Nedostatak memorije

poruka: 12
|
čitano: 2.173
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Nedostatak memorije

Hocu Instalirati update za You Tube i Andoid system mi govori da nemam dosta mjesta za instalaciju a imam je i previše točnije 8GB na SD u cemu je problem lijepo je stavljeno da se programi instaliraju na SD molim pomoc :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nedostatak memorije

Većinu aplikacija možeš instalirati samo na internal memory.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostatak memorije

Nece jos uvijek nezznam u cemu je problem

9 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostatak memorije
Cromaki kaže...

Većinu aplikacija možeš instalirati samo na internal memory.

Ima dosta mjesta i na iternal storageu al nece 

11 godina
neaktivan
offline
Nedostatak memorije

Pazi da ne brkas nesto. Interna memorija je podjeljena na onu za programe i onu koju vidis sa file managerom tj di mozes drzat filove neke.

Ako nekoristis neke programe tipa google maps,hangout stvari koje dolaze sa androidom uninstaliraj uppdate jer vecinom se te aplikacije nemogu izbrisat bez rootanja.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nedostatak memorije

RAM?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostatak memorije
ihush kaže...

RAM?

Ram? Sta s njim kakve on ima veze?

15 godina
offline
Re: Nedostatak memorije

Nije najjasnija poruka koju dobiješ.

... možda nema veze, interna/externa memorija su trajne memorije (kartice/diskovi), ovisno o OSu-postavkama i aplikacijama, može se koristiti npr samo interna ili obje.

- RAM je također memorija.. pa su moguća miješanja-zabune.. količina RAMa direktno određuje što možeš pokrenuti (tj što ne možeš). RAM npr nije mjesto na SD kartici (ali može također biti trajan, flash itd.).

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostatak memorije
ihush kaže...

Nije najjasnija poruka koju dobiješ.

... možda nema veze, interna/externa memorija su trajne memorije (kartice/diskovi), ovisno o OSu-postavkama i aplikacijama, može se koristiti npr samo interna ili obje.

- RAM je također memorija.. pa su moguća miješanja-zabune.. količina RAMa direktno određuje što možeš pokrenuti (tj što ne možeš). RAM npr nije mjesto na SD kartici (ali može također biti trajan, flash itd.).

 

Kakve veze ram ima sa I/E memorijom? Kolko ja znam moze se spojit da se dio memorije koristi kao ram, ali njemu mob nije ni rootan. Mozda nisan ubra sta oces rec pa pojasni {#}

15 godina
offline
Re: Nedostatak memorije

-ništa, osim pitanja, dali je možda problem RAM, jer poruke koje se dobiju mogu biti zbunjujuće.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostatak memorije
ihush kaže...

-ništa, osim pitanja, dali je možda problem RAM, jer poruke koje se dobiju mogu biti zbunjujuće.

On nemoze instalirat program, sto nema veze sa ramom svaki program se moze instalirat bez obzira koliko imas rama, a sta bude kad ga pokrenes o tome necemo. On nema memorije za spremit program tj instalirat ga.

15 godina
offline
Re: Nedostatak memorije

i dalje me ne razumiješ... (sve što navodiš je OK/točno... a ja padobranski upadam).

installer, ovisno kako radi i koliki su njegovi zahtijevi tj i installer je app (treba odgovarajuću količinu RAMa), ako nema dovoljno slobodnog RAMa ne mora raditi instalacija... pa do tog da je neki bug i sl.

npr banalno, možda treba pogasiti neke aktivne appse da bi install prošao? Možda mora biti rootan...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice