iPhone Jailbreak

poruka: 3.121
|
čitano: 878.733
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak
Popravljam PC-ove,Komponente,PS3,Mobitele i svu elektrotehniku.Ako nesto treba PM
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

kaj ste vi svi glupi ili kaj???!!!ne samo tu nego na svim forumima,
kaj svi ulazite u neke dubioze i pravite se pametni,
kaj s niko ne moze javit ko je stvarno kupio tu j.... karticu i koristi je da podijeli svoja iskustva s drugima.I n znam odkud vam ovo za 112 kad na sluzbenoj stranici geweya pise da se ne mora zvati 112,da jedino nakon reboota treba jaillbreak da se postave sms i mms postavke

 
0 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Da malo citas temu vidio bi da ima toga, ne samo tu banut s takvim seljackim ispadima Da ne radi u HR za bilo kojeg operatera i bilo koji uredaj (osim one na iOS6, za sad) vec bi se to znalo i bilo napomenuto pri kupnji...Sve radi, nema 112, tocka /n/n I inace tema je iPhone Jailbreak, tako da to nije primarna rasprava (pogotovo oni koji ne unlockaju ultrasn0wom)... /n/n Ponasas se kao one neznalice koje tu banu i kazu kak je sve to kaj radimo piratstvo, nikog ne trazim da mi vjeruje ali to tvrdim, nije apsolutni slucaj ovdje, ukljucujuci mene
"Nikad necu protiv toga imat nesto protiv"
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2012 21:52 (Mojpismonosa).
13 godina
offline
iPhone Jailbreak

Pozdrav!

 

Za koji dan ću uzeti iPhone 4, a do sada sam imao sve Android telefone pa me zanima što sve dobivam sa Jailbreakom? Nisam baš upućen u ovaj iOS svijet pa me čisto zanima. Zato sam na Androidu rootao milijun puta telefon i upoznat sam s nekim stvarima što se tiče tog "otključavanja". Sada me čisto zanima što dobivam sa JB? Isključivo me zanimaju aplikacije. Znači li to da po Jailbreaku uđem u AppStore i tamo imam ama baš sve aplikacije besplatne, pa čak i one koje se plaćaju ili? Hvala i svako dobro.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2012 22:00 (jurica_m).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak
Da se ukljucim u raspravu, stavljam iOS6 na svoj 3GS, a nema razloga da jailbreaka ne bude u roku od mjesec dana, sto se tice 4ke, 3GSa, a i uvijek mozete vratiti na 5.1.1 (pritom valjda znate sto je potrebno spremiti prije tog pothvata)...4, 3GS imaju bar tetherd jailbreak jer imaju bootrom exploit, tocka, sad oce li bit tethered ili untethered ovisi i o mobu (tocnije 3gsu) i hakerima... Sto se 3gsa tice ocekujem minimalne promjene u odnosu na iOS5, no ipak mislim da se pozalit ne moze (jer sporiji od njega nece biti, gasite aplikacije, sve bude fluidno)
"Nikad necu protiv toga imat nesto protiv"
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
iPhone Jailbreak

Ti sa jailbreakom dobiješ cydia-u, na kojoj imaš puno tweakova, svakakvih mogućnosti, jedna od njih je installous koja ti, kad ju otvoriš, izgleda slično kao i appstore.
Tamo imaš aplikacije i sve su besplatne(90%-više-manje aplikacija app store-a), tj. crackane. Skidaš ih preko linkova sa raznih stranica, nova opcija je i magnet link preko kojeg sa također skida(ako si skidao torrente nedavno znaš što je to).
Otprilike, tako nešto.
Isprobaj pa ćeš brzo skužiti. 

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :)
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Potrebna osoba za pomoc oko vracanja ajfona u pogon! Znam vecinom toga , al neke sitnice me hebu !

Popravljam PC-ove,Komponente,PS3,Mobitele i svu elektrotehniku.Ako nesto treba PM
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Imas error pri restoreu? Reci u cem je problem!
"Nikad necu protiv toga imat nesto protiv"
11 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Mojpismonosa kaže...
Imas error pri restoreu? Reci u cem je problem!

Isao sam update na IOS 6 i doslo je problema i dosao je error da se to nemoze i onda sam restorao.Nakon toga na njega je gore otisao IOS 6 i naravno sim je zakljucan.Pokusao VIP i T-mobile karticu i neradi.Sad sam isao stavit 5.1.1 software tako da sam u recovery i opet mi neki error izbacuje.

Popravljam PC-ove,Komponente,PS3,Mobitele i svu elektrotehniku.Ako nesto treba PM
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
iDodooNET kaže...
Mojpismonosa kaže...
Imas error pri restoreu? Reci u cem je problem!

Isao sam update na IOS 6 i doslo je problema i dosao je error da se to nemoze i onda sam restorao.Nakon toga na njega je gore otisao IOS 6 i naravno sim je zakljucan.Pokusao VIP i T-mobile karticu i neradi.Sad sam isao stavit 5.1.1 software tako da sam u recovery i opet mi neki error izbacuje.

  Rekao si da se kuzis dosta....Pa radis li downgrade sa TU + DFU? I o kojem se uredaju zapravo radi?

"Nikad necu protiv toga imat nesto protiv"
11 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Mojpismonosa kaže...
iDodooNET kaže...
Mojpismonosa kaže...
Imas error pri restoreu? Reci u cem je problem!

Isao sam update na IOS 6 i doslo je problema i dosao je error da se to nemoze i onda sam restorao.Nakon toga na njega je gore otisao IOS 6 i naravno sim je zakljucan.Pokusao VIP i T-mobile karticu i neradi.Sad sam isao stavit 5.1.1 software tako da sam u recovery i opet mi neki error izbacuje.

  Rekao si da se kuzis dosta....Pa radis li downgrade sa TU + DFU? I o kojem se uredaju zapravo radi?

Idi mi pod moje teme i pogledaj mi temu zadnju,tamo pise u cemu je problem.

Popravljam PC-ove,Komponente,PS3,Mobitele i svu elektrotehniku.Ako nesto treba PM
15 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Jel izasao jb za ios6 za iph4s? Thnx
15 godina
offline
iPhone Jailbreak
Još nije.
BMW Power
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Uglavnom, jailbreak na ip4 radi savrseno.(semitether)

Cydia,apps,tweaks (puno njih postoji lista.

Ako koga zanima nek pukne u inbox

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
iPhone Jailbreak

Trebam pomoć oko jb 3G-a. Što skinuti? Otkuda nabaviti? Kompletan postupak mi treba, budući da to nikada nisam radio. Verzija je 4.2.1

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
bistri kaže...

Uglavnom, jailbreak na ip4 radi savrseno.(semitether)

Cydia,apps,tweaks (puno njih postoji lista.

Ako koga zanima nek pukne u inbox

 

Govoris o iOS6?
"Nikad necu protiv toga imat nesto protiv"
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
softwaremaniac kaže...

Trebam pomoć oko jb 3G-a. Što skinuti? Otkuda nabaviti? Kompletan postupak mi treba, budući da to nikada nisam radio. Verzija je 4.2.1

  Skini redsn0w (googlaj, skini zadnju verziju), pokreni kao administrator, ukopcaj iPhone dok je ukljucen, stisni na tipku "Jailbreak" u redsnowu i prati upute na ekranu, vjerojatno je da ces uspjeti tek iz druge (dok se instalira DFU driver redsn0w timeouta, nebitno za tebe) ti se samo ne boj ako ne uspije iz prve, ako ekran bude crn a Redsn0w javlja gresku, cekaj jos jedno do 5 min, iskopcaj iPhone, drzi home (ili power) gumb dok se ne upali, kad se upali ponovo probaj i uspjeh 99.95%, javi ako gdje zapnes

"Nikad necu protiv toga imat nesto protiv"
12 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak

Jel izaso JB za ios 6?

Werdum Combat Team
15 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Ovako,ja nisam imao bogzna nekog kontakta sa iOS-om,mlsm ne posjedujem iPhone,a kolegica sa faxa zeli da unlock-a iPhone 4 koji je na 5.0.1,za baseband ne znam.Sjetio sam se,da sam davno gledao da postoji stranica preko koje se sve automatski odradi,to je Jailbrakeme.com.Eh sad,pregledo sam ovu temu djelimicno i jos neke tut-ove sa googla,ali ono sto me interesuje,ako uradim jailbrake preko te stranice i kada se instalira Cydia,kako cu unlockat? Moze li i to "automatski" da nadjem neki app na cydi-i i da se to odradi? :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Nyxem kaže...

Ovako,ja nisam imao bogzna nekog kontakta sa iOS-om,mlsm ne posjedujem iPhone,a kolegica sa faxa zeli da unlock-a iPhone 4 koji je na 5.0.1,za baseband ne znam.Sjetio sam se,da sam davno gledao da postoji stranica preko koje se sve automatski odradi,to je Jailbrakeme.com.Eh sad,pregledo sam ovu temu djelimicno i jos neke tut-ove sa googla,ali ono sto me interesuje,ako uradim jailbrake preko te stranice i kada se instalira Cydia,kako cu unlockat? Moze li i to "automatski" da nadjem neki app na cydi-i i da se to odradi? :D

Ovo kaj govoris je krivo...Baseband je vjerojatno koji dolazi s Firmwareom, tj. najvjerojatnije moguc unlock samo gevey simom, to moras kupit, nadi na njuskalu, i ne smijes poslije toga dizat firmware ako zelis zadrzat unlock

 

2. Operateri nakon 2 godine nude unlock uz racun besplatno, razmisli o tom

 

3. Brkas Jailbreak s <Unlockom, a jedno je tesko povezano s drugim, u biti u tvom slucaju nikakve

 

4. Jailbreakme.com ne jailbreaka firmware vece od 4.3.3, tako da nis ni od tog, jailbreak postoji, sa absinthe ili redsnow

&amp;quot;Nikad necu protiv toga imat nesto protiv&amp;quot;
15 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak

Ma ne brkam,mozda sam pogresno iznio,mislio sam nakon Jailbrake-a nac na cydi-i neki app koji ce unlockat,ali nisam znao da Jailbrakeme ne jb vise od 4.3.3 znaci to odpada.

Onda moze li ovako :
Za JB da uradim po ovom tutorialu :
http://tinyurl.com/cvvk8ao(DFU znam kako ukljuciti,tj "stavit" u njega)

a za unlock ovo :
http://tinyurl.com/89ddpfl(od step 4)

Ili ako nije kompatibilno jedno sa drugim da mi na pp ili ovdje das upute,bio bi ti veoma zahvalan.Ovo da operater odkljuca nece ic,jer iz BiH sam,a ovo cisto radim zato sto joj je neki lik u Tuzli ovdje nudio da to odradi za 100KM(samo unlock,znaci nemal 400kn),a ja joj rekao za pivo uradit,tj pokušat :D

14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak
Taj tutorijal je zastario, samo skini Absinthe 0.4 (ili koji je vec zadnji za 5.0.1 jailbreak, nemoj skidat ovaj 2.0, odnosno veci, to je za visi firmware) I pogledaj si i napisi tu koji baseband imas, sumnjam da imas stari jer tek tada mozes unlockat preko Cydie, inace moras kupit bas gevey sim, a za slicne pare kao tih 400kn, ne isplati se nista drugo od tvornickog unlocka! Za Absinthe 0.x ti ne treba DFU, samoga prikopcaj dok mob ukljucen, i stisni jailbreak, a tool skinis Greenpoison stranica, sretno. Ponavljam, neces moc preko Cydie unlockat, no ajd napisi tu baseband koji imas (Settings, General, About, mora bit nes tipa 4.11.08, a za unlock ti treba 1.xx.xx, i ne, nije ga nikako moguce veatit na stariju verziju, dakle, factory unlock najisplativiji)
&amp;quot;Nikad necu protiv toga imat nesto protiv&amp;quot;
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak
Sorry kaj nema paragrafa, ja ih napravim, al prek moba ih jednostavno "ne uzima u obzir" :(
&amp;quot;Nikad necu protiv toga imat nesto protiv&amp;quot;
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak
I pardon, ja krivo skuzio, mislio da pricas factory unlock 100KM, Gevey jedina opcija :/ ili opet, nekako prek operatera
&amp;quot;Nikad necu protiv toga imat nesto protiv&amp;quot;
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Dakle, kupio sam iphone 4s neki dan.

 

Da ga ovako jailbreakam ??? http://www.omizio.com/jailbreak/jailbreak-ios-5-1-1-sa-absenthe-v2-alatom-upute/

 

Jeli ovo sigurno ??

 

I što onda...?? Sa te Cydie skidam aplikacije ??

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Mogao si ipak malo procitati temu prije nego ovako nabasas!!!

 

Bar 20 puta pise kako se jailbreaka iPhone 4S, prvo ustanovi koji je frimware, ako je 5.0.1, absinthe 0.x

 

Ako je firmware 5.1 ili 5.1.1, absinthe 2.x

 

Ako je firmware 6+, nema za sada nacina da to ucinis

 

Pogledaj koji je pod Settings->General->About

 

Preko Cydie skidas tweakove i modifikacije za mob....Ali pretpostavljam da tebe zanima iskljucivo

piratski sadrzaj, necu ti to govoriti jer sam vise protiv toga, kad instaliras temu Cydiu guglaj malo

ili prolistaj tu stranicu ili dvije i 99.99% ces nac sto trazis....

&amp;quot;Nikad necu protiv toga imat nesto protiv&amp;quot;
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak

Isprika što nisam napisao, ali to sam sve već provjerio...Je, iOS 5.1.1. i vidim da za njega ide absinthe 2.x Skinuo sam 2.0.4.

 

Prema uputi samo klikneš i to je to (nekako mi se čini prejednostavno). Zato i pitam nekoga tko je to radio jel to stvarno to i koliko je sigurno.

 

Iskreno, to bi napravio samo da malo izmjenim fontove i intaliram navigon navigaciju, ništa više..

 

Zahvaljujem na trudu...

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.10.2012 19:22 (Neven77).
14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak
Sigurno je.... Od vise od 15 milijuna iPhonea jailbreakanih Absinthe 2.0.2+ nije prijavljen niti jedan problem sto se toga tice, vise na greenpoison.com ili na twitteru o brojkama...
&amp;quot;Nikad necu protiv toga imat nesto protiv&amp;quot;
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Pozz društvo, long time no see hehe :D

Zanima me kak mogu restoreati iPhone 4S na 5.1.1 sustav?

Trenutno je na 5.1.1 jailbreakan, ali mi cydia nešto kenja i ruši se, a ne želim iOS 6 ni pod koju cijenu.

Može linke na naki provjereni tut ili objasnjenje? Bio bih zahvalan :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak
Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Moj PC  
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice