Alcatel One Touch Idol-6030D

poruka: 124
|
čitano: 81.095
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Alcatel One Touch Idol-6030D

Zdravo svima. 

Imam jedan problem u vezi telefona. Naime, 2/3 touch screen-a ne reaguje ( iz razloga što je razbijen ). Zanima me da li je otišao i display ( jer je slika sasvim normalna, cak se i ne vidi napuknuće kada je otključan,i telefon normalno funkcioniše,čak mi alarm zvoni i stižu poruke)? Negdje sam pročitala da se mijenja sve u kompletu ( lcd display + touch screen + digitizer ) , ali postoji i posebno dio: touch screen i digitizer bez display-a ,čija cijena je znatno manja. Pa me zanima da li se isplati popravljati to i da li je moguće zamijeniti samo touch, da se ne dira display ili šta već? 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Alcatel One Touch Idol-6030D
YoGeorge kaže...

Poz !!! Imam Alcatel One Touch Idol 6030 

 

Problem je ovakav !

 

Odjednom mi se pojavilo ovo sa slike , znaci nisam moga nikako uci u mobitel nista , napravio sam HARD RESET i vise mobitel ne pali , a kada ga stavim da se puni svijetli plavo .

mobitel se ne moze upaliti  !!! 

dali zna netko sto treba napraviti ?

 Jel zna tko kako rjesit ovaj problem ?

 

Software ga opce ne registrira kad ga spojim na pc (naravno, pridrzavajuci se uputa)

Truth in engineering.
11 godina
offline
Re: Alcatel One Touch Idol-6030D
Batista kaže...
YoGeorge kaže...

Poz !!! Imam Alcatel One Touch Idol 6030 

 

Problem je ovakav !

 

Odjednom mi se pojavilo ovo sa slike , znaci nisam moga nikako uci u mobitel nista , napravio sam HARD RESET i vise mobitel ne pali , a kada ga stavim da se puni svijetli plavo .

mobitel se ne moze upaliti  !!! 

dali zna netko sto treba napraviti ?

 Jel zna tko kako rjesit ovaj problem ?

 

Software ga opce ne registrira kad ga spojim na pc (naravno, pridrzavajuci se uputa)

 jel rijesio neko ovaj problem, jucer se pojavilo staroj na mobitlu, sve sam probao sto sam se sjetio al nista ne pomaze, a novi software ne mogu nigdje naci ni nacin da ga instaliram

10 godina
neaktivan
offline
Alcatel One Touch Idol-6030D

Pozdrav,

 

Dali netko zna kako stavit windows xp na alcatel idol,imam problem sa bootanjem jer cim dode to alcatel logo-a samo stoji i ne mice se.Probao sam nesto preko flash toola sto mi je kolega rekao ali izgleda da mobitel mora biti na pocetnom zaslonu da bi to radilo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice