Android aplikacije, igre i problemi izdvojena tema

poruka: 3.262
|
čitano: 1.196.951
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi
Hvala
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Koja je zadnja verzija quickpic aplikacije bila prije nego što je cm prezueo dalje.. I da li ima smisla instalirati staru verziju na android 9
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.4.2019 15:41 (sage).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
sage kaže...
Koja je zadnja verzija quickpic aplikacije bila prije nego što je cm prezueo dalje.. I da li ima smisla instalirati staru verziju na android 9

Kod mene je verzija 5.0.0, upravo ručno ažurirao. Nova verzija izašla jučer, 24.4. A koja je prije CM-a bila verzija, ne znam točno.

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.4.2019 16:10 (Najbrži).
9 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
sage kaže...
Koja je zadnja verzija quickpic aplikacije bila prije nego što je cm prezueo dalje.. I da li ima smisla instalirati staru verziju na android 9

 Evo ti link na xda

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=62586395

 

"an older version of QuickPic has been found (v3.4.9.1) which is before all the cloud integration (and server callbacks) were implemented. In fact, it does not request any Internet permissions at all"

 

Ja sam isto prije koristio quickpic, ali sam ga zamijenio ubrzo nakon preuzimanja od strane cm-a, jer su mi stari apk-ovi prestali raditi na novijim verzijama androida..

Ja sam se prebacio na google photos i ne fali mi ništa..

16 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Pozdrav,

 

Postoji li opcija da poziv na mobitelu ne pregazi prikazivanje gmapsa dok navigira ?

Radi se o Huawei Mate Lite 20.

Truth in engineering.
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi
Da opet pokusam.Molim vas hitno su mi potrebne dvije aplikacije.Prva je da pokazuje notifikacije na svim aplikacijama u obliku crvenog broja kao na Iphone telefonima.Znam ima ih dosta ali sve mi pokazuju samo gmail meni vise treba da fb i viber.Ako neko zna molim vas
Druga je neka biljeznica nesto kao to do list jer se ta placa svaki mjesec ,a to mi se bas ne isplati pored toliko basplatnih.Da nije evernote i Keep vec cisto kao To Do list
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Nova L.
Wunderlist
5 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Ne bih launcher znate li neku aplikaciju
7 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Dobar dan, mislim da mi se dogodio takozvani bootloop, mobitel mi je zapeo na paljenju imam prikazan logo Huaweia i u dnu powered by android. Prilikom drzanja power buttona, mobitel se ugasi na par sekundi, zavibrira te se ponovo nakon 1 sekunde prikaze logo huaweia i powered by android. Ne mogu nikako uci u hardreset postavke ( drzao sam power button i tipku za smanjivanje ). Probao sam preko HiSuite na PC ali za moj uređaj nije dozvoljeno raditi hardreset uz pomoc te aplikacije. Model je Huawei P10 Lite

PSN:nikolacurak
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Vjerovatno moraš držati power i volume - sve dok dok je mobitel ugašen i pojavi se slika sve dok mobitel ne zavibrira i restarta se, i onda kad se pojavi slika, tj. upali osvjetljenje pustiš tipke i pričekaš.

 Ak ne radi probaj power i volume +.

 

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.5.2019 21:12 (fer-de-lance).
7 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Problem je sto mobitel ne mogu ugasiti. Stoji mi huawei logo non stop na ekranu, ako ga pokusam ugasiti, ugasi se na 1 sekundu, maximalno 2, i opet se prikaze logo huaweia

PSN:nikolacurak
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Jel koristite huawei account na njihovim mobitelima. Imam huawei mate 10 lite, htio bi napraviti reset to factory settings. Da li s tim huawei account mogu napraviti backup aplikacija pa poslije reseta vratit podatke. Znam da ima google backup, al on ne pravi backup svih aplikacija koje su na mobu.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Tipkovnica koja je najbliža WP-ovoj tipkovnici(HR layout)?

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi
Deezer ne prima da slusam muziku koju sam skinula vec trazi da platim no to nebih.Ima li neka slicna aplikacija da skidam muziku i tu je slusam kada deezer vec ne funkcionise kako treba.Mislim izabere neku pjesmu odsvira i ne ide po redu vec nesumice bira pjesme te se jedna zna vrtiti po 5 puta
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Dakle, tražiš aplikaciju za slušanje glazbe spremljene lokalno na uređaju. Isprobaj Pulsar Music Player, iako solidan posao može obaviti i aplikacija koja je došla s mobilnim uređajem.

5 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi
Ne.Onaj ko koristi Deezer znace sta trazim
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Rekla si, citiram, Deezer ne prima da slusam muziku koju sam skinula vec trazi da platim no to nebih; glazba se preko Deezera može skinuti samo ako imaš aktivnu pretplatu na servis, u suprotnom možeš samo streamati glazbu s interneta, a isto je i kod drugih streaming servisa. Kod svih je skidanje glazbe dostupno samo u premium planovima; ne postoji servis na kojem je to besplatno.

 

Alternativa Deezeru, servisu za streamanje glazbe, je Spotify koji nije službeno dostupan u Hrvatskoj. Postoje i aplikacije poput dingo koje ti omogućuju slušanje glazbe s YouTube-a.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.5.2019 18:52 (Marko :D).
5 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi
Hvala.Znaci nista ako ne platim Deezer,kao da je nekada imao mogucnost da u favorite stavim pjesme i kasnije ih slusam po redu a ne ovako kao sada kako mi on sam odredi
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Ne koristim Deezer, pa ne znam, ali trebala bi moći dodavati pjesme na playlistu, to je osnovna mogućnost svakog streaming servisa. 

8 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Za pretplatnike.
5 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi
Da moze ali ako se pretplatis.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Čekaj, stvarno ne možeš raditi playliste u besplatnoj verziji Deezera? 

5 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi
Na zalost ja ne mogu.Trazi da se plati
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Pa ko bi onda placao da mozes?
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Zanesena kaže...
Na zalost ja ne mogu.Trazi da se plati

Znači da su korisnicima na besplatnom planu ukinuli osnovnu mogućnost. 

Umbel kaže...
Pa ko bi onda placao da mozes?

Onaj tko želi glazbu u većoj kvaliteti, mogućnost skidanja glazbe i još puno toga. I Spotify nudi besplatan plan i playliste su dopuštene; u besplatnoj verziji imaš samo Shuffle i možeš preskočiti nekoliko pjesama po satu, a tu su još i oglasi.

11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Ja placam deezer i imam ga vec ohoho godina. I jako sam zadovoljan sa uslugom i kvalitetom.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Jel se placa jednom ili svaki mjesec?
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Svaki mjesec. Ali ja sam zadovoljan
5 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi
Pozdrav.Ima li neka aplikacija pomocu koje bih sve razgovore na viberu na laptopu prebacila na viber mobitela jer je isti broj a novi je aparat telefona pa su razgovori ostali samo na viberu na laptopu?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Koji vrag se dogodio s QuickPicom? Jel ima kakva dobra alternativa za slike?

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice