Prosirivanje radne memorije

poruka: 6
|
čitano: 3.373
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Prosirivanje radne memorije

pozz ovako zanima me dal bi bilo pametno ubaciti jos rama na ovu MB Gigabyte MA790X-DS4. inace imam DDR2 2GB X2 (1066Mhz) buffalo FireSti. ako da kako ih postavit u Bisu, na dual ili..

ivan.buti@gmail.com
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Prosirivanje radne memorije

4GB radne memorije ti je dovoljno, ubaci 8GB ako budes isao na DDRIII platformu, dosta je jeftiniji DDRIII ram.

clock2much
 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Prosirivanje radne memorije

Na tu ploču ide samo ddr2 memorija, nema ti nekog smisla ubacivati ram ako se ne bavis nekim poslom koji zahtjeva puno memorije.

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prosirivanje radne memorije

znam tu i tamo amaterski obradivat video i ponekad mi fali malo physical memorije. used mi bude na 100%, malo sporije radi al proguta.. a i igram igre.. s time da mi win guta 1.80gb

ivan.buti@gmail.com
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Prosirivanje radne memorije

Bolje čuvati novce za kasniju nadogranju jer nećes imati baš koristi od nadogradnje. Više od 4gb se ne isplati stavljati zbog razloga šta je sada ddr2 memorija skupa, mislim da ti je bolje čekati i kasnije eventualno prijeći na novu platformu.

 

Inače možeš i povečati virtual memory. Evo slike dolje

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.4.2012 16:09 (Patrick_cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prosirivanje radne memorije

hvala, za sad cu ostavit tako kao je.. komp radi savrseno. mozda malo ocekujem prevec al kaj god da radim il igram sve mi je na full detaljima tak da stvarno pretjerujem.. hehe nesto sam si umislio valjda

 

ivan.buti@gmail.com
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice