Android aplikacije, igre i problemi izdvojena tema

poruka: 3.262
|
čitano: 1.195.628
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
cvjetić uz potok kaže...

A ako ću željeti poslati nekome poruku preko messagera, a neće biti uključeni wi-fi hoće li mi onda ići novci zbog pretplate na kojoj mi je mobitel???

tj. ako nemama uključeni wi-fi hoće li mi ići novci kao ću salti poruke  jer će se računati kao da sam na internetu?

znači messager mi se neće plaćate, da li je to kao i da na 0. facebook pošaljem poruku??

 Ne baš kao 0.face ali slicno  , messenger i slicno trose internet , znaci ako je wifi ugašen onda se trosi mobilni internet(koji se placa) (placa se koristenje interneta a ne koristenje messengera)(ako pokusas poslati poruku a nemas internet poruka se nece poslati ) , danas vecina tarifa /pretplata imaju nesto interneta ukljuceno, sve ovisi o tarifi , messenger  i slicno ne trose puno podatkovnog prometa/interneta , meni je mjesecno cca 300MB, ali to sve ovisi sto se salje(slike ,poruke , muzika...). zapravo moze se  zamisliti messengera kao email,    email ne placas , ali placas koristenje interneta.

13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Ima neka dobra aplikacija koja spaja sve messangere? Slack, Skype, Messanger... ?

Da ne moram koristiti 50 različitih nego samo jedan.

 

:S

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Hitno potrebna neka aplikacija koja moze zakljucati neke ap recimo google fotografije?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Ima ih hrpetina i uglavnom su besplatne sa hrpom reklama. 

Ja koristim AppLock već godinama i super je, nisam vidio nikakve reklame iako piše da ih ima.

9 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Pokusala sam 3 ali ne zakljucavaju google fotografije a meni upravo to treba

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Pa jesi probala s ovom app koju sam gore isto linkao.


Evo sad sam upravo probao i radi, mogu zaključati Google Photos.

9 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Nisam sa tom evo sad cu je skinuti

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Skinula je.Zakljucam je ali kad se vratim na ekran na aplikaciju sasvim normalno udjem u nju.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Ne razumijem kaj želiš reći,

 

Meni radi normalno (koristim fingerprint tj. otisak prsta za otključavanje, a ne PIN ili pass..)

9 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Aplikaciju sam skinula i stavila u postavker da zakljucava google photo.Izadjem iz te app za zakljucavanje,i pokusam uci na google photo.Tu bi trebalo da trazi lozinku koju sam ukucala  da se moze otkljucati.Ali je ne trazi vec sasvim normalno udjem u app i vidim sve slike

9 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Postavila si lozinku u postavkama?

 

Ako da, vjerojatno krivo radiš nešto prilikom dodavanja koju app zaključati.

 

Dakle, kad uđeš u tu aplikaciju za zaključavanje, stisni "+" znak ("APP LOCK" tab), zatim s liste koja se pojavi odaberi Photos, a nakon toga opet pritisni "+" znak koji se pojavi na dnu ekrana (vjerojatno si ovaj korak preskočila, malo su to nespretno napravili). Tada ćeš vidjeti popis aplikacija koje su zaključane (pod "APP LOCK" tabom na koji te automatski vrne).

 

9 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Tako sam uradila samo je bilo do toga da sam u postavkama morala da ukljucim Adlock.Dakle ok je sakrilo je slike ali kad udjem u gfoto na sek se slike vide a onda trazi taj kljuc.No ok je .Hvala ti puno

 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

znači plaćat će mi se samo ako pošaljem neku poruku preko messagera tj. neće se plaćati ako ga imam instaliranog,a  ne šaljem poruke dok nisam na wi-fi spojena?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Napisi molim u kojoj mrezi si i u kojoj tarifi,

uglavnom messenger se sam po sebi  ne placa nego placas koristenje interneta , isto kako se surfanje netom , e-mail , gledanje youtube-a... itd ne placa samo po sebi nego utroseni internet promet.

6 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Na vipu sam, sad točno neznam koja je tarifa, ali neka najjeftinija je.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

sto ti je sve u tarifi ukljuceno , minute sms gb

 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

da, uključen mi je pod to razgovor, poruke i interent. mislim da ima neku tarifu gdje se to plaća 80 kn kao osnovno , ali ja uvijek za mjesec dana platim oko 100 kn budući da nisam puno na internetu i ne zovem puno.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
cvjetić uz potok kaže...

da, uključen mi je pod to razgovor, poruke i interent. mislim da ima neku tarifu gdje se to plaća 80 kn kao osnovno , ali ja uvijek za mjesec dana platim oko 100 kn budući da nisam puno na internetu i ne zovem puno.

 na bonbonu dobiješ 2000 minuta 2000 sms te 6GB za internet za 99 kn, ima i tamoto vip, t-mobile dobri samo zbog preplata ako treba zbog posla ili nekog drugog razloga 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
cvjetić uz potok kaže...

da, uključen mi je pod to razgovor, poruke i interent. mislim da ima neku tarifu gdje se to plaća 80 kn kao osnovno , ali ja uvijek za mjesec dana platim oko 100 kn budući da nisam puno na internetu i ne zovem puno.

 pa ako imas internet ukljucen onda nista ne placas dodatno za messenger,

11 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

ma ovo je neka trolčina teža, nemoguće je da zna koristit bug forum, a nezna koju tarifucimq i ostale gluposti šta piše haha

 
2 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Android aplikacije, igre i problemi

koja je najbolja free aplikacija kao što je Call recorder za Android ?

naime, imam LGG5 nekih 6 mjeseci i otad sam isprobao nekoliko aplikacija za snimanje poziva ali u svakoj aplikaciji na tom telefonu dolazni poziv mi je previše tih.

do tad sam imao Samsung Galaxy S3 i baš ova Call Recorder mi je radila odlično. čisto se čuo snimak oba sugovornika.

je li problem u mobitelu ili ako znate neku aplikaciju koja snima normalno oba glasa bio bih zahvalan.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

a ako ću puno poruka slat na messageru da li onda mogu prekoračit gb interneta pa će mi ići novci? ili neću fb istrošit ako ću samo internet koristiti za messager , a ovako za ništa drugo?

11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Slusaj cvjeticu sad cu ti napisat primjer nznm koja si mreza tako da cu uzet svoju u obzir

Imas T mobile pretplatu na 24mj (2 godine) i imas tarifu od 149kn najbolju M sa neogranicenim minutama,smsovima prema HTu i 1000 minuta, smsova prema ostalim mrezama ( tele 2,vip,tomato,bonbon, itd) i 5gb interneta.

Sad ako ti potrosis svih 5gb samo na messenger, nakon toga 8nterneta vise nemas i moras cekati novi mjesec ili platiti 35kn za 1gb. I tih 35 kuna ti se naplate na fiksnom racunu koji dobijes sljedeći mj na kucnu adresu.

Nadam se da si skuzio. Znaci sve aplikacije koje imas na mob za slanje poruka, messenger, viber, whatsapp, telegram, itd ne placas nista, cak i kad potrosis internet ne placas (samo sto onda neces ni moci slati jer nemas interneta), cak i one aplikacije fb,youtube, chrome,google itd ne placas.

Nadam se da nas ne trolujes kako je rekao kolega prije
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

hvala na objašnjenju. i ne trolujem.

6 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

a koliko poruka se može otprilike poslati a da bi se potrošio 1 gb interneta? (ne trolujem, stvarno ne znam).

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
cvjetić uz potok kaže...

a koliko poruka se može otprilike poslati a da bi se potrošio 1 gb interneta? (ne trolujem, stvarno ne znam).

 Najobičnije poruke, samo tekst, stotinjak slova.... svaka zauzima manje od 1KB, vjerojatno nekoliko milijuna poruka.

Ako uključiš slike, nekoliko tisuća.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
6 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

znači, ako sam dobro shvatila prema poruka svih vas gotovo je nemoguće da prijeđem ograničenje tarife tj. da potrošim i 1 gb interneta ako budem samo korsitila slanje poruka preko messagera (jer sigurno neću poslat više miljuna poruka na mjese), a ovako ništa radila na internetu? tj. mislim neću morat sad zbog tog instaliranog messagera plaćat više od onih oko 100 kuna kako i inače na mejsec plaćam?  (jer ja to 100 imam samo zbog poziva, na intenetu sam jako malo, a neki mejsec ni ništa).

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
cvjetić uz potok kaže...

znači, ako sam dobro shvatila prema poruka svih vas gotovo je nemoguće da prijeđem ograničenje tarife tj. da potrošim i 1 gb interneta ako budem samo korsitila slanje poruka preko messagera (jer sigurno neću poslat više miljuna poruka na mjese), a ovako ništa radila na internetu? tj. mislim neću morat sad zbog tog instaliranog messagera plaćat više od onih oko 100 kuna kako i inače na mejsec plaćam?  (jer ja to 100 imam samo zbog poziva, na intenetu sam jako malo, a neki mejsec ni ništa).

Ne neces placati nista vise zbog koristenja messengera .

14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
cvjetić uz potok kaže...

znači, ako sam dobro shvatila prema poruka svih vas gotovo je nemoguće da prijeđem ograničenje tarife tj. da potrošim i 1 gb interneta ako budem samo korsitila slanje poruka preko messagera (jer sigurno neću poslat više miljuna poruka na mjese), a ovako ništa radila na internetu? tj. mislim neću morat sad zbog tog instaliranog messagera plaćat više od onih oko 100 kuna kako i inače na mejsec plaćam?  (jer ja to 100 imam samo zbog poziva, na intenetu sam jako malo, a neki mejsec ni ništa).

 gdje imaš preplatu t-mobile bonbon vip...? Recimo t-mobile ima da kada se potorši internet paket limitira na 64kb/s poslije 24sata gasi internet tako da se ne može baš lako potrošiti dodani novac. Isto tako imaš u opcijama mobitela ( napiši koji mobitel imaš ) da se stavi limit da ti javlja recimo na 80% te na 95% - 100% gasi internet naravno možeš dalje koristiti internet preko wifi ali mobilni podaci se gase. 

9 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Dok sam koristila Iphone cula sam da android ima neku aplikaciju koja snima i razgovore sa vibera kao i sa telefona.Da li je to istina ?

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice