iOS Operativni Sustav!

poruka: 5
|
čitano: 861
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
iOS Operativni Sustav!

U današnje vrijeme, kada se otvaraju "frontovi" raznih sukobljenih strana koje podržavaju "njima" drag mobilni OS, poodavno sam razmišljao o pokretanju teme o nečemu takvom, konkretno o svemu što je vezano za iOS!

Uvijek mi je misao bila tu negdje na pameti, do prije neki trenutak, kada sam uočio na GSM Areni nešto što je bilo okidač za konačno trenutno pokretanje jedne takve teme o OS-u kojeg ja osobno podržavam, a nadam se da će svakim danom ekipa koja podržava taj mobilni OS biti sve veći.

Ono što sam pročitao, pokazuje kako se "MOŽE" kada se hoće, a govori o najstarijoj temi od kada postoje "smartphone-i", gdje ne postoji prepreka ili zapreka da se na "VRLO PRVI" smartphone gadget, u donekle okljaštrenom obliku, ali u potpunosti funkcionalan, da vidim čime se takvim može podičiti ANDROID OS PLATFORMA?!?! Vjerujem da jaaaaaaaaaako dugo neće moći, ako ne i NIKADA {#} !!!!

 

Jedna crtica za kraj, mali OT, malo i hejtanja, dok se možda jednog lijepog sunčanog, a može i sniježnog što ne, okolnosti ne poprave, govorim naravno o drugim mobilnim OS-ovima, ili dok "ONI" ne počnu tako podržavati svoje STARE, provjerene i islužene, bivše omiljenje must have gadgete!!!!

 

LINK; http://www.gsmarena.com/custom_firmware_brings_ios_7_features_to_really_old_iphones-news-9662.php

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.9.2014 19:31 (ATJLučko).
Moj PC  
1 4 hvala 0
13 godina
online
iOS Operativni Sustav!
Nešto sam uočio na "Flipboard" stranicama, pod "Apple News", gdje u jednom članku spominju kako možda ipak sutra neće u opticaj biti pušten iOS8!!!! Obzirom su u pitanju neke klasične aplikacije, kao Apple Calculator, navodno se ne pokazuju dobro na displayima, ili će biti kratka odgoda samog iOS-a ili će se aplikacije sređivati u hodu sa update-ima samih aplikacija!? Vijest ipak treba uzeti sa zrncem soli, možda se za ovih dva tri sata ipak nešto učini, obzirom bi iOS8 trebao biti pušten sa lanca negdje oko 01.00 CET!!!!
ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.9.2014 23:04 (ATJLučko).
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
online
iOS Operativni Sustav!

Koliko mogu vidjeti, ekipa je počela skidati iOS 8 {#} !!!!

 

Ja sam trenutno u jednom velikom poslu te ću isto učiniti tijekom noći!

 

Nadam se da ste vi koji ste skinuli do sada ako ne Vrhunski zadovoljni, onda barem JaaaaaaAaaaaako zadovoljni!!!!  

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
iOS Operativni Sustav!

Ekipa ima li tko problem primanja MMS-a nakon upgradea na IOS8? Aparat je 5c i ne prima MMS, ona poruka za automatsko primanje postavki od t-mobilea je vratila odgovor: Poštovani, za vaš uređaj trenutno nemamo tražene automatske postavke...

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: iOS Operativni Sustav!
zdgrunf kaže...

Ekipa ima li tko problem primanja MMS-a nakon upgradea na IOS8? Aparat je 5c i ne prima MMS, ona poruka za automatsko primanje postavki od t-mobilea je vratila odgovor: Poštovani, za vaš uređaj trenutno nemamo tražene automatske postavke...

 

Ja pak imam probleme sa mailom, onaj mail kojim sam podesio account mi jednostavno ne prihvaća mailove, a u T Com-u kažu da je kao sve u redu, a evidentno je da nije.
ATJ Lučko
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice