Ubrzajte prijenos podataka s USB sticka

poruka: 32
|
čitano: 21.721
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Ubrzajte prijenos podataka s USB sticka

Program za ubrzavanje USB sticka s 250Hz na 1000Hz

omogućuje full iskoristivost brzine prebacivanja podataka s HDD-a na USB i obrnuto!!

UPUSTVO:

 

1. Skinite program (30kb)

2. Raspakirajte arhivu

3. Restartirajte PC i uđite u Safe Mod

4. Pokrenite program i sljedite upute

5. Restart u normal mod

Nijedno pravilo bez iznimke!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ubrzajte prijenos podataka s USB sticka

Za koliko je brže?

UPOZORENJE:ovaj sadržaj nema veze s stvarnim životom i odabran je slučajno!!! Kamen do kamena palača,cigan do cigana Pitomača.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ubrzajte prijenos podataka s USB sticka
Pero kaže...

Za koliko je brže?

 daj čitaj... s 250 Hz na 1000 Hz
larva??? ma 'nas ko ti je larva... iks de ________________________ war... war never changes...
15 godina
offline
Ubrzajte prijenos podataka s USB sticka

Je li to "pouzdano"???

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ubrzajte prijenos podataka s USB sticka

Zar se brzina prijenosa podataka ne mjeri u mb/s, o kakvim Hz vi to pričate ?

AMD Athlon64 X2 4000+, Gigabyte GA-M56S-S3, 2x1GB DDR2 Kingmax 800 Mhz, ATI Radeon HD4670, Hitachi 250 GB SATA II, Maxtor 250 GB SATA II, Samsung DVD-RW, Logitech Wireless Keyboard & Mouse, Philips 190CW Widescreen 1440 X 900 !
15 godina
neaktivan
offline
Ubrzajte prijenos podataka s USB sticka

ja cu se zrtvovat i downloadat

 

ili necu jer je link broken, tj. pokazuje mi se error

i am not a spamer... allright, not a big one xd _______________________ war... war never changes
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2009 19:44 (jojo1909).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ubrzajte prijenos podataka s USB sticka

Pouzdano je!! Kod sebe sam uradio!

 

EDIT @Groza to poboljša USB vezu između sticka i HDD-a i tako pobrza prijenos!!!

 

EDIT2 @ jojo meni radi link... probaj desni klik pa copy paste u drugi Browser

Nijedno pravilo bez iznimke!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2009 19:47 (Bellatrix).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ubrzajte prijenos podataka s USB sticka

PAcked.Generic.128 kaže Norton, a ja kažem da tebe treba banati lagano zbog širenja s*anja po forumu.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ubrzajte prijenos podataka s USB sticka

dobro kaj nisam skinul!

UPOZORENJE:ovaj sadržaj nema veze s stvarnim životom i odabran je slučajno!!! Kamen do kamena palača,cigan do cigana Pitomača.
15 godina
offline
RE: Ubrzajte prijenos podataka s USB sticka
username kaže...

PAcked.Generic.128 kaže Norton, a ja kažem da tebe treba banati lagano zbog širenja s*anja po forumu.

 Norton nevalja....=)
15 godina
offline
RE: Ubrzajte prijenos podataka s USB sticka
 Norton nevalja....=)
 
Nećemo sada o tome, norton je po detekciji poslije kasperskog najbolji i imam spyware doctor s antivirusom a i on je odmah "uskočio". Ja sam samo da upozorenje, napisa sam lipo da je to norton prijavio, a ti lijepo skini i skeniraj sa svojim antivirusom ili najbolje pokreni file kao što sam ja napravia (znam da će ga norton zaustaviti). To je bilo samo upozorenje a ti kako hoćeš Cool
15 godina
offline
RE: Ubrzajte prijenos podataka s USB sticka

pa ako mu je javio, valjda ne laže. (nema razloga)

UPOZORENJE:ovaj sadržaj nema veze s stvarnim životom i odabran je slučajno!!! Kamen do kamena palača,cigan do cigana Pitomača.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ubrzajte prijenos podataka s USB sticka

Avira, Lukefilewalker - Detection, file may harm your computer! trojan.fjhjf.mv47   What are you gonna do whit this file?   toliko o sigurnosti...

i am not a spamer... allright, not a big one xd _______________________ war... war never changes
15 godina
offline
RE: Ubrzajte prijenos podataka s USB sticka

Toliko o povečanju brzine!!

UPOZORENJE:ovaj sadržaj nema veze s stvarnim životom i odabran je slučajno!!! Kamen do kamena palača,cigan do cigana Pitomača.
15 godina
neaktivan
offline
Ubrzajte prijenos podataka s USB sticka

Prepoznaju ga kao virusa jer je mal i ima svega 30kb!! Nije virus 100%. I da modovi nebi pomislili da širim viruse tuda nije virus!!!

 

EDIT: Zato ga i treba iz Safe moda pokrenuti da ga antivirusi ne zezaju

Nijedno pravilo bez iznimke!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2009 20:05 (Bellatrix).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ubrzajte prijenos podataka s USB sticka

Pa idemo zamolit modernatore neka oni provjere. To bi bilo najsigurnije!

 

UPOZORENJE:ovaj sadržaj nema veze s stvarnim životom i odabran je slučajno!!! Kamen do kamena palača,cigan do cigana Pitomača.
15 godina
offline
Ubrzajte prijenos podataka s USB sticka

Sad sam ga bio stavio na virus total i već je analiza bila napravljena što znaći da ga je netko poslao na VT prije mene :D E sad mene muči nešto: http://www.virustotal.com/analisis/f9de5d695311763ee625537578740075 . Samo ga je jedan AV prepoznao ali vidim kad ga se pokrene da "skaće" većina AV-a. Tko je tu sad lud? Kome vjerovat?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ubrzajte prijenos podataka s USB sticka

Dakle neki antivirusi "skaču" jer program ima mogućnost mjenjanja vrijednosti u registeriju a usto je malen!!

Virusi isto napadaju registerij i mali su (100kb) zbog tog što nalikuje na virus antivirusi ga i napadaju!! Ali nije Vjerujte

Nijedno pravilo bez iznimke!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ubrzajte prijenos podataka s USB sticka

Kaspersky 2k9 kaže da je čist...

(\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ubrzajte prijenos podataka s USB sticka

Ali važno je napomenuti ovo idite na C:/Windows/System32/drivers i pronađite driver usbport.sys iskopirajte ga na desktop jer ako nešto pođe naopako samo ga vratite natrag gdje je se nalazio!!

Nijedno pravilo bez iznimke!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ubrzajte prijenos podataka s USB sticka
nedIm kaže...

Kaspersky 2k9 kaže da je čist...

 
Ali jesi li pokrenuo file? To je važno... Ugl, neću se više pilat u vezi ovoga, meni je brzina moga sticka sasvim dovoljna a vi ostali lijepo kako hoćete.
16 godina
neaktivan
offline
Ubrzajte prijenos podataka s USB sticka

To nije virus, nego programčić imena Mouserate Switcher koji poveća frekvenciju USB priključaka na 250, 500 ili 1000 Hz, kako tko želi. Jedina korist od njega je ta da se povećanjem frekvencije USB-a poveća i broj izmjena informacija između miša i računala, odnosno pokreti mišem budu nešto fluidniji. Korisna aplikacija za igre i programe koji zahtijevaju veću preciznost (ne u smislu "naciljaj piksel"), ali nema apsolutno nikakvog povećanja brzine prijenosa podataka. Štoviše, previsoka frekvencija USB priključaka može stvarati probleme kod istoga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Ubrzajte prijenos podataka s USB sticka

Molim da se ovakvim pacijentima dodijeli crveni karton.

Intel Pentium Dual Core E5200 2,53Ghz, 2MB Cache, MBO BIOSTAR G31-M7 TE, 2GB RAM Kingmax 800Mhz, Club3D Radeon HD4550 512DDR3, HDD 320GB Hitachi
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ubrzajte prijenos podataka s USB sticka
kavasaki kaže...

Molim da se ovakvim pacijentima dodijeli crveni karton.

nemoj se igrat moda.Ostavi to drugima koji znaju Namigiva
A pošto su oni za tebe pacijenti sad si ti zaradio karton.

ZLOČESTI MOD NR.1
16 godina
neaktivan
offline
Ubrzajte prijenos podataka s USB sticka

To su one fore iz davnina kad su "gameri" ubrzavali na 250 ili 500Hz da im miševi "bolje" rade... čak i ja sa svojim MX510.

Sumnjam da bi osjetio neko poboljšanje. Max limit USB 2.0 je 60MB/s, a kako ja po nekim stickovima/diskovima sad dobivam dovoljnih cca 35MB/s to nije uopće loše.

 

Jedino što bi postigao je da ti možda neki uređaji ne rade na toj frekvenciji... kako sam ja isprobavao možeš sigurno dignut na 250Hz, neki rade na 500Hz, dok velika većina koja proba 1000Hz sa nekim "kvalitetnijim" miševima odustane jako brzo jer jednostavno ne radi kako treba.

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Ubrzajte prijenos podataka s USB sticka
LUXX kaže...
kavasaki kaže...

Molim da se ovakvim pacijentima dodijeli crveni karton.

nemoj se igrat moda.Ostavi to drugima koji znaju  Namigiva
A pošto su oni za tebe pacijenti sad si ti zaradio karton.

  Čovjek širi viruse po forumu i zato žuti...LOL
Intel Pentium Dual Core E5200 2,53Ghz, 2MB Cache, MBO BIOSTAR G31-M7 TE, 2GB RAM Kingmax 800Mhz, Club3D Radeon HD4550 512DDR3, HDD 320GB Hitachi
16 godina
neaktivan
offline
Ubrzajte prijenos podataka s USB sticka

NIJE nikakav virus i ne balavi bez veze.

Provjereno je ne brini

ZLOČESTI MOD NR.1
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ubrzajte prijenos podataka s USB sticka

otišao u safe mod i usao kao administrator te pokrenuo i javlja neki vrag " not original usb.sys..." tak nest...

Konfa: Phenom II x3 720BE@3,4GHz 1,35V/HD4870 512MB/ 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Gigabyte MA 770-ds3 rev2.0/ logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ubrzajte prijenos podataka s USB sticka
kavasaki kaže...

Molim da se ovakvim pacijentima dodijeli crveni karton.

  Čovjek širi viruse po forumu i zato žuti...LOL
 A jesi mi se našao deset(10) dana nakon otvarnja teme ti bi govorio modovima da im neko širi viruse po forumu i da ga banaju... ma LOL. Da je sumljivo nesto tu tema nebi opstala ni 10 minuta a kamoli 10 dana...
LUXX kaže...

NIJE nikakav virus i ne balavi bez veze.

Provjereno je ne brini

 Luxx hvala na pravednom postupku..
___________________________________________________________

Jedino sam malo bio brzoplet prilikom otvaranja teme. I isprika za to. Nisam provjerio na više izvora o čemu se precizno radi. Pročitao sam nečiju pogrešnu recenziju programa i objavio tu(ubuduće provjeravam vjerodostojnost svega pet puta). Tek kad sam primjenio kod sebe primjetio sam o čemu se radi.
Naime program povećava preciznost miša, jednostavno ga poboljšava kao što ste neki naveli,  ne djeluje na ubrzanje prijenosa s USB-a na HDD i obratno kao što sam ja naveo..
Nijedno pravilo bez iznimke!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.3.2009 22:02 (Bellatrix).
15 godina
offline
RE: Ubrzajte prijenos podataka s USB sticka
username kaže...
 Norton nevalja....=)
 
Nećemo sada o tome, norton je po detekciji poslije kasperskog najbolji i imam spyware doctor s antivirusom a i on je odmah "uskočio". Ja sam samo da upozorenje, napisa sam lipo da je to norton prijavio, a ti lijepo skini i skeniraj sa svojim antivirusom ili najbolje pokreni file kao što sam ja napravia (znam da će ga norton zaustaviti). To je bilo samo upozorenje a ti kako hoćeš Cool
 Norton i Kasperski su ti antivirusi koji ti sve što ne paše proizvođačima softvera tretiraju kao viruse, trojane, spyware itd (generatori šifri, traineri za igre itd).
Stavi nod32.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice