RAM samo za Intel ?

poruka: 2
|
čitano: 2.089
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
RAM samo za Intel ?

Znaci ovako... danas sav sretan kupim napokon ovo go*no http://www.links.hr/?naziv=memorija-pc-17000-16-gb-g-skill-ripjaws-z-series-f3-17000cl9q-16gbzh-ddr3-2133mhz-kit-4x4gb&option=artikl&id_artikl=051.210.212 ...doslo vrijeme da se i ja rijesim 2x2gb ...istekam komp iz struje, stavim nove plocice, resetiram cmos ,ustekam nazad u struju ...sve se pokrece kaaaaad, monitor ne registrira nista ,od maticne ne cujem nikakve beepove tj signale...gledam konektore sve zivo ...idem procitat kutiju od rama kad ono pise dizajnirano samo za Intel X79 ... SKORO ME INFARKT nije strefija ...medutic malo promislim...nemoguce nije do toga po svim ostalim spesifikacijama komp bi trebao uredno registrirat nove ram-e .... e sad pitanje za vas ...koji k se događa ...da li je stvarno kompatibilno za intel ili je problem u necemu drugom ?

Ajde ljudi pomagajte danas san da zadnjih 1000 kn na to i sad da mi se ovo dogodi ..prestrasno
 

DeaathDealer
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
RAM samo za Intel ?

Znaci zamalo su mi se noge odsjekle ali riješio sam problem.

Ovo pišem u slučaju ako se ikad itko nađe s istim problemom.

Procitao sam na nekom stranom forumu da nekad zna doći do greske sa prepoznavanjem sa ovom serijom.

Znači ovako, ubacujte jedan po jedan modul u komp i sve 5 ,sve bi trebalo raditi bez greske

DeaathDealer
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.9.2015 1:32 (MasterOdisasteR).
Moj PC  
1 0 hvala 2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice