Problem sa baterijom na androidu

poruka: 13
|
čitano: 9.983
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa baterijom na androidu

Radi se o mobitelu Htc desire
znači prije je radio normalno ali  zadnje vrijeme je poludio.
Gasio se na 5-9% baterije
onda na 25 pa na 36 i danas gledam 50% on odmah prebaci na 0 i ugasi se

Stavim ga da se puni i normalno puni do 50 i onda odmah prebaci na 100%

Zna li itko koji u je vrag i šta mu se događa {#}
Može li se to popraviti ...
Hvala!

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa baterijom na androidu
maric2014 kaže...

Radi se o mobitelu Htc desire
znači prije je radio normalno ali  zadnje vrijeme je poludio.
Gasio se na 5-9% baterije
onda na 25 pa na 36 i danas gledam 50% on odmah prebaci na 0 i ugasi se

Stavim ga da se puni i normalno puni do 50 i onda odmah prebaci na 100%

Zna li itko koji u je vrag i šta mu se događa {#}
Može li se to popraviti ...
Hvala!

Kalibriraj bateriju, imas programa po markteu ;)

9 godina
offline
Problem sa baterijom na androidu

Bok, može  POMOĆ oko HUAWEI G6  lte. Baterija mi se po noći potroši oko 15 do 20%,  trebam je calabrirati ali ne mogu nači aplikaciju bez potrebe ROOTANJA. Pa ako netko možda zna koju HVALA, POZZ!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa baterijom na androidu
veseli007 kaže...

Bok, može  POMOĆ oko HUAWEI G6  lte. Baterija mi se po noći potroši oko 15 do 20%,  trebam je calabrirati ali ne mogu nači aplikaciju bez potrebe ROOTANJA. Pa ako netko možda zna koju HVALA, POZZ!!

 Nema app za kalibriranje bez roota,kalibrirat e moze i ako se obrise jedan file al za to ti opet treba root, kalibrirat se moze tako da se iskljuci mob i da se puni do 100%, al to u tebe vjerovatno nije problem, ako ti prekonoci padne baterija za 20% znaci da ti je nesto trosi (pogledaj sta), meni se znalo dogadjat da mi baterija prekonoci izgubi 2-3% a sa nekim drugim romom 15-tak %. Baterija se kalibrira kad ti se ne ocitaj tocan postupak ba se zbog toga npr telefon gasi a ima jos npr 20%

9 godina
offline
Re: Problem sa baterijom na androidu

 BOK!  Ne kužim gdje crpi bateriju, imam instalirane 5-6 aplikacija. Vratit ču ga na tvorničke postavke  pa onda vidim, inače brat mi ima isti mob samo 3g i njemu troši 1% na noć tako da me to malo bedira. Mob je nov ne vijerujem da je u pitanju da treba mijenjati bateriju, probat ču tako pa se javim... pozz!

14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa baterijom na androidu
veseli007 kaže...

 BOK!  Ne kužim gdje crpi bateriju, imam instalirane 5-6 aplikacija. Vratit ču ga na tvorničke postavke  pa onda vidim, inače brat mi ima isti mob samo 3g i njemu troši 1% na noć tako da me to malo bedira. Mob je nov ne vijerujem da je u pitanju da treba mijenjati bateriju, probat ču tako pa se javim... pozz!

 Vjerovatno ti je uključena wi-fi i podatkovna uključena,  a ako nije to toga vjerovatno kod tebe slab signal ako nestane i zna crpit bateriju kad traži signal od operatora. 

 

Nenad
9 godina
offline
Re: Problem sa baterijom na androidu

Pozz! sve glavne funkcije pogasim, očistim sve šta mogu . Ato sa signalom nisam skužio, inače mreža je T-com.  imam 2,3,4 crtice kako kada. Može biti inače sam u gradu tako da mi se nije desilo da nema signala, sada mi se mob napunio na 100% kad nešto skužim javim..  HVALA SVIMA  

9 godina
offline
Re: Problem sa baterijom na androidu

POzz!  Riješena stvar, frka je bila u signalu tko bi reko.Kada koristi LTE i kada nije na  NETU samo kao signal onda troši i do 20% preko noć iako ima dvije crtice signala. U postavkama sam stavio na 2G-3G signal i odmah se signal pojačao maxi i  gle  ČUDO 1% preko noći HVALA!!   hvala 100%

7 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa baterijom na androidu

Pozz, imam problem. Baterija mi se napuni do 100% i za nekih 3-4 minuta spadne na 77% i tek onda polako trosi, a kada dodje do 13-14% telefon se gasi. Ima li neko resenje? Uradio sam kalibraciju.

9 godina
offline
Re: Problem sa baterijom na androidu

Bok, i kod mene na S4 je slicna situacija napunim mob na 100% i za 10 min je na nekih 90-2-3, kako kada, a da ga nisam koristio. Ja sam se naviko na to, vijerovatno povuce android i sve aplikacije, iako ih imam jedno 8-10 kom.

U tvom slucaju neznam, mozda je do signala 3G-4G, mozda je baterija slaba, stvarno neznam. Probaj od nekog posuditi bateriju ako je izmijenjiva pa probaj, ili ga vrati na tvornicke postavke. Nisam neki znalac, ja isto ako nesto ne kuzim postavim pitanje na BUG-u, i uvijek se netko nadje sa slicnim frkama koji zeli pomoci. Navedi radi bolje informacije koji je mob, lakse ces dobiti odgovor. LP!

Život je jednostavan ne treba komplicirati! ;))
8 godina
offline
Problem sa baterijom na androidu

Sve ovisi koliko je mob star..meni je evo note 4 nakon 2 god poceo sa problemima baterije...napuni se do 91%  i tako stoji...nakon vadenja baterije iz moba pokazuje 100% ...moozda je soft. Al moguce  da  je i ona frknula...vidjet cu jos  kroz par dana...btw jel zna tko tocno koliko V mora bat izbacivati tj treba li od 100% do 0% biti na npr 4V ili varira od 4 do 3.8v itd

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa baterijom na androidu

Koji je desire u pitanju? Isprazni bateriju totalno dok se mobitel ne ugasi.Tek onda stavi punit.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa baterijom na androidu

Koji je desire u pitanju? Isprazni bateriju totalno dok se mobitel ne ugasi.Tek onda stavi punit.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice