Skype notifikacije - slike ima, tona nema

poruka: 3
|
čitano: 1.106
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Skype notifikacije - slike ima, tona nema

Imam Xiaomi Mi 5S na kome je poslednji zvanični Global Developer MIUI 9 ROM i imam neobičan problem sa notifikacijama: LED-ica se pali i, ako tako podesim, upaliće se i ekran i prikazati poruka na lock screenu, sve je normalno, osim što nema zvuka kada stigne nova poruka. 

 

U Settings\Notifications\Skype su dozvoljeni svi tipovi obaveštenja, a isto je urađeno i u podešavanjima Skype aplikacije. Zvono poziva i obaveštenje o prispeću nove SMS poruke se normalno čuju. Postoji li opcija koju sam propustio, ili je u pitanju bug u developer ROM-u?!

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Skype notifikacije - slike ima, tona nema

Samo da dodam da se i kod poruka pristiglih na Viber (pošto je to po funkcionalnosti Skypeu najsličina aplikacija koju imam) notifikacije uredno čuju. 

 

EDIT: Takođe, kod primanja poziva se čuje zvuk "zvona", ali obaveštenje o poruci i dalje ne.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.10.2017 21:21 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Skype notifikacije - slike ima, tona nema

Treći post, ali problem rešen: skinuta starija verzija.

 

Malo guglanja je otkrilo niz tema na MS forumima u kojima su se korisnici žalili na ovaj problem od lansiranja verzije 8.0. Problem se, izgleda, uglavnom javlja na uređajima sa malo više customizovanim Androidom, što kod mene jeste slučaj (MIUI 9). Skinuo sam sa APK Mirrora poslednju verziju pre 8-ice i obaveštenja stižu momentalno, uz odgovarajući zvuk.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice