Android aplikacije, igre i problemi izdvojena tema

poruka: 3.262
|
čitano: 1.192.715
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Jel se moze gdje sa sicurnoscu skidat cracked apk?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Rasprava o piratluku je zabranjena na ovom forumu.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Marko :D kaže...

Rasprava o piratluku je zabranjena na ovom forumu.

 Pa uopce ne mislim raspravljat o tome ....

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2019 21:54 (pixa11).
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Ne misliš, ali tražiš nekoga da objavi link koji do vodi do piratskog sadržaja.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Daj mu ga "ispod stola"
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Ne mogu ni da hoću jer piratske aplikacije ne koristim.

5 godina
protjeran
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Ima li netko link na neku forum temu gdje ljudi pisu sto imaju na mobu da vidim sto je danas popularno i korisno od aplikacija imati?  (google play lista je uzas)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Otac ima neku nou i zeli stavit aplikaciju za snimanje razgovora, medutim kad krene snimat nista se ne cuje nego samo sustanje. Jel zna neko kako bi se to moglo rjesit?

Probao sam vise razlicitih aplikacija i u svakoj se cuje taj sum...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Coder256 kaže...

Otac ima neku nou i zeli stavit aplikaciju za snimanje razgovora, medutim kad krene snimat nista se ne cuje nego samo sustanje. Jel zna neko kako bi se to moglo rjesit?

Probao sam vise razlicitih aplikacija i u svakoj se cuje taj sum...

 Ja sam imao isti problem na starom LG -u E460 i nažalost nisam pronašao rješenje nigdje ,mislim da problem nije bio  u aplikacijama nego nešto hardverski. 

Kad sam već tu da pitam zna li netko dobru free ap za obradu videa? 

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Jel koristite YouTube Vanced i koliko je "sigurno" se logirat s njim sa svojim username od googla.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Koristim, ne znam, nemam YouTube račun. Da bi se prijavio, moraš skinuti dodatak MicroG za isti, ali ne vidim zašto ne bi bilo sigurno. Samu aplikaciju i XDA Developers nudi na stranici.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.4.2019 18:18 (Marko :D).
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Nemam pojma zato pitam. Znam za taj dodatak. Ne znam nije official app, ok ima je na xda al dal je to čini sigurnom i don't know. Inače koristim je na drugom mobu al mislio sam instalirati na ovaj drugi mobitel što nije rootan..
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Sumnjam da bi iz XDA reklamirali malicioznu aplikaciju, pa to bi im srušilo reputaciju...

15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
sage kaže...
Jel koristite YouTube Vanced i koliko je "sigurno" se logirat s njim sa svojim username od googla.

 Koristim na svim mobitelima, te sam konstantno prijavljem kako bih mogao imati svoje playliste glazbe spremne za slušanje. Isto tako, ne koristim main YT/G account za to već sporedni mail jer nemam baš povjerenja ostavljati glavni mail svugdje.

My website: https://idzan.eu | https://maskice.hr | https://najam-vozila.hr
15 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Zna li neko šta trebam instalirati da mogu otvarati sve Word dokumente skinute sa interneta? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
dejo6 kaže...

 

Pa instaliran mi je Word, ažuriran, ali neke verzije dokumenata ne mogu otvarati, izbaci grešku kao na slici...

14 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Blokada-best ad blocker for Android.Free and open source

 

ne skidajte verziju sa google play store

 
0 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Koji je format točno u pitanju?

15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Wordov dokument-.doc nastavak...

 

.docx otvara bez problema...

15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
kemal_r kaže...

Wordov dokument-.doc nastavak...

 

.docx otvara bez problema...

 - .doc je vlasnički format, .docx je opendoc/xml.. dva različita formata (i očigledno nema oba, jer to ipak nije win-app-mso..) + mogući npr macroi-onemogućeno i sl. sigurnosne postavke. Da bi znao što je, možeš na nekom računalu s normalnim MSO otvoriti-vidjeti svojstva.. i tad kao za npr avi ako se može dodaš uvozni filter ili app koja može.. (ako postoji). Inače se s dokumentima može svašta, npr zaključati, ugraditi fontove i sl.. (mso-adobe-pdf..).. i za razmjenu je logičnije-univerzalnije koristiti pdf, doc i sl za one app koje imaš-koristiš, na platfromi koju koristiš.. npr desktop-win, ne mobitel-android tj nije namjena takva da ti na mobitelu-androidu kreiraš-editiraš worddoc.. nego samo konzumiraš stvoreni sadržaj. (mada MS ide prema tome.. još nije nevažno koju platformu koristiš i ipak je cilj konzumiranje ne stvaranje dokumenata..)

-MS navodi da na andoridu možeš otvoriti .doc u readonly modu.. (ne u normalnom-edit..), docx u oba. Za sad ne spominju izmjenu koja bi to omogućila tj MS ne želi ništa starog guraju docx i sl. ubijaju kompatibilnost unazad svime, win-mso-dos..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Bolje instaliraj WPS office, s njim nikad problema.

 

 

Kruha i igala...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
ihush kaže...
kemal_r kaže...

Wordov dokument-.doc nastavak...

 

.docx otvara bez problema...

i za razmjenu je logičnije-univerzalnije koristiti pdf, doc i sl za one app koje imaš-koristiš, na platfromi koju koristiš.. npr desktop-win, ne mobitel-android tj nije namjena takva da ti na mobitelu-androidu kreiraš-editiraš worddoc.. nego samo konzumiraš stvoreni sadržaj. (mada MS ide prema tome.. još nije nevažno koju platformu koristiš i ipak je cilj konzumiranje ne stvaranje dokumenata..)

-MS navodi da na andoridu možeš otvoriti .doc u readonly modu.. (ne u normalnom-edit..), docx u oba. Za sad ne spominju izmjenu koja bi to omogućila tj MS ne želi ništa starog guraju docx i sl. ubijaju kompatibilnost unazad svime, win-mso-dos..

 ja u wordu koji imam instaliran mogu otvarati docx dokumente, mogu kreirati nove, pisati, brisati i sve ostalo....

 

što se tiče .doc dokumenata, ne mogu ga čak ni otvoriti u read only, odmah na početku izbaci grešku koju sam naveo u svom prvom postu..

 

probat ću nekim drugim aplikacijama riještiti, mislio sam da trebam instalirati neki dodatak koji će omogućiti otvaranje i ovih tipova dokumenata... u svakom slučaju, hvala na pojašnjenju....

12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Kada pustim neku glazbenu video play listu preko smartphona bilo da se radi o službenoj bilo o Vanced YouTube aplikaciji,reprodukcija se pauzira sama od sebe nekada nakon 2-3 klipa nekad nakon 5-6.Ja jednostavno želim kad pustim neku play listu da mi neprekidno svira!?
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Koja je najbolja aplikacija za brojanje koraka pri šetanju i trčanju? Bilo bi poželjno da ima izbornik na hrvatskom jeziku.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.4.2019 12:27 (marijanooo).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Preporuka za Kiwi browser. U principu Chrome ali sa ugrađenim adblock. Dosta dobro radi. Jedina mana što nema sync s Google računom ali to niti jedan alternativni nema. U zadnje vrijeme se stalno vraćam na Kiwi. Čak mi bolje radi nego Samsung browser.
 
1 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi
Da opet pokusam potragu za nekim aplikacijama. Drugi telefon mi je android te mi treba aplikacija koja stavlja vidgete na ekran sa obavjestima ,recimo zelim da mi nesto stoji na ekranu cijeli dan dok to ne ukinem.
Druga app je neka koja postavlja crvene brojeve na aplikaciju koja ima odredjene obavjesti kao na iphone.
Treca je neka app koja moze zakljucati odredjene aplikacije,ne sve
Cetvrta -ako ima neka app koja snima razgovore na viberu
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Zanesena kaže...
Da opet pokusam potragu za nekim aplikacijama. 1) Drugi telefon mi je android te mi treba aplikacija koja stavlja vidgete na ekran sa obavjestima ,recimo zelim da mi nesto stoji na ekranu cijeli dan dok to ne ukinem.
2) Druga app je neka koja postavlja crvene brojeve na aplikaciju koja ima odredjene obavjesti kao na iphone.
3) Treca je neka app koja moze zakljucati odredjene aplikacije,ne sve
4) Cetvrta -ako ima neka app koja snima razgovore na viberu

 1) na kaj točno misliš, kao podsjetnik ili?

2) to ti većina launchera ima, npr. Nova launcher u prime verziji (koja košta) ima, ili nađeš neku besplatnu aplikaciju koja to radi, nisam probao, vjerovatno se to zove notification badge, pa potraži to

3) isto ima nova launcher, ili skineš neku app lock aplikaciju, pogledaj koja ima dobre ocjene

4) ovo ne znam, možda ima, ali vjerovatno samo za rootane mobitele

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2019 15:28 (fer-de-lance).
5 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi
Mislim da mi samo stoji kao podsjetnik na ekranu .
A ne zelim launcher vec aplikaciju ako ima,
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Ako sam dobro shvatio, trebaš podsjetnik widget.

Meni je ovaj najdraži već dugo, premda zastarjelo izgleda:

 

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://play.google.com/store/apps/details%3Fid%3Dorg.chrisbailey.todo%26hl%3Den_US%26referrer%3Dutm_source%253Dgoogle%2526utm_medium%253Dorganic%2526utm_term%253Dtodo%2Blist%2Bwidget%26pcampaignid%3DAPPU_1_hT2_XIjODtGk_Qau4rHoCw&ved=2ahUKEwjIpOnD0ebhAhVRUt8KHS5xDL0Q8oQBMAF6BAgJEAU&usg=AOvVaw3ca-3y8e4SAnvOIikgbtIK

 

A kaj se notification badgea tiče, nemam pojma, upiši u play store notification badge i probavaj po redu.

I za app lock isto, ima hrpa aplikacija, samo upiši app lock i gledaj koja je puno skidana i ima dobre ocjene.

 

 

Kruha i igala...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice