Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati

poruka: 49
|
čitano: 14.105
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
RE: Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati
The Man kaže...
Eyekool kaže...
The Man kaže...

Pa normalno. Ne mogu (i ne trudim se) sakriti zadovoljstvo pri korištenju Vip i T-Mobile mreže, baš kao i svi ljudi koje poznajem.

 

 

 

Also... 1. Vip > 2. T-Mobile > 3. BonBon > 4. Tomato > 5. čip kartica za telefonsku govornicu > 6. TELE2 (užas od mreže)

  Ti očito poznaješ jako malo ljudi...

 

Po kojem je kriteriju sastavljena ova ljestvica? VIp na prvom a Tomato na četvrtom mjestu?

 

Budući da sam relativno zadovoljan Tele2 korisnik/pretplatnik (naravno da je Tele2 daleko od savrešenog operatera) pristao bi na ovu ponudu kad bi imao potrebu trošit 300kn mjesečno na mobiteliranje, i ovih 100kn mi je sasvim dovoljno, prepolovio se trošak mobiteliranja otkad sam prešao s Vipnet-a na Tele2.

Bio sam kratko na TELE2 i nikad više. Toliko su ekstra da se usude stavljati limit na mjesečnu potrošnju? Fakat ingenijozno za jednu firmu koja živi od potrošnje. Ma za medalju!

 

Vip i T-Mobile su tu za ozbiljne ljude i za sve one koji znaju što žele i spremni su to platiti. Tomato je za djecu, umirovljenike i za one koji su cijepljeni protiv (mobilne) tehnologije, pa mobitel koriste isključivo za zvanje i primanje privatnih poziva. TELE2 je (uglavnom) za naivce i šupljoglave persone.

 

U kući mi je baka i mala sestra koriste Tomato, koji (by the way) ima duplo bolji signal nego TELE2.

ajde mi sad lijepo reci di si ti to imo los signal u tele2 ja sam doslovno bio svugdje i nigdje me nije signal zaje*** mozda je tako bilo kad je tele2 tek doso al kad sam ja preso na njega je sve u redu i znatno jeftinije od vipa(naci prije 2god.) a sto se tice toga za tomato si u pravu 

Signature
14 godina
offline
RE: Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati

ne baljezgaj gluposti, tele 2 je daleko najeftinija mreza, i najisplativija u odnosu na druge mreze , signal je ok , nije savrsen ali je dobar. Vip i T-mobile nezna se koji je gori , cijene razgovora, interneta , poruka su 20 % skuplje u odnosu na tele 2.

Još svojom bodriš me lepotom za druge slep sam o tom potom jer znam, zauvek blizu si =)
15 godina
neaktivan
offline
Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati

Ja volim dobre, pouzdane, kvalitetne, inovativne i jeftine stvari.

 

Zar svi vi koji ste pisali hvalospjeve u vezi TELE2 mreže stvarno mislite da i ja ne bi prebacio svoj(e) broj(eve) na TELE2 pretplatu u slučaju da je ona uistinu tako dobra kao što pričate?

 

Bonovi su mi bezveze, jer je preko njih sve puno skuplje, a pogotovo pristup internetu koji inače jako često upražnjavam. Da nije tako i sam bih bio na bonovima, a ne na pretplati.

 

Njih danas najčešće grebu oni kojima mobitel predstavlja ukras za stavit na stol dok piju kavu u bircu, a ne oni koji ga uistinu i koriste. Pretplata je povoljnija kako god da okreneš.

If creativity is a field, copyright is the fence.
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati
The Man kaže...

Ja volim dobre, pouzdane, kvalitetne, inovativne i jeftine stvari.

 

Zar svi vi koji ste pisali hvalospjeve u vezi TELE2 mreže stvarno mislite da i ja ne bi prebacio svoj(e) broj(eve) na TELE2 pretplatu u slučaju da je ona uistinu tako dobra kao što pričate?

 

Bonovi su mi bezveze, jer je preko njih sve puno skuplje, a pogotovo pristup internetu koji inače jako često upražnjavam. Da nije tako i sam bih bio na bonovima, a ne na pretplati.

 

Njih danas najčešće grebu oni kojima mobitel predstavlja ukras za stavit na stol dok piju kavu u bircu, a ne oni koji ga uistinu i koriste. Pretplata je povoljnija kako god da okreneš.

brainu jedan da ta mreza nije tako dobra ne bi je tolko ljudi hvalilo a nisam ja kriv kaj si ti sakati fanboy i sve sto nije vip ne valja zato ako ti stvarno mislis da tele2 misli slobodno al ja mislim da govori drugacije to kolko ga ljudi koristi jedino sto si reko istinu je da bi internet mogo bit jefitniji al su zato pozivi i poruke daleko jeftinije panju jedan ides mi vise na kur*c i ti i tvoji brainerski frendovi koji se prave pametnima

Signature
15 godina
neaktivan
offline
Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati

Moram te razočarati. Uz Vip paralelno koristim i T-Mobile pošto imam isti broj na obje mreže. Primarno (kao glavni broj) koristim onog operatera koji u određenom periodu ima bolju tarifu i nikako nisam fanboy, već tražim povoljnu cijenu i kvalitetu.

 

TELE2 nudi samo povoljnu cijenu, pa radi tog ispada iz igre. Koristio sam TELE2 na bonove i imao jedno vrijeme pretplatu, tako da sam se na svoje uši uvjerio koliko TELE2 ne valja i da osim niske cijene ne nudi nikakvu kvalitetu, ima jadnu i slabo educiranu podršku, te limitira mjesečnu potrošnju što IMHO nema veze s mozgom.

 

TELE2 {#}

If creativity is a field, copyright is the fence.
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
RE: Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati

znaci ja sam supljoglav i naivac zato jer mi tele2 savrseno ispunjava sve moje zahtjeve koje bi vip ili tmobile naplacivao cak 3-4 puta vise??

istina, signal im nije najbolji, ali tamo gdje se ja krecem, i vise je nego dobar....tamo gdje sam imao problema sa signalom od tele2, imao sam i sa signalom tmobile-a....

 

kad ce ljudi shvatit da uzimas ono sta tebi najvise odgovara....nemres nazvat budalom nekog tko ima razlicite potrebe i zahtjeve od tebe....

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.2.2011 9:40 (reebeech).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati
Memphis kaže...
cro_hamza kaže...

To je nvlakusa za kad gledas ponudu vidis par mobova i onda sastrane imas popis svih, a tamo ima svega.Da je samo onih par to bi bilo predobro.

 a daj mi molim te reci jednu ponudu mobilnog operatera koja nije "navlakuša"

Gle sve je vise manje navlakusa, ali ovo na prvi pogled izgleda bas dobro jer imaju slike samo od nekih dobrih mobova, a na popisu ima prastarih.

14 godina
offline
Re: Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati
The Man kaže...
Eyekool kaže...
The Man kaže...

Pa normalno. Ne mogu (i ne trudim se) sakriti zadovoljstvo pri korištenju Vip i T-Mobile mreže, baš kao i svi ljudi koje poznajem.

 

 

 

Also... 1. Vip > 2. T-Mobile > 3. BonBon > 4. Tomato > 5. čip kartica za telefonsku govornicu > 6. TELE2 (užas od mreže)

  Ti očito poznaješ jako malo ljudi...

 

Po kojem je kriteriju sastavljena ova ljestvica? VIp na prvom a Tomato na četvrtom mjestu?

 

Budući da sam relativno zadovoljan Tele2 korisnik/pretplatnik (naravno da je Tele2 daleko od savrešenog operatera) pristao bi na ovu ponudu kad bi imao potrebu trošit 300kn mjesečno na mobiteliranje, i ovih 100kn mi je sasvim dovoljno, prepolovio se trošak mobiteliranja otkad sam prešao s Vipnet-a na Tele2.

Bio sam kratko na TELE2 i nikad više. Toliko su ekstra da se usude stavljati limit na mjesečnu potrošnju? Fakat ingenijozno za jednu firmu koja živi od potrošnje. Ma za medalju!

 

Vip i T-Mobile su tu za ozbiljne ljude i za sve one koji znaju što žele i spremni su to platiti. Tomato je za djecu, umirovljenike i za one koji su cijepljeni protiv (mobilne) tehnologije, pa mobitel koriste isključivo za zvanje i primanje privatnih poziva. TELE2 je (uglavnom) za naivce i šupljoglave persone.

 

U kući mi je baka i mala sestra koriste Tomato, koji (by the way) ima duplo bolji signal nego TELE2.

 to je i mene smetalo iako nisam dosegao limit ali čuo sam da je taj limit samo prva 3 mjeseca!

14 godina
offline
Re: Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati
The Man kaže...

Moram te razočarati. Uz Vip paralelno koristim i T-Mobile pošto imam isti broj na obje mreže. Primarno (kao glavni broj) koristim onog operatera koji u određenom periodu ima bolju tarifu i nikako nisam fanboy, već tražim povoljnu cijenu i kvalitetu.

 

TELE2 nudi samo povoljnu cijenu, pa radi tog ispada iz igre. Koristio sam TELE2 na bonove i imao jedno vrijeme pretplatu, tako da sam se na svoje uši uvjerio koliko TELE2 ne valja i da osim niske cijene ne nudi nikakvu kvalitetu, ima jadnu i slabo educiranu podršku, te limitira mjesečnu potrošnju što IMHO nema veze s mozgom.

 

TELE2 {#}

Jesi pomislio da kada si zadnji put koristio Tele2,da su se možda nakon nekoga vremena poboljšali,(ni Vip,Tomato,T-mobile,Bonbon,Tele2 nisu uvijek isti što se tiće isplativost i kvalitete),živim gotovo ispod Sljemena i na Vip-u dok sam ga koristio sam imao full signal,ali uz mnogo smetnji i prekidanja tjekom poziva(neovisno dali sam zvao iz centra Zagreba ili iz okolice),istina da na Tele2 signal nije nešto(u pola manji nego kod Vip-a),ali barem mogu normalno obavljati pozive bez tih prekidanja(neovisno gdje se nalazim)

 

BTW:bilo bi dobro da se prekinemo svađati koja je mreža bolja/brža/jeftinija/cool...te da se vratimo temi-Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati{#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.2.2011 11:26 (1BIT).
16 godina
offline
Re: Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati
1BIT kaže...

BTW:bilo bi dobro da se prekinemo svađati koja je mreža bolja/brža/jeftinija/cool...te da se vratimo temi-Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati{#}

Iako je naziv teme "Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati" sam autor se ne drži teme.

No što ja znam, ja sam još samo jedna "šupljoglava persona i naivac"...

Over and out...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati
Ljudi shvatite jedno...

On sebi u mozgu mora opravdati zašto on troši toliku lovu na pretplatu (vjerojatno je vezan nekim super duper mobitelom koji je kupio) i normalno da ce on na vas drvlje i kamenje...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati
EnlightenedPhoenix kaže...
Ljudi shvatite jedno...

On sebi u mozgu mora opravdati zašto on troši toliku lovu na pretplatu (vjerojatno je vezan nekim super duper mobitelom koji je kupio) i normalno da ce on na vas drvlje i kamenje...

Vrhunski mobitel za sitne pare je pogodnost koju uživaju skoro svi pretplatnici, a ako je tebi 250 kuna mjesečno puno za 2 GB data prometa, 300 poruka, 1000 minuta prema svim mrežama i sve ostale naknade, e onda fakat ne znam bro.

 

Znam samo to da me na kraju mjeseca čunra dođe osjetno jeftinije nego što bi bio u bilo kojoj sličnoj TELE2 tarifi i da je usluga by Vip višestruko bolja, a vi naivci mislite i dalje kako je TELE2 superpovoljan i zakon. Je, malo morgen.

 

 

 

P.S. Ispričavam se svima koje su se prepoznali u onom "šupljoglava persona" i radi tog se našli uvrijeđenim. Nije mi bila namjera povrijediti vaš TELE2 ego, nego sam to napisao zbog Mirjane.

 

P.P.S. Ja bi više od ičega na svijetu volio da se mogu složiti s vama, ali ne mogu ići protiv istine i naivno vjerovati preloše implementiranoj TELE2 propagandi. Sorry društvo, ali nemrem bit naivac poput vas.

If creativity is a field, copyright is the fence.
15 godina
neaktivan
offline
Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati

Biti ce tu zutih a bome i crvenih kartona imam osjecaj...

 

I, jel je jos netko dobio neki dobar mobitel?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati
The Man kaže...
EnlightenedPhoenix kaže...
Ljudi shvatite jedno...

On sebi u mozgu mora opravdati zašto on troši toliku lovu na pretplatu (vjerojatno je vezan nekim super duper mobitelom koji je kupio) i normalno da ce on na vas drvlje i kamenje...

Vrhunski mobitel za sitne pare je pogodnost koju uživaju skoro svi pretplatnici, a ako je tebi 250 kuna mjesečno puno za 2 GB data prometa, 300 poruka, 1000 minuta prema svim mrežama i sve ostale naknade, e onda fakat ne znam bro.

 

 

  Kako rekoh ljudi... eto pravog razloga...

 

 

Neka mu je... i prestanite se s njim svađati... Mi znamo kakav je Tele2... istina daleko od savršenog... ali za razliku od ostalih kradljivaca... malo manje krade...

 

 

Meni dobar, kom nije nek ga ne rabi... Ali onda molim vas nemojte bacati fesces okolo samo zato da bacate...

Hvala...

15 godina
neaktivan
offline
Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati

Da je dobar i sam bi ga koristio, jer sebi želim samo najbolje. Fakat te ne kontam EP?

If creativity is a field, copyright is the fence.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati
Samo oni iznad IQ 90 me shvacaju... Nemoj si razbijati glavu ako me ti ne shvaćaš...
14 godina
offline
Re: Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati
The Man kaže...
EnlightenedPhoenix kaže...
Ljudi shvatite jedno...

On sebi u mozgu mora opravdati zašto on troši toliku lovu na pretplatu (vjerojatno je vezan nekim super duper mobitelom koji je kupio) i normalno da ce on na vas drvlje i kamenje...

Vrhunski mobitel za sitne pare je pogodnost koju uživaju skoro svi pretplatnici, a ako je tebi 250 kuna mjesečno puno za 2 GB data prometa, 300 poruka, 1000 minuta prema svim mrežama i sve ostale naknade, e onda fakat ne znam bro.

 

Znam samo to da me na kraju mjeseca čunra dođe osjetno jeftinije nego što bi bio u bilo kojoj sličnoj TELE2 tarifi i da je usluga by Vip višestruko bolja, a vi naivci mislite i dalje kako je TELE2 superpovoljan i zakon. Je, malo morgen.

 

malo si se zlago za 250 kn dobiš 500 minuta, 200 poruka i 1gb. sori bro meni je ... to te samo zavarava jer misliš kako puno dobiš, a nitko ne razmišlja da ti to puno platiš, i tu automatski ti više trošiš nego ja na tele2, zato jer ja platim koliko potrošim a ne platim ono što dobim. Ja za 100 kn mjesečno šaljem poruka koliko hoću i dobim 300mb prometa, i još tih 100 kn mogu potrošit u razgovore. A da ne pričam da 150 kn manje platim nego ti.

 

braco, ja sam bio na vipu i prebacio sam se na tele2 i računi su mi upola manji nego kod vipa. Osim što vidim da bezveze drobiš gluposti i napamet pričaš bez da si išta isprobao, ne shvaćam te ozbiljno! Ako sam ja naivan što sam prelaskom na tele2 uštedio 50%, sori brate ali ti si onda budala, ne znam za drugi izraz!

 

i btw. ja nisam onaj koji ide na onog operatera di mi je povoljniji aparat, već di su mi povoljniji pozivi i ostale usluge, aparat si kupim sam kakav oću. A ne da potpisujem robovlasničke ugovore na 2 godine i zavaram se kako sam uređaj super jeftino kupio.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati
Memphis kaže...
malo si se zlago za 250 kn dobiš 500 minuta, 200 poruka i 1gb. sori bro meni je ... to te samo zavarava jer misliš kako puno dobiš, a nitko ne razmišlja da ti to puno platiš, i tu automatski ti više trošiš nego ja na tele2, zato jer ja platim koliko potrošim a ne platim ono što dobim. Ja za 100 kn mjesečno šaljem poruka koliko hoću i dobim 300mb prometa, i još tih 100 kn mogu potrošit u razgovore. A da ne pričam da 150 kn manje platim nego ti.

 

braco, ja sam bio na vipu i prebacio sam se na tele2 i računi su mi upola manji nego kod vipa. Osim što vidim da bezveze drobiš gluposti i napamet pričaš bez da si išta isprobao, ne shvaćam te ozbiljno! Ako sam ja naivan što sam prelaskom na tele2 uštedio 50%, sori brate ali ti si onda budala, ne znam za drugi izraz!

 

i btw. ja nisam onaj koji ide na onog operatera di mi je povoljniji aparat, već di su mi povoljniji pozivi i ostale usluge, aparat si kupim sam kakav oću. A ne da potpisujem robovlasničke ugovore na 2 godine i zavaram se kako sam uređaj super jeftino kupio.

Ne lažem, jer u laži su kratke noge. Evo ti detaljnog pojašnjenja. Za 200 kuna dobijem 2 GB data prometa, 1000 minuta i 300 SMS poruka prema svim mrežama. Na naknadu za RF ode još 10 kuna, a na uspostave poziva potrošim 40 kuna (ili manje). To je ukupno 250 kuna (ili manje), zar ne?

 

Nije svima cilj imati ekstra mobitel i trošiti mjesečno 100 kuna. Neki vole obilato iskoristiti njegove mogućnosti, vjerovao ti to ili ne, a ako već ionako troše poprilično na razgovore, SMS i internet, zašto ne uzeti super mobitel za simboličnu cifru? Meni je prvenstveno cilj zvati, slati poruke i ići na net preko moba, a to što za male pare mogu dobiti super uređaj samo je šlag na torti.

If creativity is a field, copyright is the fence.
14 godina
offline
Re: Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati
The Man kaže...
Memphis kaže...
malo si se zlago za 250 kn dobiš 500 minuta, 200 poruka i 1gb. sori bro meni je ... to te samo zavarava jer misliš kako puno dobiš, a nitko ne razmišlja da ti to puno platiš, i tu automatski ti više trošiš nego ja na tele2, zato jer ja platim koliko potrošim a ne platim ono što dobim. Ja za 100 kn mjesečno šaljem poruka koliko hoću i dobim 300mb prometa, i još tih 100 kn mogu potrošit u razgovore. A da ne pričam da 150 kn manje platim nego ti.

 

braco, ja sam bio na vipu i prebacio sam se na tele2 i računi su mi upola manji nego kod vipa. Osim što vidim da bezveze drobiš gluposti i napamet pričaš bez da si išta isprobao, ne shvaćam te ozbiljno! Ako sam ja naivan što sam prelaskom na tele2 uštedio 50%, sori brate ali ti si onda budala, ne znam za drugi izraz!

 

i btw. ja nisam onaj koji ide na onog operatera di mi je povoljniji aparat, već di su mi povoljniji pozivi i ostale usluge, aparat si kupim sam kakav oću. A ne da potpisujem robovlasničke ugovore na 2 godine i zavaram se kako sam uređaj super jeftino kupio.

Ne lažem, jer u laži su kratke noge. Evo ti detaljnog pojašnjenja. Za 200 kuna dobijem 2 GB data prometa, 1000 minuta i 300 SMS poruka prema svim mrežama. Na naknadu za RF ode još 10 kuna, a na uspostave poziva potrošim 40 kuna (ili manje). To je ukupno 250 kuna (ili manje), zar ne?

 

Nije svima cilj imati ekstra mobitel i trošiti mjesečno 100 kuna. Neki vole obilato iskoristiti njegove mogućnosti, vjerovao ti to ili ne, a ako već ionako troše poprilično na razgovore, SMS i internet, zašto ne uzeti super mobitel za simboličnu cifru? Meni je prvenstveno cilj zvati, slati poruke i ići na net preko moba, a to što za male pare mogu dobiti super uređaj samo je šlag na torti.

 ako ti tako kažeš al na vipovom cijeniku piše drugačije ...

 

slažem se da ima ljudi koji više troše al to ne znači da i drugi ne daju večim potrošačima više, naprotiv što si veći potrošać više ćeš i dobit. Ako se ti vidiš u toj tarifi ok za tebe je to super pogođeno ali većini ljudi ne treba sve to što stave u mjesečnu naknadu tako da oni biraju tarife koje više njima odgovaraju a operateri gleedaju kako bi privukli korisnike na takve tarife a opet uzeli mjesečnu bakšu, jer možeš ti imat sve u ponudi super jeftino ako ti to slabo koristiš operater od toga nema profita, kako bi navukli ljude na pretplate ili razne tarife uvijetuju minimalnu potrošnju ili nadoplatu bona, te nude povoljnije uređaje kako bi navukli korisnike na nove ugovore i tako tjeraju potrošaće da troše, a i samim time nesvjesno više troše!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice