Android aplikacije, igre i problemi izdvojena tema

poruka: 3.262
|
čitano: 1.195.911
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi
Jel mi moze neko objasniti kak da stavim da mi samo jedan video player pokrece video.jer imam tri video playera mislim da mvideo player,rock i onaj koji je u mobu.e da mob je galaxy s.kad mi ponudi sa kojim playerom da pokrenem video imam kvacicu stavi zadano i kad to stavim pise da trebam u postavkam izbrisati myght!i jos jedan problem je kad me neko zove nije vibra+glasno zvono nego prvo vibra+tiho zvono i onda tek zvoni vibra+glasno.probal sam na sve nacine i nebrem nikak podesiti da odma zvoni vibra+glasno zvono.
Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Ljudi može preporuka programa za prepoznavanje pjesama? Znam da se negdje u borbenom kompletu bilo raspravljalo ali baš i nemogu pronaći pa ako možete dati prijedloge ovdje koje koristite i koji mislite da je dobar...

 

Naletio na predobru pjesmu o kojoj nikako da uđem u trag, ovo mi ostaje kao zadnji pokušaj da uspijem nađi neke podatke o njoj...Plač

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Android aplikacije, igre i problemi
TrackID?
:P


Jesi probao Shazam?
Ili, ako znaš koji stih, samo guglaj...
[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Work less, relax more
15 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Je skinuo shazam i uspio snjim naći pjesmu...ma problem je što je tekst strašno nerazumljiv a samo 2 rečenice su u pjesmi i googlao sam cijeli dan bez uspjeha. Srećom shazam je probio pjesmu iz drugog pokušaja, baš sam happy sadaSmijeh

 

aj evo i

ako koga zanimaBelji se

Stoja
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Moze preporuka 3D igara za Desire?i uopce igara{#} i ako neko zna kakav dobar widget za Gmail?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Android aplikacije, igre i problemi
Quilombo23 kaže...

Moze preporuka 3D igara za Desire?i uopce igara{#} i ako neko zna kakav dobar widget za Gmail?

nfs shift, fifa 10, gt motor racing academy, splinter cell, gangstar, assassin creed, hero of sparta (ove moraš na googlu tražit npr utipkaj : nfs shift.apk) i još mnogo njih na http://getandroidstuff.com/

Turbo is my heart, nos is my blood, and cars are my life !!!
14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Gdje naći teme (npr. iphone tema) za mobitel Htc Wildfire ?{#} I ima li koja bolja aplikacija za kill aplikacija (bolja od advance task killer) ? Kakav je AutoKiller (čitam da je potreban root za nešto ??? ),dali ga itko koristi ? Jel ima nešto bolje ? I što da radim s baterijom (kupio sam Htc Wildfire prije 2 dana) prazna je za 1 dan (naravno koristim ga 4-6 sati) no ne bi li baterija trebala raditi bar 2 dana ? I zašto mi se mobitel sporo okrene (Accelerometer)  (na internetu,a nekad se zna i sam okrenuti a da ni nisam okrenuo mobitel- jel to do mobitela ili ?) 

I koji web browser je dobar za taj mobitel (zbog rezolucije) ? Dolphin Browser™ Mini (Beta) , Dolphin Browser™ HD, Opera Mini Web browser ili Opera Mobile Web browser ? (ili neki drugi-jako mi je bitna brzina web browsera i da je sve čitljivo,da može otvoriti youtube,a i neke zahtjevnije stranice). Dolphin Browser™ HD mi nekad šteka,ne znam zašto. I nekako mi se čini da se mobitel još nije stabilizirao kad sam stavio na njega android 2.2 (službeni,preko wi-fi-a),kao da je na 2.1 bio brži,hoće li se to srediti kroz tjedan (ili 2-3) ? I zna li netko koja je navigacija (navigacijski program-gps) najbolji za Htc Wildfire (zbog njegove rezolucije),a da se ne moram spajat na internet prilikom pokretanja gps-a,da ima kartu hrvatske,glasovno navođenje bi dobro došlo,da je brz (bez štekanja) i da izgleda dobro (s obzirom na rezoluciju). Hvala na odgovorima.

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.1.2011 18:30 (DJED BOŽIĆNJAK).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Ima li koja strategija na poteze za android da valja? Ono, hexevi ili kvadratici i tako to... Moze i RPG na poteze.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Android aplikacije, igre i problemi
Motorna Testera kaže...

Ima li koja strategija na poteze za android da valja? Ono, hexevi ili kvadratici i tako to... Moze i RPG na poteze.

Everlands

16 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Ljudi, jeli pametno skidat igre, aplikacije,... koje se plaćaju, besplatno preko interneta? Pitam samo kao informaciju, ne mora znaćit da ću to radit, jer sam ćuo da postoje virusi za android.

iKnow :)
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Android aplikacije, igre i problemi
Samo skidaj...uostalom,prije instalacije aplikacije pise ti cemu ona sve moze pristupiti i sto moze kontrolirati...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Android aplikacije, igre i problemi
Genoxxx kaže...
Quilombo23 kaže...

Moze preporuka 3D igara za Desire?i uopce igara{#} i ako neko zna kakav dobar widget za Gmail?

nfs shift, fifa 10, gt motor racing academy, splinter cell, gangstar, assassin creed, hero of sparta (ove moraš na googlu tražit npr utipkaj : nfs shift.apk)  i još mnogo njih na  http://getandroidstuff.com/

  Imaš još i ipmart-forums i mobilism.

DJED BOŽIĆNJAK kaže...

Gdje naći teme (npr. iphone tema) za mobitel Htc Wildfire ?{#} I ima li koja bolja aplikacija za kill aplikacija (bolja od advance task killer) ? Kakav je AutoKiller (čitam da je potreban root za nešto ??? ),dali ga itko koristi ? Jel ima nešto bolje ? I što da radim s baterijom (kupio sam Htc Wildfire prije 2 dana) prazna je za 1 dan (naravno koristim ga 4-6 sati) no ne bi li baterija trebala raditi bar 2 dana ? I zašto mi se mobitel sporo okrene (Accelerometer)   (na internetu,a nekad se zna i sam okrenuti a da ni nisam okrenuo mobitel- jel to do mobitela ili ?)

I koji web browser je dobar za taj mobitel (zbog rezolucije) ?  Dolphin Browser™ Mini (Beta) , Dolphin Browser™ HD,  Opera Mini Web browser ili  Opera Mobile Web browser ? (ili neki drugi-jako mi je bitna brzina web browsera i da je sve čitljivo,da može otvoriti youtube,a i neke zahtjevnije stranice).  Dolphin Browser™ HD mi nekad šteka,ne znam zašto. I nekako mi se čini da se mobitel još nije stabilizirao kad sam stavio na njega android 2.2 (službeni,preko wi-fi-a),kao da je na 2.1 bio brži,hoće li se to srediti kroz tjedan (ili 2-3) ? I zna li netko koja je navigacija (navigacijski program-gps) najbolji za Htc Wildfire (zbog njegove rezolucije),a da se ne moram spajat na internet prilikom pokretanja gps-a,da ima kartu hrvatske,glasovno navođenje bi dobro došlo,da je brz (bez štekanja) i da izgleda dobro (s obzirom na rezoluciju). Hvala na odgovorima.

  Znaš li kako je teško čitat ovakav zid teksta??? Sve samo nabacano, bez odlomaka,...

1. Teme?

S Marketa skini ADW Launcher i onda za njega imaš desetke tema pa odaberi neku koja ti paše. Ako ne nađeš ADW Launcher na Marketu, pogledaj iznad na getandroidstuff.com.

2. To ti samo dodatno cucla bateriju. Ti ugasiš neki app, a on se opet sam pokrene i tako ukrug.

Ali, ako ti se dešava kod nekih app-ova da zablokiraju, onda task killer dobro dođe. Ja koristim ES Task Manager

3. Probaj smanjit brightness (ili u postavkama stavi na Automatic) jer baš zaslon najviše cucla bateriju. Također, kad ti nije potrebno isključi Wi-Fi, GPS, Data Connection, BT,...

Za to ti dobro dođe neki widget, tipa Extended Control ili SwitchPro

4. Browser?

Meni je najbolji obični, stock browser, ali možeš, eto probati taj Dolphin Mini. Ništa te ne košta da sam skineš i probaš browser pa obrišeš ako ne valja.

Probaj i SkyFire

5. Za navigaciju neznam, to će ti netko drugi objasnit.

Riba kaže...

Ljudi, jeli pametno skidat igre, aplikacije,... koje se plaćaju, besplatno preko interneta? Pitam samo kao informaciju, ne mora znaćit da ću to radit, jer sam ćuo da postoje virusi za android.

  Da, virusi postoje, ali nisu jako rasprostranjeni (ili mi neznamo da jesu). Ako si paranoičan, stavi Lookout ili AVG Antivirus.

[=XII=] {_.:BRUNO:._} ||| ''If something is hard to do, then it's not worth doing.'' Homer ||| Follow me - @bmarasovic
15 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Pozdrav. ne znam dali sam u pravoj temi ali imam problem sa Androidom. kupio sam LG GT540 u Tele 2 i nadogradio sluzbeno na 2.1. kada stavim alarm navecer da zvoni ujutro on uopce ne zvoni,jednostavno preskoci, a kada ga recimo stavim 2 minute od sada onda radi nirmalno. jel netko zna u cemu je problem mozda? hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Android aplikacije, igre i problemi
Tudum kaže...

Pozdrav. ne znam dali sam u pravoj temi ali imam problem sa Androidom. kupio sam LG GT540 u Tele 2 i nadogradio sluzbeno na 2.1. kada stavim alarm navecer da zvoni ujutro on uopce ne zvoni,jednostavno preskoci, a kada ga recimo stavim 2 minute od sada onda radi nirmalno. jel netko zna u cemu je problem mozda? hvala

imao sam isti problem, ali imao sam instaliran advanced task killer i zaboravio sam stavit da mi ignorira alarm, tako da kad mob zakljucam, on mi je gasio alarm, a kad upalim mob normalno pise da je alarm upaljen, tako da ak imas taj program, pogledaj i stavi alarm u ignore list..:)

15 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

probam to pa cemo vidjeti,i ja ga imam instaliranog,hvala na informacijama

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Andoid apps, games i problemi
Neznam dal sam pogodio temu,al virujem da ce mi netko svejedno pomoc
Zanima me dali negdje ba netu postoji lista aplikacija kohe su maliciozne ili "kradu" previse osjetljivih pidataka?
RazorNapster
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

inace izasao je PES 2011 za android.. meni radi super na desireu.

 

http://www.appbrain.com/app/pes-2011-pro-evolution-soccer/com.konami.pes2011

Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
RE: Android aplikacije, igre i problemi
Radi super ali FIFA 10 mi je puuno bolja, i grafika i kontrole, a i vise klubova ja mislim... trenutno igram Modern Combat 2: Black Pegasus i Gangstar 2: Miami Vindication, obje su od Gamelofta, dosta dobre ;).
13 godina
offline
RE: Android aplikacije, igre i problemi
N3N0 kaže...
Radi super ali FIFA 10 mi je puuno bolja, i grafika i kontrole, a i vise klubova ja mislim... trenutno igram Modern Combat 2: Black Pegasus i Gangstar 2: Miami Vindication, obje su od Gamelofta, dosta dobre ;).

ma fifa mi je uzas zivi... od fife je bolji real football, a PES je bolji od RF-a...naravno, moje misljenje, ali citam i drugi podjednako misle.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Android aplikacije, igre i problemi
Ali mene "ubija" ovaj losi multitouch na Desireu...

Mijenjam AMOLED za pravi multitouch!
[=XII=] {_.:BRUNO:._} ||| ''If something is hard to do, then it's not worth doing.'' Homer ||| Follow me - @bmarasovic
13 godina
offline
RE: Android aplikacije, igre i problemi
Šef kaže...
Ali mene "ubija" ovaj losi multitouch na Desireu...

Mijenjam AMOLED za pravi multitouch!

roger that...

14 godina
offline
RE: Andoid apps, games i problemi
Barnie kaže...
Neznam dal sam pogodio temu,al virujem da ce mi netko svejedno pomoc
Zanima me dali negdje ba netu postoji lista aplikacija kohe su maliciozne ili "kradu" previse osjetljivih pidataka?

wot.... ne kužim na šta misliš ???

Turbo is my heart, nos is my blood, and cars are my life !!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Android aplikacije, igre i problemi
ne kuzin,ja posjedujem isto Desire,al nevidim u cemu je problem
RazorNapster
14 godina
neaktivan
offline
Android pitanja, igre i problemi

Imam nekoliko problema sa   xperiom x8:

  naime kad mi netko pošalje poruku ona ne dođe odmah nego nakon jedan dan,

neradi mi web market tj. ne instalira appove

i zar stvarno eklair ne podržava flash, može li netko instalirati google earth na mob s 600mhz procom,može li skype raditi bez one kamere?

BTW: evo 2 dobre stvari shake2playnext i izlazi angry birds rio 15.3

Android.car.com
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Zašto nitko ne odgovara??

 

Sorry za dupli post.

Android.car.com
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

evo ovako moj frend je dovio mob s androidom i njega zanima kako se skidaju te aplikacije i kako se instaliraju,a ja nemam pojma o tome jer nemam niti mob s androidom niti iphone. znaci sta prvo trebam skinuti sta kasnije i tako ukratko

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
yaga01 kaže...

evo ovako moj frend je dovio mob s androidom i njega zanima kako se skidaju te aplikacije i kako se instaliraju,a ja nemam pojma o tome jer nemam niti mob s androidom niti iphone. znaci sta prvo trebam skinuti sta kasnije i tako ukratko

Prvo treba napraviti Google Account. Onda se na mobitelu uz pomoć bezicnog ili mobilnog interneta ulogira na taj acc( npr.udje u Market i pitat ce ga korisnicko ime i lozinku), i udje mu u Market i moze skidat sve. Odabere aplikaciju koju zeli, stisne install i ona se instalira. Ukratko.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Da te ne zbuni, Google Account ti je zapravo tvoj Gmail account (ako ga imas).

Twitter: @bmarasovic ||| Ne postoji najbolji mobitel. Postoje samo mobiteli koji vam se sviđaju više ili manje... :)
15 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Skinuo sam neki program za OC-anje proca na Galaxy i7500 (2.2 Froyo), default clock je bio 528 Mhz, pa sam postupno stavljao i došao do oko 720 Mhz ako se ne varam. I onda sam stavio na 760 i zamrznula se slika, probao sam reboot ali je opet zamrznuta.. Šta bi sad bilo najpametnije napravit? Da ga bootam u Recovery-ju?

 

EDIT: btw zašto više nema one MMO igre Pocket Legends? 

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.2.2011 14:38 (Fićo_CoD 5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
probaj izvadit bateriju, ako je opet istonapravi reset. Moj je 700mzi radi bez beda
Muškarci od svojeg donjeg rublja i od žena žele isto: malo podrške i malo slobode ;-)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice