Otkljucavanje iphone 4s - nesto novo

poruka: 7
|
čitano: 1.048
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Otkljucavanje iphone 4s - nesto novo

imam 4s ios 5.1.1 otkljucan gevey karticom vec 4 godine ali mi zadaje probleme u zadnje vrijeme,da li postoji neka nova provjerena metoda kako sam to doma besplano otkljucati,konkretno se radi o njemackoj t-mobile mreze telemobile.de

ne moze se covjek snaci u moru laznih videa i softwara koji se nude na netu

 

da li je moguce da su oni sami bez zahtjeva poslali applu unlock nakon 2 godine jer na jednoj stranici kad unesem imei pise da je otkljucan a nije bio sigurno otkljucan prije 4 godine a i sad gledam neki video gdje frajer samo spoji phone s itunesom i pise potrebna aktivacija i telefon se otkljuca i moze bilo koja kartica u njega

evo linka ispod tog videa

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2016 18:14 (leo77).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Otkljucavanje iphone 4s - nesto novo

ili ako netko zna link gdje se to moze provjeriti bez vadenja kartice jer mi je to prevelika komplikacija da se preko imei vidi je li telefon zakljucan ili ne

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Otkljucavanje iphone 4s - nesto novo

Kupiš si novi uređaj,taj je već u banani,po mogućnosti android,nekakvu xperiu z1 koja ide za 700-800kn otključana na sve mreže ;)

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Otkljucavanje iphone 4s - nesto novo

sve si mi reko sad,da imam 800 kuna viska kupio bi,meni je dobar i ovaj,telefon mi treba samo za telefonranje i pogledam nesto na njuskalu i internetu ako trebam,ne zelim nikakve androide ogromne koji mi ne stanu u dzep,

 

koje su to sve prevare,da tebi apple kao firma od koje si kupio telefn ne zeli pruiti takve informacije kad se spokijs na itunes nego ti moras placati check imei i sta ti ja znam,pa oni vise para uberu na tome nego na uredajima

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Otkljucavanje iphone 4s - nesto novo
leo77 kaže...

sve si mi reko sad,da imam 800 kuna viska kupio bi,meni je dobar i ovaj,telefon mi treba samo za telefonranje i pogledam nesto na njuskalu i internetu ako trebam,ne zelim nikakve androide ogromne koji mi ne stanu u dzep,

 

koje su to sve prevare,da tebi apple kao firma od koje si kupio telefn ne zeli pruiti takve informacije kad se spokijs na itunes nego ti moras placati check imei i sta ti ja znam,pa oni vise para uberu na tome nego na uredajima

 Htio si jabukicu sad nemoj kukat ;)
Dekodiranje apple telefona kod nas je od 300 do 600-700 ako se ne varam,na internetu ima par stranica koje su pouzdane ostalo sve fake ;)

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
13 godina
neaktivan
offline
Otkljucavanje iphone 4s - nesto novo

kako vole ljudi predpostavljati to je nevjerovatno,sve znate samo ne ono sto treba "htio si jabukicu" ne nisam htio jabukicu nikada niti cu je ikada vise imati,ja sam prvi mobitel imao u autu u obliku telefonske slusalice,prve mobitele dok je u hr bila samo jedna mreza cronet a minuta poziva 6 kuna,nikada nisam htio taj gayphone vec mi je klinac jedan bio duzan pare i ja sam taj iphone prakticki dobio za 400 kuna kad je tek izasao na trziste i pet ga nisam zelio koristiti bas iz razloga sto mi je jadna ta cijela apple spika koja te tjera da updatas software do granice kad ti telefon postane pprespor da moras kupiti novi,ali mi je moj crkao i ajde da ne kupujem novi a imam ovaj u ladici poceo koristiti i sad mi je sve na njemu od wifi sifri svih kafica gdje se krecem pa na dalje i zato necu novi telefon

i jedino dobro kd 4s-a je izgled i velicina jer odlicno lezi u ruci i taman za dzep,a ne ovi ko da stavljam tablet a uho,ne znas jel bi ga koristio kao lepezu ili telefonirao s njim

a i realno gedam kako ljudi oko mene mjenjaju te samsunge kao carape a moj iphone traje i traje i traje i imacu ga dok ne umre sam od sebe

a naci cu i rjesenje,rade dam js 200tinjak kuna i teraj dalje

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Otkljucavanje iphone 4s - nesto novo

znaci trazio sam da li netko zna pouzdan link da ne istrazujem satima,nekada su forumi tome i sluzili,jedan postavi problem drugi pomognu ako znaju,danas samo da se nekoga sprda i pametuje

 

zajasicu ja ove kad poludim jedan dan ili iz apple tamo u areni ili u t-comu da mi to rijese

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2016 21:53 (leo77).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice