Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava! izdvojena tema

poruka: 637
|
čitano: 210.207
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
ATJLučko kaže...

Za sve one koji se brinu, jesu uzeli novi ili nenovi gadget 

 

LINK; http://osxdaily.com/2018/01/27/determine-iphone-new-refurbished-replaced/

 Po ovome, nov.

12 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Nabavio (po preporuci nekog kolege par postova iza) ringke [FUSION] shadow black case za iPhone 8 preko eBaya za 88kn neto sa shippingom. Pa evo ako netko misli narucivat od njih ovaj case.

Kvalitetna izrada ali shadow black (bocni dijelovi bumpera osjencani crno) nije shadow black nego shadow blue. Nema veze s crnom bojom nego je cista tamno plava.
Straznja strana klasicni dobar PC. No nekako si mu preniske izbocine - to mi je u biti glavna mana - na prednjoj strani, mislim da cu narucit otterbox symmetry / spigen tough armor / neo hybrid 2 ipak..

Ficolinjo
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.2.2018 19:29 (Ficolinja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Meni je iPhone 8 Plus predivan mob da ga stavljem u kojekakve maskice, a mob mi je ispao svega 2 puta u zivotu, pa ga rade nosim bez icega

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Ako neko zeli apple kozne maske sa logom od prave ovčije kože sa metalnim tipkama i apple logom kao original su,provjereno je jer sam kupio za iphone x i koristim ju,povoljno za pravu kožu i takvu izradu..imam link na alixpressu
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Kakva vam je baterija na 8 Plus? Meni je bolesna, mozda najbolja koju sam imao dosada, ja ga nemogu ubiti u jednom danu da neznams sto radim na njemu, stvarno sam iznenaden. Veliki plus dajem Appleu na optimizaciji

 
3 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Ljudi kako ste zadovoljni sa iOS 11? Ja sam jako razocaran, imao sam dosta iPhona, doslovno nikad nisam bio vise razocaran sa iOS-om kao sada. Bugovit, trzav... Kad bi trebao novi iOS izaci? Ima li ikakvih informacija

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Meni nije tako kako ti kazes na iphoneu x,sve radi glatko i kako treba
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Robi1992 kaže...
Meni nije tako kako ti kazes na iphoneu x,sve radi glatko i kako treba

Swipe na home screenu na widgete, surfanje, animacije.. sve ti je glatko? Mislim s obzirom koji chip ima ocekivao sam vise ali 99% sam siguran da je do iOS-a

7 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Sve glatko,nemoze bit savrseno stucne tu i tamo ali 99% je glatko
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Robi1992 kaže...
Sve glatko,nemoze bit savrseno stucne tu i tamo ali 99% je glatko

Neznam, iPhone 7 mi je bolje radio. A RAM management mi je na iOS 10 bio jedno 2x bolji na mobu sa manje RAM-a... Meni se cini da su bas nesto u*ebali sa ovom 11icom. Nadam se poboljsanju

10 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Evo me opet s iCloud slikama. Naime iskljucio sam iCloud fotoalbum jer sam mislio da ih nece obrisat s mobitela vec samo s iClouda medjutim obrisao mi je oko 750 slika. Imam ih i dalje na iCloud ali ne znam sad tacno kojih 750 je obrisao. Jel ih moguce naci u nekom folderu samo obrisane i izvrsiti backup?

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Zna li netko kad izlazi iOS 11.3? Ovo je vec neizdrzivo, nikad nisam imao nestabilniji i bugovitiji iPhone dosada (11.2.5 verzija). 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
miikaa77 kaže...

Evo me opet s iCloud slikama. Naime iskljucio sam iCloud fotoalbum jer sam mislio da ih nece obrisat s mobitela vec samo s iClouda medjutim obrisao mi je oko 750 slika. Imam ih i dalje na iCloud ali ne znam sad tacno kojih 750 je obrisao. Jel ih moguce naci u nekom folderu samo obrisane i izvrsiti backup?

 Na mobitelu odes pod nedavno obrisane. Tamo ti se nalaze obrisane fotografije koje se “cuvaju” 30 dana. Oznacis si one koje zelis obnovit i to ti je to. 

Ako sam ti pomogao opali TD!
10 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
FuzzyBrain kaže...
miikaa77 kaže...

Evo me opet s iCloud slikama. Naime iskljucio sam iCloud fotoalbum jer sam mislio da ih nece obrisat s mobitela vec samo s iClouda medjutim obrisao mi je oko 750 slika. Imam ih i dalje na iCloud ali ne znam sad tacno kojih 750 je obrisao. Jel ih moguce naci u nekom folderu samo obrisane i izvrsiti backup?

 Na mobitelu odes pod nedavno obrisane. Tamo ti se nalaze obrisane fotografije koje se “cuvaju” 30 dana. Oznacis si one koje zelis obnovit i to ti je to. 

 Nema druze. Mislio sam oslobodit memoriju s iClouda medjutim obrisao mi je s mobitela. Sad na iCloudu imam sve te slike i toh 750, ali ne znam kako back up samo ovih 750 obrisanih

12 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Gdje na iCloudu tocno vidis te obrisane slike (mobitel ili racunalo)? Edit: Znaci kada na mobitelu otides na slike i zatim u podfolder nedavno obrisano ne vidis nista?

Ako sam ti pomogao opali TD!
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.2.2018 23:00 (FuzzyBrain).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
FuzzyBrain kaže...

Gdje na iCloudu tocno vidis te obrisane slike (mobitel ili racunalo)? Edit: Znaci kada na mobitelu otides na slike i zatim u podfolder nedavno obrisano ne vidis nista?

 Kad odem na racunalo na icloud.com i pod photos vidim sve slike 2400, medjutim na mobitelu imam 1700. Pod nedavno obrisano nemam nista ni na racunalu ni mobitelu

15 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Prodajem dvije dbrand matte black naljepnice za iPhone 8, pa ako nekog zanima više može pm.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

došo novi ios update, ako netko nije pratio u zadnje vrijeme je jedan indijski simbol uzrokovao crash i boot loop

Ficolinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Koliko sati korištenja imate na plus cca?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Nisam ikad imao potrebu mjeriti toliko koliko traje baterija, ali iz primjera: Skinem s punjača oko 23:00 i navečer još visim na njemu. Ne stavljam ga na punjač nakon toga. S posla se vraćam sljedeći dan oko 18:00 i na uređaju ostane oko 55%.

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!

U principu, interesira me da li moze izvuci oko 10 sati upotrebe (SOT + background) u nekom razdoblju od 24 sata.

16 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Molim prijedlog za servis iPhone 8 Plus. Uređaj je u jamstvu.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!
iPhone 8  Space Gray
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Malo sam istraživao koje je najekonomičnije riješenje za brzo punjenje i vidim da 12W ipad punjač ne zaostaje puno za originalnim 29W fast punjačem. Ima li netko preporuku za MFI lightning kabel za tu kombinaciju (ipad punjač) ili da idem na original?

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Korisnik sam Samsunga ali rodica kupila iPhone 8 pa sam iskoristio priliku da snimim unboxing :D

 

https://www.youtube.com/channel/UCWgV7W_LmZOI8sTXRTIzfdg/videos
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Sil kaže...

Molim prijedlog za servis iPhone 8 Plus. Uređaj je u jamstvu.

 Sve pohvale za Apple servis (u ovom slučaju Store). Uređaj poslan u srijedu prošli tjedan. Došao u ZG u četvrtak. U petak završena dijagnostika i odluka da se uređaj zamijeni s novim. U utorak, jučer, je uređaj već kod mene. Cijelo vrijeme komunikacija je bila na vrhunskoj razini. Dobio sam brze i kvalitetne odgovore. S obzirom da sam imao lošija iskustva s nekim drugim brandovima što se tiče servisa (LG, Sony), ovo je bilo ugodno iznenađenje.

12 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Sil kaže...
Sil kaže...

Molim prijedlog za servis iPhone 8 Plus. Uređaj je u jamstvu.

 Sve pohvale za Apple servis (u ovom slučaju Store). Uređaj poslan u srijedu prošli tjedan. Došao u ZG u četvrtak. U petak završena dijagnostika i odluka da se uređaj zamijeni s novim. U utorak, jučer, je uređaj već kod mene. Cijelo vrijeme komunikacija je bila na vrhunskoj razini. Dobio sam brze i kvalitetne odgovore. S obzirom da sam imao lošija iskustva s nekim drugim brandovima što se tiče servisa (LG, Sony), ovo je bilo ugodno iznenađenje.

 Novim?? Nov,tvornički zapakiran u kutiji kao kad ga kupuješ?

9 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Obicno dobijes refurb. bez icega tako da ne vjerujem da je dobio bas full pack novi.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Ne, nije bio zapakiran u originalnom pakiranju s dodacima ako na to misliš. Refurb ili novi, ne znam. Bitno je da se problem riješio u vrlo kratkom roku i da sam zadovoljan nakon cijele priče. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Ok, sad ste me zainteresirali da vidim što sam dobio na kraju. :) Radi se o replacement uređaju. Imam prefiks 'N' na informaciji o modelu.

 

  1. Look for “Model” and then read the model identifier next to that text, it will look something like “MN572LL/A”, the first character will let you know if the device is new, refurbished, replacement, or personalized:
    • M – Brand new device, meaning the device was purchased new
    • F – Refurbished device, meaning the device has been through refurbishing process
    • N – Replacement device, meaning the originally bought device was replaced by this model likely due to a service request
    • P – Personalized device with engraving, meaning the device was customized with an engraving on purchase

 

Izvor

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice