Blackberry 9360 i baterija problem

poruka: 3
|
čitano: 786
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Blackberry 9360 i baterija problem

Imam Blackberry 9360, star dvije godine i posljednjih par mjeseci primjećuje se pad izdržljivosti baterije, tj. moram je puniti svaki dan, a da uopće ne koristim mobitel (osim naravno par widgeta instaliranih koji troše bateriju, ali ne vjerujem da je to toliki problem).

 

Naime ono što se počelo događati je restart mobitela ili gašenje a da je baterija (bar prema onome što piše), npr. 30%, 40% itd.. Danas se je sam 5 puta restartao.

Sad ne znam da li je problem loša baterija, ili je i mobitel otišao, jer nema smisla da kupim bateriju, i onda da se ispostavi da i mobitel nije ispravan.

 

Znam da ne možete ovako napamet reći što je, ali ne bi bilo loše čuti još koje mišljenje, možda je netko imao sličan problem.

 

Hvala svima.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Blackberry 9360 curve

Instaliran mi je whatsapp ali se ne spaja na internet.Piše verification requires a working wifi or cellular data connection, but we couldnt find either one.Na Vipu sam i nemam BB tarifu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Blackberry 9360 curve
Donatella kaže...

Instaliran mi je whatsapp ali se ne spaja na internet.Piše verification requires a working wifi or cellular data connection, but we couldnt find either one.Na Vipu sam i nemam BB tarifu.

 Whats app više ne podržava BB mobitele.

Kupi si novi mob...

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice