Android poceo stekati nakon zadnjeg update

poruka: 5
|
čitano: 1.033
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Android poceo stekati nakon zadnjeg update

Updatea sam android na verziju 5.0, i sve je počelo stekati, mobotel sam kupio prekjučer, radilo sve super,nakon par sati dosla obavijest o updateu,skinuo i od onda uzas...

Udem u chrome, budem par minuta i kad stisnem vracanje na pozadinu treba mu 1-2 sekunde da ju ucita... U kojem god programu da sam pri povratku na pozadinu ucitava se

 

Imam lg g3s, giga rama i 4jezgreni 1.2ghz, ne vidim u čemu je problem, mobitel kupljen nov 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Android poceo stekati nakon zadnjeg update
ficosime kaže...

Updatea sam android na verziju 5.0, i sve je počelo stekati, mobotel sam kupio prekjučer, radilo sve super,nakon par sati dosla obavijest o updateu,skinuo i od onda uzas...

Udem u chrome, budem par minuta i kad stisnem vracanje na pozadinu treba mu 1-2 sekunde da ju ucita... U kojem god programu da sam pri povratku na pozadinu ucitava se

 

Imam lg g3s, giga rama i 4jezgreni 1.2ghz, ne vidim u čemu je problem, mobitel kupljen nov 

 napravi hard reset, mozda pomogne premda ne vjerujemd a ce maknuti update nego samo ga resertirati na tvornicke.

 

Ako ne pomogne, nosi ga u trgovinu, mislim da je rok 8 dana da ga vratis u trgovinu ako nesto ne radi kako treba.  Barem da ti ga zamjene za drugi. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2015 3:34 (Markić7).
12 godina
offline
Android poceo stekati nakon zadnjeg update
To je normalno, lg je ujebo s oproštenjem lollipop, a giga rama je premalo da poganja to kako spada na tom mobu. Što te navelo da uzmeš taj mob uopće :(
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android poceo stekati nakon zadnjeg update
maks0806 kaže...
To je normalno, lg je ujebo s oproštenjem lollipop, a giga rama je premalo da poganja to kako spada na tom mobu. Što te navelo da uzmeš taj mob uopće :(

 

A isao sam u pretplatu s vipom, produljenje ugovora, a vise nemaju lg g2 u ponudi

Ma mobitel mi se cini cisto uredu, nije top, al nije niti los, u ducanu mi je bio odlican, tamo je jos uvijek na kit katu bio


Sad nez, ako vratim na tvornicke postavke oce ga vratiti na 4.4 ili ce samo pobrisati sve i ostati na lollipopu? 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Android poceo stekati nakon zadnjeg update

Ostat će na LPu, al vrlo vjerojatno će ti bolje radit.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice