Audio data only file playing

poruka: 2
|
čitano: 348
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Audio data only file playing

Pozdrav ekipa.

 

Imam samsung galaxy s3 mini. U zadnje vrijeme mi se često javlja problem da ne mogu otvoriti neki video.  Tj otvori mi samo audio. Kad pokrenem video pise mi "audio data only file playing". Ako otvorim detalje videa pise mp4. A mp4 su formata i drugi videi koje mogu bez problema otvoriti. Pokusao sam skinuti vlc player ali ne pomaze. Zna li netko u cemu je problem.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Audio data only file playing
dubko kaže...

Pozdrav ekipa.

 

Imam samsung galaxy s3 mini. U zadnje vrijeme mi se često javlja problem da ne mogu otvoriti neki video.  Tj otvori mi samo audio. Kad pokrenem video pise mi "audio data only file playing". Ako otvorim detalje videa pise mp4. A mp4 su formata i drugi videi koje mogu bez problema otvoriti. Pokusao sam skinuti vlc player ali ne pomaze. Zna li netko u cemu je problem.

mp4 nije format videa već container.

 

Video codec može biti, između ostalog (ovo su najčešći):

MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4 (A)SP
H.264/ MPEG-4 AVC
H.265/ HEVC
VC-1/ WMV
Real Video
Theora
Microsoft MPEG4 V2
VP8
VP9
MVC

 

Ja za filmove na tabletu koristi MXplayer koji podržava instalaciju dodatnih codeca, što je zgodno na starijim uređajima koji nemaju već ugrađenu podršku za većinu popularnih codeca.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice