iPhone Jailbreak

poruka: 3.121
|
čitano: 878.258
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
branimir023 kaže...

znali itko kako zabranit Iphonu spajanje na net iako ima jailbreak!????? Naime jailbreako sam ga sa blackrain jailbreakom i ugasio mu edge,gps,location,3G a i dalj mi stizu poruke od t-mobil-a da mi free-surf prelazi 1MB i onda u roku par dana racun mi skoci sa 50kn na 350!!!!! dali itko zna na koji nacin se jos moze spajat na net da i to pogasim

E ovako, najlaksi nacin po meni..

Znaci spojis se preko wi-fi ili na mobilni internet sa iPhoneom i uđes u Safari, umjesto npr. www.google.hr, napises iphonenodata.com .

Nakon toga se na internet mozes spajati samo bezicno, tj. samo wi-fi.

Nakon toga moras otici u Postavke > Općenito > ( dolje pri dnu izbornika pise Profil ) uđi u to i stisni instaliraj, to bi bilo to !

 

Ako sam pomogao tebi ili drugima nadam se da ćete stisnuti tipku hvala ili bar thumbs up !

Nadam se da sam pomogao Smijeh

 

Apple iPhone 3G 16GB
16 godina
offline
RE: Iphone Jailbreak

Evo sam imam par pitanja u vezi iphona i njegovog jailbreaka.. Evo sam vec dosta dugo nisam updejto soft na njemu pa mi je jos verzija 3.1.sad me zanima dali je moguce da si nadogradim na 3.1.2. jer mi iTunes nudi samo 3.1.3 posto je ta najnovija, a  tu nije moguce jailbreakat..i kako je s instaliranim programima,sms-ima,pjesmama, dali su oni i dalje tu nakon JB-ja? i dali mi se isplati ako nemogu prebacit na 3.1.2  da ga JB samo s trenutne verzije.. Hvala unaprijed

www.mmw.hr
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
Vald1s kaže...

Evo sam imam par pitanja u vezi iphona i njegovog jailbreaka.. Evo sam vec dosta dugo nisam updejto soft na njemu pa mi je jos verzija 3.1.sad me zanima dali je moguce da si nadogradim na 3.1.2. jer mi iTunes nudi samo 3.1.3 posto je ta najnovija, a  tu nije moguce jailbreakat..i kako je s instaliranim programima,sms-ima,pjesmama, dali su oni i dalje tu nakon JB-ja? i dali mi se isplati ako nemogu prebacit na 3.1.2  da ga JB samo s trenutne verzije.. Hvala unaprijed

Ja obicno pronadjem crackani firmware na netu, pa odmah updateam sa crackanim. Cim se restarta dodje i Cydia na njemu. Samo potrazi "firmware 3.1.2 cracked".

16 godina
offline
RE: Iphone Jailbreak

razmotrit cu i tu soluciju, ali nemam bas dobar osjecaj u vezi tih unaprijed crackanih firmwara, ko zna... a i ja nemam JB iphone, pa s cime bi onda to zamjenio? mislio sam to radit blackra1nom ali nisam siguran u vezi stvari koje sam pito u proslim postu..

www.mmw.hr
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
Vald1s kaže...

razmotrit cu i tu soluciju, ali nemam bas dobar osjecaj u vezi tih unaprijed crackanih firmwara, ko zna... a i ja nemam JB iphone, pa s cime bi onda to zamjenio? mislio sam to radit blackra1nom ali nisam siguran u vezi stvari koje sam pito u proslim postu..

Evo ti dobar site za sve informacije http://www.quickpwn.com/.

14 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

Pa kako nije mogiće jailbreak napravit sa 3.1.3 ... evo ja na yotubu našo objašnjno za 3.1.3 .. jedino što neznam dali je to dobar postupak.. i dali se može nešto sj.. al moguće je ..xd

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
Zvjerkan kaže...

Pa kako nije mogiće jailbreak napravit sa 3.1.3 ... evo ja na yotubu našo objašnjno za 3.1.3 .. jedino što neznam dali je to dobar postupak.. i dali se može nešto sj.. al moguće je ..xd

A sve je moguće, pogledaj komentare na taj video pa ćeš znati jel radi ostalima i još malo pogledaj po netu 

14 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

izgleda da večini ne radi ... a u čemu je ustvari problem s tim??

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

pozz,evo citam malo o ovo temi na forumu al nikako da ja napravim jailbreak na svojemu 3G Iphoneu...

samo sto kad sam ga kupio odmah je bio gore 3.1.3 fw(basedand: 5.12.01)...dakle nisam ja sam napravio "update".

dali netko zna dali je moguce napraviti jailbreak???

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
DJKnox kaže...

pozz,evo citam malo o ovo temi na forumu al nikako da ja napravim jailbreak na svojemu 3G Iphoneu...

samo sto kad sam ga kupio odmah je bio gore 3.1.3 fw(basedand: 5.12.01)...dakle nisam ja sam napravio "update".

dali netko zna dali je moguce napraviti jailbreak???

Ne mozes. Postoji odredjen broj rupa i svaki put kad se kroz tu rupu izda jailbreak, Apple je zakljuca u slijedecem updateu. Posto 3.1.3 firmware nije donio apsolutno nista novo osim Appleove zakrpe za jailbreak, decki nisu htjeli potrositi jednu rupu za otkljucavanje vec cekaju konkretan firmware (4.0) da bi je iskoristili.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak

e jeb ga,a napravio sam ja jailbreak nekako,dosla meni cydia...

al sad mi lijepo pise NO SERVICE i nemogu zvat niti slat poruke..

sta sad??

14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
probaj preko itunsa napravit klasićni update!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak

i onda mi dođe "this version of the iphone software (3.1.3) is the curent version...

??

15 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

a da ga otključaš MOŽDA ?? hvala

nema gaaa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak

nisam jos probao...

al i nevjerujem da ce raditi sa basebandom 5.12.01...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
DJKnox kaže...

i onda mi dođe "this version of the iphone software (3.1.3) is the curent version...

??

Uvijek imas restore na factory defaults (u meniju iPhonea).

15 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak
ja sam prbo jailbreakat 3GS 3.1.3 najnoviji baseband (znaci nije updeatan) sa redsnowom doso mi error jedva sam ga restoro, nevalja se igrat s tim
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Iphone Jailbreak

Probavam jailbreakat 3gs 32gb iz tmobila, isto 3.1.3
Pronasao sam neka uputstva samo se nisam usudio probat, ako tko proba neka javi!


Well, I think I might have a method to downgrade Iphone 3GS with 3.1.3 Baseband 05.12.01 to 3.1.2 without any SHSH backup. But the baseband will still be 05.12.01, therfore unlockable. But you can actually jailbreak it. I have tried it on my Iphone 3gs 16gb Baseband: 05.12.01, version 3.1.3…and I suceeded…maybe it was poor luck, therefore I would appreciate, if someone could test it…so that more people can profit from it.

1. Download Iphone 3GS original 3.1.2 ipsw file (search in google)
2. Go to Itunes and make shift+restore…and choose the 3.1.2 file
3. Itunes will now give after dowgrading the error message 1015
4. Your iphone will be now in the recovery mode loop
5. Use IRecovery mode (google it: use the tutorial from ihackintosh) -> I did not work for me on Windows 7 64bit, but worked flawlessly on Windows XP 32bit

http://www.ihackintosh.com/2009/09/recover-iphone-3gs-from-apple-logo-or-recovery-mode-loop/
6. After you come out of the Recovery mode, boot your iphone again and Iphone will ask you to make an Activation (but don’t do anything)
7. Turn off your iphone, download redsn0w 0.94 and jailbreak your iphone with the previously downloaded 3.1.2 ipsw file.
8. After that your iphone 3gs should have 3.1.2 (jailbreaked) and baseband 05.12.01
9. Finished^^

Hope this helps and pls let me know if it works for you aswell...

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.3.2010 19:18 (danmega).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
danmega kaže...

Probavam jailbreakat 3gs 32gb iz tmobila, isto 3.1.3
Pronasao sam neka uputstva samo se nisam usudio probat, ako tko proba neka javi!


Well, I think I might have a method to downgrade Iphone 3GS with 3.1.3 Baseband 05.12.01 to 3.1.2 without any SHSH backup. But the baseband will still be 05.12.01, therfore unlockable. But you can actually jailbreak it. I have tried it on my Iphone 3gs 16gb Baseband: 05.12.01, version 3.1.3…and I suceeded…maybe it was poor luck, therefore I would appreciate, if someone could test it…so that more people can profit from it.

1. Download Iphone 3GS original 3.1.2 ipsw file (search in google)
2. Go to Itunes and make shift+restore…and choose the 3.1.2 file
3. Itunes will now give after dowgrading the error message 1015
4. Your iphone will be now in the recovery mode loop
5. Use IRecovery mode (google it: use the tutorial from ihackintosh) -> I did not work for me on Windows 7 64bit, but worked flawlessly on Windows XP 32bit

http://www.ihackintosh.com/2009/09/recover-iphone-3gs-from-apple-logo-or-recovery-mode-loop/
6. After you come out of the Recovery mode, boot your iphone again and Iphone will ask you to make an Activation (but don’t do anything)
7. Turn off your iphone, download redsn0w 0.94 and jailbreak your iphone with the previously downloaded 3.1.2 ipsw file.
8. After that your iphone 3gs should have 3.1.2 (jailbreaked) and baseband 05.12.01
9. Finished^^

Hope this helps and pls let me know if it works for you aswell...

Nema ti sta biti. Uvijek postoji restore iz DFU modea gdje se mozes vratiti na pocetno stanje.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
Saphire kaže...
ja sam prbo jailbreakat 3GS 3.1.3 najnoviji baseband (znaci nije updeatan) sa redsnowom doso mi error jedva sam ga restoro, nevalja se igrat s tim

 

e tako sam i ja...uglavno usro sam se i jedva sam nekako uspio napraviti restore...

15 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak
i ja xD
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

Decki, jailbreakam iphone jos od 2G modela. Ako ga fizicki ne otvorite i potrgate ne mozete mu nista, uvijek se moze vratiti kroz DFU na zadnje stanje. Problem je jedino sto meni osobno zadnje stanje ne odgovara jer onda nema niti jailbreka, a bez toga mi fali pola funkcija bez kojih ne mogu zivjeti.

 

3.1.3. se mozete igrati i probati jailbreakati, ali bi bili prvi na svijetu kojima je to uspjelo, pa nisam bas siguran u vas uspjeh.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

Imam 3GS jailbreakan 3.1.2 i maknuo bi jailbreak jer idem uskoro na maturalac pa ak mi se ugasi treba mi komp da ga upalim... Uglavnom  zanima me kada ja u iTunesu idem na rstore hoće li on meni sam automatski  instalirati 3.1.3 ili ce mi vratiti moj 3.1.2 ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
Frosty kaže...

Imam 3GS jailbreakan 3.1.2 i maknuo bi jailbreak jer idem uskoro na maturalac pa ak mi se ugasi treba mi komp da ga upalim... Uglavnom  zanima me kada ja u iTunesu idem na rstore hoće li on meni sam automatski  instalirati 3.1.3 ili ce mi vratiti moj 3.1.2 ?

mislim da ako ga restoras da ti vrati onu verziju koju si imao, znaci 3.1.2, a za 3.1.3 te pita jel hoces update, stisnes ne !

Meni netreba racunalo da bih mogao upaliti jailbreakani iPhone, isto 3.1.2., jailbreakan sa blackra1nom

Apple iPhone 3GS 16GB
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
Frosty kaže...

Imam 3GS jailbreakan 3.1.2 i maknuo bi jailbreak jer idem uskoro na maturalac pa ak mi se ugasi treba mi komp da ga upalim... Uglavnom  zanima me kada ja u iTunesu idem na rstore hoće li on meni sam automatski  instalirati 3.1.3 ili ce mi vratiti moj 3.1.2 ?

Ako stavis automatski otici ce ti na 3.1.3 i zaboravi jailbreak nakon toga. Ili donloadaj firmware 3.1.2 sa neta ili ga potrazi na svom kompu ako si ga upgradeao na 3.1.2 (ako ti nije tvornicki dosao na 3.1.2).

 

lg-viewty kaže...
Frosty kaže...

Imam 3GS jailbreakan 3.1.2 i maknuo bi jailbreak jer idem uskoro na maturalac pa ak mi se ugasi treba mi komp da ga upalim... Uglavnom  zanima me kada ja u iTunesu idem na rstore hoće li on meni sam automatski  instalirati 3.1.3 ili ce mi vratiti moj 3.1.2 ?

mislim da ako ga restoras da ti vrati onu verziju koju si imao, znaci 3.1.2, a za 3.1.3 te pita jel hoces update, stisnes ne !

Meni netreba racunalo da bih mogao upaliti jailbreakani iPhone, isto 3.1.2., jailbreakan sa blackra1nom

Nista te ne pita, stavit ce ti 3.1.3.

 

Tebi ne treba jer nisi tvornicki dobio 3.1.2 (mozda i malo ranije, ne znam tocno od kojeg firmwarea vise ne ide bez restarta).

14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
lg-viewty kaže...

mislim da ako ga restoras da ti vrati onu verziju koju si imao, znaci 3.1.2, a za 3.1.3 te pita jel hoces update, stisnes ne !

Meni netreba racunalo da bih mogao upaliti jailbreakani iPhone, isto 3.1.2., jailbreakan sa blackra1nom

 

Da i ja mislim da je vjerojatno tako... A sjetio sam se da mogu probati i ono sa shiftom pa skinuti negdje 3.1.2 i to instalirati... 

A ovo za paljenje s kompom ti je samo na novim 3GS-ovima jer su ugradili neki novi čip za paljenje/gašenje koji još nije probijen...

15 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

hitno mi treba pomoc.... imo sam iphone 3gs jailbreakn (verzija 3.1.2)..... i onda sam ja idiot iso napravit total reset a naravno itunes mi je stavio 3.1.3 i sad nemrem stavit vip karticu? jel se moze to ikak vratit jer je vec bio na 3.1.2, jel mogu serviseri to vratit.....kolko sam procito nema mi spasa, moram cekat sljedecu verziju, jel zna netko kad se stic sljedeca verzija

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
vanko kaže...

hitno mi treba pomoc.... imo sam iphone 3gs jailbreakn (verzija 3.1.2)..... i onda sam ja idiot iso napravit total reset a naravno itunes mi je stavio 3.1.3 i sad nemrem stavit vip karticu? jel se moze to ikak vratit jer je vec bio na 3.1.2, jel mogu serviseri to vratit.....kolko sam procito nema mi spasa, moram cekat sljedecu verziju, jel zna netko kad se stic sljedeca verzija

skini cra*kanu verziju 3.1.2 s neta ako nemozes napraviti restore od ove svoje na racunalu, tj. trebala bi ti biti na racunalu,..

Apple iPhone 3GS 16GB
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
vanko kaže...

hitno mi treba pomoc.... imo sam iphone 3gs jailbreakn (verzija 3.1.2)..... i onda sam ja idiot iso napravit total reset a naravno itunes mi je stavio 3.1.3 i sad nemrem stavit vip karticu? jel se moze to ikak vratit jer je vec bio na 3.1.2, jel mogu serviseri to vratit.....kolko sam procito nema mi spasa, moram cekat sljedecu verziju, jel zna netko kad se stic sljedeca verzija

Da li si u Cydiji kad te pitao spremio SSH file kod njih?

14 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

sorry, al nesjecam se ni da me pitao

Apple iPhone 3GS 16GB
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice