svugdje pise da ako instalira gnome 3 na ubuntu 11.04 da ce ti to pokvariti Unity...ja sam ga instalirao i radi dobro ali cu ici na fedoru jer ima malih problema koji sa fedorom nisam iskusio dok sam je probavao na live cd.

He who dares, wins
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Izašao je GNOME 3

ma ja sam sebi stavio na ubuntu 11.04 gnome 3 i samo gnome 3 vrtim jer unity mi se ne svida

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Izašao je GNOME 3

Eh, evo me nekako sam se ispetljao. I dalje mi nije jasno šta je bio problem. Sve ove korake sam već radio, i to kroz terminal. Ovaj put sam koristio run naredbu i prošlo je. Sve fino funkcioniše osim što mi ne dozvoljava ati proprietary drajvera kroz  additional drivers sistemsku aplikaciju. Probaću da ih ručno instaliram. Gnome shell je ok, mada su mi slova nekako blago mutna, nadam se da cu sa instalacijom drajvera za grafičku biti bolje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Izašao je GNOME 3

Nemoraš se za to brinut,, vrtim ga fluidno na već jako starom kompu (4 god., ali ni tad nije bio nešto jako nego prosjek)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice