Video playeri za SUSE

poruka: 13
|
čitano: 2.116
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
plizzzz pomoc

može li mi tko preporuciti kakav player za dvd, divix .... za suse 11.1 linuks i kako bih to i od kuda mogao instalirati, hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Video playeri za suse

Computer -- > Yast -- > Install Software -- > VLC -- > Apply -- > upiši password.

Nista nije sveto sve je bruto i neto, sve je zabava!
Moj PC  
1 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: plizzzz pomoc
goranac kaže...

može li mi tko preporuciti kakav player za dvd, divix .... za suse 11.1 linuks i kako bih to i od kuda mogao instalirati, hvala unaprijed

Nisi morao otvarati novu temu u ovom podforumu. Mogao si jednostavno prijaviti Modovima da ti premjeste temu u pravi podforum. Kao što vidiš i ovdje ti je preporučena prava stvar.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Video playeri za suse

samo kako da dodjem do vlc-a i kako da ga skinem!?

13 godina
offline
Re: Video playeri za suse
goranac kaže...

samo kako da dodjem do vlc-a i kako da ga skinem!?

Pa čovjek ti je napisao što moraš napraviti u SuSE-u. Uradi ono što ti je rekao i sve će biti obavljeno automatski. Probaj to uraditi, jer svako dalje pitanje prelazi u trolanje.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Video playeri za suse

znam da sam nepismen ;)  ali meni to ne uspijeva ....... pogotovo di bi ja to trebao upisati vlc i kako ga yast moze naci ...... cuj ja bih volio da znam .....

13 godina
offline
Re: Video playeri za suse
goranac kaže...

znam da sam nepismen ;)  ali meni to ne uspijeva ....... pogotovo di bi ja to trebao upisati vlc i kako ga yast moze naci ...... cuj ja bih volio da znam .....

Odi na ovu stranicu: http://ninite.com/linux/

Odaberi VLC i klikni na zeleni gumb Get Installer, pričekaj malo kada se otvori prozorčić potvrdi i sve je dalje automatizam (možda koja potvrda ili password).

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Video playeri za suse
mario.L_hr kaže...
goranac kaže...

znam da sam nepismen ;)  ali meni to ne uspijeva ....... pogotovo di bi ja to trebao upisati vlc i kako ga yast moze naci ...... cuj ja bih volio da znam .....

Odi na ovu stranicu: http://ninite.com/linux/

Odaberi VLC i klikni na zeleni gumb Get Installer, pričekaj malo kada se otvori prozorčić potvrdi i sve je dalje automatizam (možda koja potvrda ili password).

Ma da!

Ovaj ninite  generira .deb paket , a suse koristi rpm!

13 godina
neaktivan
offline
Video playeri za suse
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.4.2011 19:55 (sumski).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Video playeri za suse
sumski kaže...
mario.L_hr kaže...
goranac kaže...

znam da sam nepismen ;)  ali meni to ne uspijeva ....... pogotovo di bi ja to trebao upisati vlc i kako ga yast moze naci ...... cuj ja bih volio da znam .....

Odi na ovu stranicu: http://ninite.com/linux/

Odaberi VLC i klikni na zeleni gumb Get Installer, pričekaj malo kada se otvori prozorčić potvrdi i sve je dalje automatizam (možda koja potvrda ili password).

Ma da!

Ovaj ninite  generira .deb paket , a suse koristi rpm!

Reklamiraju se da generiraju odgovarajući software prema OS-u (32- bit, 64-bit, distribucija Linuxa....). Nevezano uz to mislim da je Shodyjev način rješenje ali kad on nezna to napraviti što da mu čovjek radi.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
14 godina
neaktivan
offline
Video playeri za suse

Stvarno ne vidim gdje je problem. Čak i ako nisi informatički pismen, i ako iole natucaš engleski (ako ti sustav nije na hrv) onda barem znaš što treba učiniti.

Ne možeš nać VLC? U polje 'search' upiši VLC kad uđeš u 'install software' sekciju.

Nista nije sveto sve je bruto i neto, sve je zabava!
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.4.2011 20:00 (Shody_1994).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Video playeri za suse

u SOFTWARE MANAGERU imam samo imam samo Package listing di mogu upisati nesto (ima povecalce) ;)  ali kada upisem VLC ne dogadja se bas nista to mi je bed ....... ok ...... imas neki lagani media player da ga probam instalirati, pa mozda i naucim nesto samostalno ..... i naravno hvala ti !!!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Video playeri za suse
goranac kaže...

u SOFTWARE MANAGERU imam samo imam samo Package listing di mogu upisati nesto (ima povecalce) ;)  ali kada upisem VLC ne dogadja se bas nista to mi je bed ....... ok ...... imas neki lagani media player da ga probam instalirati, pa mozda i naucim nesto samostalno ..... i naravno hvala ti !!!

http://www.videolan.org/vlc/download-suse.html

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice