Nestali kontakti na mobitelu

poruka: 6
|
čitano: 5.664
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Nestali kontakti na mobitelu

Imam G4 koji radi sasvim uredno.

 

Jucer sam isa lec, stavio mob kraj kreveta, sve normalno bilo. Ujutro se budim nema oko 200 kontakata iz mobitela. Imao sam oko 250 komada, sad ih je samo 37.

 

Aplikacije koje su azurirane su bile here maps i google plus.

 

Gladao sam po racunima od googlea i hotmaila, ali na njima je samo tih 37 kontakata. Prije su bili svi.

 

Ima ko ideju sta se dogodilo ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nestali kontakti na mobitelu

Provjeri da ti u imeniku nije isključen prikaz sa određenih accounta ili sa samog telefona. Malo pogledaj postavke...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
offline
Re: Nestali kontakti na mobitelu
Nikad ne vjeruj jednom uredjaju, kod mene su kontakti kopirani u mob, na sim, exportani na hdd-u u kompu i backup u google driveu
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Nestali kontakti na mobitelu

Sve sam to gledao. Nista nije radilo.

 

 

Bio je jedan racun od outlooka koji se nije azurira, izbrisa san ga i pokusa opet dodat, ali ga ne dodaje zbog nekog razloga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nestali kontakti na mobitelu
picajzla0707 kaže...
Nikad ne vjeruj jednom uredjaju, kod mene su kontakti kopirani u mob, na sim, exportani na hdd-u u kompu i backup u google driveu

 Stvar je sta su prije bili na hotmailu. Ali ih vise nema. Nekis cudom mi je SIM prazan.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.12.2016 20:51 (Zajeb).
12 godina
offline
Nestali kontakti na mobitelu

Da ne otvaram novu temu..nestaju mi kontakti ovo je vec drugi put.Redovno ih spremam na gmail ali od 200tinajk sad ih je samo pola..Ovih drugih nigdje prosao sam postavke i ostalo nista.. Zašto nestaju? Dodje mi da promjenim mobitel ova kanta Redmi 9AT ima samo dobru bateriju..našao sam ih u otpadu i vratio tako svaki put

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.5.2022 8:33 (kaw_liga).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice