Besplatno i legalno da aplikacija koje se plaćaju

poruka: 5
|
čitano: 7.183
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Besplatno i legalno do aplikacija koje se plaćaju

Predobro da bi bilo istinito. To sam i ja pomislio dok nisam isprobao.

U čemu je stvar? Instalirate sponzorske aplikacije i sakupljate tako bodove (50-160b po aplikaciji)

koje kasnije mijenjate za aplikacije koje se inaće naplaćuju 0.99 do 10, pa i više $.

Stvar za sad radi jedino za iOS koliko znam i sve je legalno.

 

U ponudi je većina popularnih aplikacija : Angry Birds sve verzije (i najnovija Space koja "košta" 260 b),

iMovie, iPhoto(1300), Keynote, Pages, Numbers, Infinity Blade II (1820), The Sims 3, Fruit Ninja, Cut the rope...

 

Postupak je jednostavan

 

1. kliknete na ovaj link kad ste na iPhoneu/iPadu/iPodu:

http://m.freemyapps.com/share/url/3a894b8e

 

2. stisnete u Safariju pri dnu gumb za dodavanje oznaka i kliknete "Dodaj u početni zaslon" i spremite.

Tako će biti spremljena na home screen poput aplikacije i lakše ćete dolazit do nje (tko nezna kako, eto i

)

 

3. Uđete u stranicu koja je sad u full screenu poput aplikacije i dopustite instaliranje postavke koja će biti korištena za evidenciju koliko ste sponzorskih aplikacija skinuli i bodova osvojili

 

4. odaberete neku od sponzorskih aplikacija, preusmjeri vas se u iTunes gdje je i skinete.

 

5. Kada se aplikacija skine, pokrenete je i morate je imati upaljenu bar 30 sec da bi se evidentirala i da bi dobili bodove

 

I to je to. Kada skupite dovoljno bodova, zamjenite ih za jednu od odličnih aplikacija po izboru.

Ja sam ih par već skinuo i provjereno radi.

 

Samo jedna napomena za kraj, kad budete mijenjali bodove za aplikaciju dat će vam se promotivni kod, koji ćete moć iskoristiti s USA iTunes ID-om.

Ako trenutno koristite hrvatski ID, prebacite ga samo na USA u postavkama. Ako netko neće znati kako, nek se javi ;)

Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.3.2012 19:33 (Tau).
 
1 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Besplatno i legalno do aplikacija koje se plać

Samo da još napomenem da je bodove moguće sakupiti i dijeljenjem linka koji svaki korisnik dobi.

Ako netko pocne koristit uslugu preko vašeg linka, "zaradite" 100 bodova po osobi.

Ja sam baš jucer zamjenio bodove za Pages vrijednosti 10$ besplatno :D

Zakon stvar

Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
15 godina
offline
Besplatno i legalno da aplikacija koje se plaćaju

I treba paziti da se nalazite u US store-u.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Besplatno i legalno da aplikacija koje se plać
sveupitni kaže...

I treba paziti da se nalazite u US store-u.

 Ako i netko nije, lako se promjeni. Ode se na postavke Apple IDa, promjeni lokacija.

Tada iTunes traži da se unese kartica i američka adresa.

Adresa se uzme proizvoljno, samo da je u Americi, a pošto rijetko tko ima američku karticu :D uzme se redeem kod koji se dobije za aplikaciju i upiše u polje za redeem.

Taj kod se nalazi u linku kada kliknete na neku od aplikacija koju želite uzeti u zamjenu za bodove (zadnji dio linka, sadrži samo slova i brojeve).

 

Možda zvuči malo smušeno, ali složi se to :)

 

Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
15 godina
offline
Re: Besplatno i legalno da aplikacija koje se plać
Tau kaže...
sveupitni kaže...

I treba paziti da se nalazite u US store-u.

 Ako i netko nije, lako se promjeni. Ode se na postavke Apple IDa, promjeni lokacija.

Tada iTunes traži da se unese kartica i američka adresa.

Adresa se uzme proizvoljno, samo da je u Americi, a pošto rijetko tko ima američku karticu :D uzme se redeem kod koji se dobije za aplikaciju i upiše u polje za redeem.

Taj kod se nalazi u linku kada kliknete na neku od aplikacija koju želite uzeti u zamjenu za bodove (zadnji dio linka, sadrži samo slova i brojeve).

 

Možda zvuči malo smušeno, ali složi se to :)

 

haha, napravio skroz novi acc :PP

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice